Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gildovní stretko 5
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gildovní stretko 5
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Gildovní stretko 5 Citovat
Vaše přihlášky posílejte sem do fórka nebo na moje icq a pokud budete chtít přespat nezapomeňte se zmínit.

Kdy: 23.-24.8.2008
Kde: Brno, The Pub http://www.thepub.cz/brno/
Kdo: Meri, Jerra, Hugo, Lywenn+Caryfuk, Digdag, Levi, Brugi, Cossi, Newe, Sarqueny, Deann, Lisboan, Alin, Arrya, Zoro+Danca, Woozie, Aalexo, Eowyn, Gother, Kirgen, Black, Pharaoh, Faidra, Sete, Wolfin, Xixao

Plán akce:
12-15 vyzvedávání z busu a vlaku, krátké posezení v Mamutovi
15-16 přesun na byt, uložení věcí a návrat do města
16-03 pijatyka v podzemních prostorách nového podniku The Pub
10-16 po probuzení následuje seance stolního WoWka a rozjezdy domů

Ubytování zajištěno u Meriho a Jerry, stačí vám vlastní deka nebo spacák a pyžamo.
Počet míst víceméně není omezený, ale bude potřeba vědět kolik vás bude (s ohledem na jídlo).
Přespávají: Hugo, Sarqueny, Woozie, Newe, Brugi, Gother, Kirgen, Arrya, Sete, Wolfin, Xixao, Phara

Ukončení přihlašování je stanoveno na 10.8.2008, pak pro vás nejspíš nebude místo v hospodě.

14 dní před samotnou akcí obešlu všechny přihlášené, aby mi potvrdili účast, sdělili čísla na mobilní telefony a upřesnili čas příjezdu.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Rekord padl, napočítal jsem celkem 26 účastníků.

Fotky a povídání se objeví snad brzy.

Přes ty technické problémy na začátku jsem velmi spokojený.

Někdy kolem příštího února čekejte šesté pokračování. Smile

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 12.listopad 2013, 21:01, celkově upraveno 4 krát.
24.srpen 2008, 17:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
no stim pocitam Weedman a jak jstesito uzili?
24.srpen 2008, 17:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ezechiel
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
No ja radsi uz nebudu psat,ze stopro pojedu bo mi to zase nevyjde jako tedkom:)

24.srpen 2008, 19:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

24.srpen 2008, 20:17 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tyjo u zse tesim na fotky
24.srpen 2008, 20:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
takze - organizace supr, hospoda supr, obsluha taky dobra, jidlo perfektni, sice par technickych detailu jako ze jim vypadl proud, ale to vypad cely stred a pak ta sekla 7ka . A dneska wow pvp bylo taky dobre Smile hlavne wolfiho atrity bo jak se to jmenuje Smile. POznal jsem zase par novych tvari, videl ty stare a pokecal skoro se vsema Smile. Srazek jak ma byt a tesim se na dalsi Smile. A fotbalek taky nemel chybu a nase roztleskavacky, ktere mne stvaly, pac zacaly hulakat zrovna v ne vhodne chvili , ale jinak holky diky za psychyckou podporu pri matchi ! Smile

Timto vzdavam hold a dik nasim hostitelum a organizatorum akce Smile

P.S. stejne tu za chvili bude spam

24.srpen 2008, 20:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarqueny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Srázek jsem si moc užila, organizace výborná, velice děkuji za přespání a za všechno ostatní. Smile
Jinak hospa byla moc fajn, vlastní pípy na stole jsme si užili stejně tak panáky u baru, fotbálek i noční výpravu za jídlem
Jsem ráda, že jsem konečně viděla i deskový wowko a alíci rulezzz
Takže už se moc těším na další srazík Smile
24.srpen 2008, 21:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
hospoda mazec, srázek mazec, všechno mazec Čáryfuk (doufám že to píšu dobře) opět potvrdil pravidlo o novejch tvářích na sraze (a já tak doufal že to padne na Xix, hehehe ), Dig mě zdolal neustavičnym objednáváním panáků (poprvé v životě sem měl zelenou s mlíčkem, fakt to vypadá jak .. :X ) a fotbálek úžasnej, Wolfovi gratuluju že si konečně, až ne 1vs1, připsal můj skalp ve fotbálku, a společně s tim hluboko smekám před tím, jehož nick mi stále uniká, kdo jakožto neslyšící hrál s náma, protože ten si nás tam vodil jak malý děcka Smile stolní wowko bomba, ale jeden PVP souboj 4 na 4 aby trval dvě hodiny? co to je boha? dyť se to táhlo jak páteční šichta! každopádně viva la paladin , nulová přímá dmg kompenzovaná maximální možnou defense kterážto ani nepolyká manu , to je teprve bublina jak má bejt! skoro mě mrzí, že tam nemůžou bejt dva paladini, protože při představě, že by si dali stolní duel, tak ostatní by si už asi nezahráli

24.srpen 2008, 21:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xixao
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
hehe Woo a proc si me predem varoval ze novacci dopadaji vzdycky nejhur? Si mi to nemel rikat a buh vi jak bych dopadla Jinak to bylo vsecko fajn, jen me mrzi ze jsem se neumela poradne rozkecat

24.srpen 2008, 22:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Takže Smile
Můj první srázek hodnotím víc než pozitivně - parádní akce, spousta nových lidí, které jsem poznal, spousta dorého pití a jídla (jen málo zelené, no Sad). Sice jsem se neseznámil se všema, ale při tom hojném počtu se to asi ani nedalo zvládnout. Zastoupení Mystiqu bylo sice poněkud slabší, ale sestava mi přišla naprosto úžasná a myslím, že kdyby nepadl ten proud, tak náš stůl by byl jednoznačným vítězem, co se týče pití pivka - konkurovali jen pražáci.
Stolní wowko paráda...sice jsem se dostal jen na ten PvP match, ale i tak se mi moc líbilo. A navíc teď už vím, kde Meri bydlí, takže příště snad přijdu včas, abych si ninjnul nějakou tu postavu Smile

P.S. ty narážky na moje objednávání panáků by už stačily, ne? Takhle vypadám malinko jako alkáč...Very Happy

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!

Naposledy upravil digdag dne 24.srpen 2008, 22:50, celkově upraveno 1 krát.
24.srpen 2008, 22:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
digdag napsal:
P.S. ty narážky na moje objednávání panáků by už stačily, ne? Takhle bypadám malinko jako alkáč...Very Happy

hehe a to bud rad, ze jsi s nama vecer nejel Wolf se celou cestu bal abys nesel za nama a nechtel objednavat dalsi panaky

24.srpen 2008, 22:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gother
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Paráda, pěkný místečko a samozřejmě supr lidi a taky jsem zjistil, že na mystiqu jsou ti správni opilci, už jen to digdagovo objednávání panáků (schválně kolikrát to ještě někdo připomene ). Stolní fotbálek radši nehodnotím, protože tu jednu hru co sme s Kirgem hráli sme dostali neuvěřitelnej klepec A díky Wolfovi jsem se nakonec i dozvěděl, kdo že je slezák a kdo ne
25.srpen 2008, 0:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
http://www.tripartita-wow.com/fotogalerie/fotky-z-5-srazu-3p-brno

tady jsou fotky Smile
mmch by me zajimalo kam se na spolecnem foceni ztratil Kirgen

25.srpen 2008, 0:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lywenn
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pyro napsal:
A fotbalek taky nemel chybu a nase roztleskavacky, ktere mne stvaly, pac zacaly hulakat zrovna v ne vhodne chvili , ale jinak holky diky za psychyckou podporu pri matchi ! Smile

Ono to bylo puvodne jen ventilovani me opile nalady, ale jestli ti to pomohlo, tim lip. Ja taky dekuju za podporu, myslim ze vis za jakou a muj diky parti i Alynovi, kterej se o naseho pana Fuka pekne postaral
Jinak hodnotim super. Vsichni vypadate jak na fotkach z tech predeslych srazu. Ja jakozto cerstvy uznetrialista trosku tlucu, ale aspon nejsem sama, ze Sarqueny . Diky moc vsem, bylo to fajn
25.srpen 2008, 2:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Mě se plnil cíl, vydržet co nejdýl a dokonce jsem byl mezi poslednými třemi a úplně poslední, který do sebe kopl větrajícího panáka citrusu ( DigDagu, díky ti za ten led ) ...

Srazek byl perfektni, rád jsem poznal nové tváře, všichni mi padli do oka z mystiqa, až na Kirgena a Gothera, na které jsem vejral, páč jsem je čekal krapet jiné, ale nevadí, křenili se z těch panaku, tak dobrý Smile a jelo se zase na zničené nováčky

Btw : Wolfe, normálně vypadáme celkem normálně na těch fotkách co ?

A můj závěrečný nápad, rozdrtit allíky v PvPčku nebyl zas tak dobrý jak jsem si myslel, s Wolfinovou attrition .. No comment .... Škoda, že jsem neměl Vanish .

Už teď se těším na další potenty drinking party v Brně

a Meri & Jerro, děkujeeem

25.srpen 2008, 11:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
paradni fotky Smile .... jo a jakpa dopadlo deskovy wow? kdopa mel mojeho imba shamika
25.srpen 2008, 13:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
levi a btw. druid rula Smile

25.srpen 2008, 14:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brugi
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
kdybyste nepodvadeli tak vas dame Smile
25.srpen 2008, 14:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tu se pozná kdo hraje na ofiku a kdo na frečku Smile

25.srpen 2008, 14:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jo my a nepodváděli jo? black na sobě celou dobu měl chestku od pátýho levlu a to sme všichni byli čtyřky! a kdo tady jako buguje

25.srpen 2008, 18:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: