Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gildovní stretko 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gildovní stretko 5
Autor Zpráva
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Toho sis moc nevsim Woo ... Chestku fakt ? kecas

25.srpen 2008, 18:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Mno tak co ke srazu rict ,byl to necekane masakr dekuju merimu a jerre za skvelou organizaci ,digovi za panaky (zase na to nekdo narazi ale uz si to chlape neodpares) a vsem ostatnim za dobrou zabavu a pokec ...... blacku k tem fotkam ,ja bych teda par vymazal pac se tam krenim jak jelito ale co uz Smile ...... k tomu stolnimu WoWu muzu rict jen jedno "Insta kila druid POWA" jo a ete teda jednu vec ,miluju ten huricane +8 atri kazde kolo je krasa ...... hh slezani ,uz ani nevim proc sem to tam resil
25.srpen 2008, 18:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sarqueny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Lywenn napsal:
Pyro napsal:
A fotbalek taky nemel chybu a nase roztleskavacky, ktere mne stvaly, pac zacaly hulakat zrovna v ne vhodne chvili , ale jinak holky diky za psychyckou podporu pri matchi ! Smile

Ono to bylo puvodne jen ventilovani me opile nalady, ale jestli ti to pomohlo, tim lip. Ja taky dekuju za podporu, myslim ze vis za jakou a muj diky parti i Alynovi, kterej se o naseho pana Fuka pekne postaral
Jinak hodnotim super. Vsichni vypadate jak na fotkach z tech predeslych srazu. Ja jakozto cerstvy uznetrialista trosku tlucu, ale aspon nejsem sama, ze Sarqueny . Diky moc vsem, bylo to fajn

Holt budeme příště podporovat protihráče když nemáš rád roztleskávačky
A na dalším srazíku už budeme za starý páky Lywenn
25.srpen 2008, 21:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Xixao
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
Tak tady davam jeste nejake fotky z meho fotaku ktere fotil Woo... nejake fotky jsou dobre, ale jak si pak woo s tim fotakem hral tak nevim co s tim zrobil a jsou trochu rozmazane... Smile

http://img382.imageshack.us/my.php?image=dsc03160tr5.jpg
http://img505.imageshack.us/my.php?image=dsc03166fo7.jpg
http://img398.imageshack.us/my.php?image=dsc03168tw7.jpg
http://img517.imageshack.us/my.php?image=dsc03170sd7.jpg
http://img517.imageshack.us/my.php?image=dsc03171ik2.jpg
http://img76.imageshack.us/my.php?image=dsc03172ze1.jpg
http://img205.imageshack.us/my.php?image=dsc03173un0.jpg
http://img55.imageshack.us/my.php?image=dsc03174mi7.jpg
http://img55.imageshack.us/my.php?image=dsc03175di5.jpg
http://img517.imageshack.us/my.php?image=dsc03176vw5.jpg

25.srpen 2008, 21:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Kvuli dvema trem panakum ze me delate alkace Sad A to jsem v tom naprosto nevine - vsechny objednavky odsouhlasil Black...

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
26.srpen 2008, 7:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
haha blacu, jsi nahraný Smile

26.srpen 2008, 7:39 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
odsouhlasil je i Wolfin a Levi, jen já, Kirgen, Gother a Xix sme se tam vezli na vlně a Xix jako jediná úspěšně odolávala, dala si jen jednoho, narozdíl od ostatních, kteří schytali asi 4 nebo 5 rund ...

26.srpen 2008, 11:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Woozie napsal:
odsouhlasil je i Wolfin a Levi, jen já, Kirgen, Gother a Xix sme se tam vezli na vlně a Xix jako jediná úspěšně odolávala, dala si jen jednoho, narozdíl od ostatních, kteří schytali asi 4 nebo 5 rund ...

Výborně...konečně už to není jen na mě Smile I když těch 4 nebo 5 rund je, mám obavu možná trošku podceněný počet...i když, zelená a mlíčko možná vůbec není alkohol a nemusí se počítat .-)

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
26.srpen 2008, 11:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
a jo pravda, zelená a mlíčko, takže těch rund možná bylo tak 8-10 nakonec, já bych na to žabí sémě uplně zapomněl

26.srpen 2008, 11:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Woozie napsal:
a jo pravda, zelená a mlíčko, takže těch rund možná bylo tak 8-10 nakonec, já bych na to žabí sémě uplně zapomněl

Jn...tento pocet uz by mozna odpovidal i memu stavu po ceste domu...v Pubu jsem byl relativne hodne v pohode, ale pak mam takove male cerne okynko... Levi me vcera uvedl trosku do obrazu, ale i tak si treba vubec nepamatuju, jak jsem se dostal do rozjezdu, cestu pesky (prejel jsem samozrejme) mam uplne v mlze, a to ze jsem spal obleceny radeji ani nekomentuju...Smile

26.srpen 2008, 11:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
ach ano, ten váš noční rozjezd

jeřře sem řikal že sem o tom někde čet ...

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Rozjezd_no%C4%8Dn%C3%ADch_linek_v_Brn%C4%9B

26.srpen 2008, 12:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
po par dnech sem se dostal na net, takze nezbyva nez podekovat merimu a jerre za organizaci a celkove vsem zucastnenym za fajn vecer....

btw: bojte se! cele pondeli me digdag premlouval, ze musime udelat minisraz v ostrave..... a ted to je v mode a ja jsem prece desne cool chlapec, takze - digdag je notooooooooor [ vim ze z toho bude mit radost:D]
27.srpen 2008, 16:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
digdag napsal:
vsechny objednavky odsouhlasil Black...

Very Happy No tak tohle je pravda Very Happy ... Ale priste mi tam nelejte to mliko, uz schavlne, abych to nekde bokem nehromadil

27.srpen 2008, 18:28 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kirgen
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Jerra napsal:
http://www.tripartita-wow.com/fotogalerie/fotky-z-5-srazu-3p-brno

tady jsou fotky Smile
mmch by me zajimalo kam se na spolecnem foceni ztratil Kirgen

ztratil???? nazyvejme to pravymi jmeny..tys me tam proste nechtela aaa nebo proste a jdnoduse jen neumis fotit
27.srpen 2008, 19:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kirgen
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
a komu se zdalo ze si s vama moc nepovidame tak je to tim ze gothir se boji lidi a ja ho v tom nechtel nechat
27.srpen 2008, 19:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
BlackAngel napsal:
digdag napsal:
vsechny objednavky odsouhlasil Black...

Very Happy No tak tohle je pravda Very Happy ... Ale priste mi tam nelejte to mliko, uz schavlne, abych to nekde bokem nehromadil

Jak jako nehromadil? To chces jako rict, ze ti avivaz nechutnala? Ted jsi me teda urazil...takove fajnove piti pro spravne chlapy Sad
Ale na ten ostravsky sraz (jedeme pres Hodonin Wolfe, tak se chystej) bych teda vzal jen poradnou flasu zelene...mlicko bere Levi - uz si to zamluvil Very Happy

27.srpen 2008, 19:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Kirgen napsal:
...

ok, cely pristi sraz fotim jen Kirgena

27.srpen 2008, 19:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Jerra napsal:
Kirgen napsal:
...

ok, cely pristi sraz fotim jen Kirgena

Něco jako "Kirgen 1000x jinak"?

27.srpen 2008, 19:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
tak nejak

27.srpen 2008, 19:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Millans
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no dlouho jsem planoval, ze se tam taky ukazu, byl jsem o vikendu v kromerizi, ale v patek jsem koupil novej notas a jak se rika, bez penez do hospody nelez...docela me to mrzi, neb podle fotek to vypada na dalsi super akci!!!

28.srpen 2008, 8:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: