Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Karazhan, jak jsme pronikli dovnitř a co bylo dál

 
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Tripartita - Thunderhorn-EU Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Karazhan, jak jsme pronikli dovnitř a co bylo dál
Autor Zpráva
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák


Založen: 26.9.2006
Příspěvky: 553
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Karazhan, jak jsme pronikli dovnitř a co bylo dál Citovat
"Karazhan" stále nám hučí v uších. Temná věž osídlena duchy, démony a jinými nestvůrami před kterými se i statečnému rozklepala kolena. A přesto jsme našli odvahu a po mnoha měsících příprav taktických i organizačních jsme se konečně odhodlali dovnitř. PRo zkušené veterány to nebyla první návštěva, ale našli se i takoví, kteří Medivhovu věž navštívili poprvé. Ničeho jsme nedbali a ochotně jsme je připravovali na hrůzostrašné obyvatele věže ...
KDyž se naše malá výprava statečných setkala za mřížemi a dveře se samovolně zavřely, věděli jsme, že není cesty zpět. Naši odhodlaní a se vším smíření válečníci se vydali dopředu, aby na sebe přilákali pozornost. V zádech cítili obrovskou podporu, ale i přesto se jim nešlo lehce. Po prvním kontaktu s nemrtvým koněm a jeho následném skolení začali cítit důvěru v úspěch výpravy. Pokračovali jsme dál a duchové padali jeden po druhém, až jsme se ocitli před stájí mocného Midnighta. S chutí jsme se pustili do první velké překážky, ale ve chvíli, kdy se objevil jeho temný pán Huntsman, byli jsme rozprášeni jako malí školáčci. Nedali jsme se však zastrašit a po zformování jsme se pustili do něho ještě s větší vervou. K naší smůle si temný pán přivolal na pomoc nemrtvé koně a to bylo již nad naše síly. Přesto jsme pokračovali při dalším pokusu, kdy jsme jezdce zdolali a odměnou nám byl pár věcí, které jsme z mrtvoly sundali nepoškozené.
"Co dál?" kladli jsme si otázku. Prvotní úspěch nás navnadil touhou pokořit dalšího ze služebníků temného pána. Další na ráně byl Moroes, nemrtvý rogue, který rozséval smrt mezi statečnými dobyvateli. CEsta však byla trnitá, v průchodu nám bránili duchové sloužící Moroesovi. Po dlouhé vypětí jsme se konečně dostali do impozantního sálu, kde na nás čekal vrah se svými otroky. Naši stateční warioři se neohroženě vrhli do útoku a ostatní se snažili vypořádat s Moroesovými služebníky. Bohužel ukázal svoji moc a po několika málo minutách bylo po boji. Naše odhodlání a poučení z předešlých neúspěchů nám nakonec pomohlo skolit strašného nepřítele.
Začali jsme cítit únavu, ale adrenalin dalším mrtvým poskokem stoupl na hranici únosnosti a proto jsme se rozhodli, že navštívíme dalšího ze služebníku, a to obra Maidena. Opět jsme se museli prokousávat přes chodby a místnosti plné duchů až z nás šel kouř, krev z nás crčela proudem, šrám překrýval šrám, zbroj chátrala, ale přesto po dlouhém a tuhém boji jsme se ocitli před pokojem obra. Z jeho výšky šel respekt, ale přesto jsme si plivli do dlaní a pustili se do dalšího boje. Po dlouhém trápení nakonec podlehl Hejmovu meči! Vítězství, ale bylo vydřené.
Touha po dalším dobrodružství klesala, ale přesto jsme postupovali dál, abychom se stali účastníci tragedíe v Opeře. Při našem postupu jsme potkali jenom několik démonů, ale i přesto to byli tuzí protivníci. Naše zuřivost jim nedala šanci ... Nakonec jsme se dostali k velké oponě a uvaděč nás zasvětil do hry. Čekala nás Julie a její milenec Romeo. Díky únavě a nesoustředěnosti jsme však v téhle hře neuspěli a odměnou nám byl posměšný pískot diváků. Vzdali jsme se proto dalších pokusů a vydali se do svých domovů vyléčit se ze svých ran, opravit si zbroj a znovu se připravit na další návštěvu. Pokořit Operu, která v nás zanechala jizvu, ale i další nestvůry v hloubi temné věže .....

Po mnoha dnech příprav jsme se konečně znovu vydali do nitra temné věže. Nostalgicky jsme procházeli místy, kde zemřeli naši přátelé, odkud jsme si odnesli každý nějakou krvavou jizvu. Našim cílem měla být opera, kde jsme minule pohořeli.
Po krátké chůzi jsme se ocitli před velkou oponou a všem nám začalo bušit srdce. Asi každému z nás plavaly v hlavě myšlenky nato, co si pro nás démonický uvaděč nachystá dnes. Když se opona zvedla, stála proti nám Dorotka se svými přáteli. Trochu jsme se uklidnili, ale jenom do chvíle, než na nás obludy zaútočily. První padla nevinná malá dívenka, bylo nám jí líto, ale nebyl čas ji oplakávat. Jako druhý padl její věrný psík Tito. Strašák uhořel v přívalu ohnivých koulí, které proti němu házeli naši mágové. Dalším na řadě byl tygr, který padl taky velmi rychle. Nakonec zůstal jenom plechový rytíř, zamrazen a zrezivělý naštěstí podlehl našim zbraním. Když padl i on, oddechli jsme si zhluboka a chystali jsme se propuknout v jásot. Naštěstí Hickey nás umravnil a přikázal nám se rozmístit. Nevěděli jsme o co jde do chvíle, kdy se před námi objevil velký čaroděj a začal do nás bušit. Přesto jsme odolali a nazelenalý mužík padl mrtev k zemi.
Tím naše další dobrodružství dopadlo dobře a my jsme se rozešli, abychom se mohli začít chystat na další obludnost v temné věži.


Curator, jméno, před kterým se i více statečným začala klepat kolena. Přesto jsme našli odvahu a bočním vchodem jsme vnikli dovnitř. Po cestě k našemu cíli jsme potkávali různé duchy padlých a nebezpečné elementály, ale po velkých ´trapách jsme se ocitli před kolosem, který na nás zíral malýma očkama. „Na něj!“ padl povel a my se jako jeden muž pustili do obludy. Počáteční strach z nás spadl a každý se soustředil na svůj úkol. Rána padala za druhou. Najednou se objevil nějaký arcanický oblak a začal kouzlit do našich čarodějů a knězů. Po rychlém překvapení slabá světlička padla, ale nebyl čas na oddech, protože přišla druhá a třetí a čtvrtá. Přestal jsem počítat, pot se z nás jenom řinul, cítil jsem, že zbroj na mně nějak těžkne. Po dlouhém a vyčerpávajícím boji jsme mohli jásat! Curator padl skolen našimi zbraněmi …..
Po krátkém odpočinku jsme se rozhodli pokračovat do dalších temných místnosti, kde jsme nevěděli co nás čeká.To be continued ....Všem patří mé poděkování, že se účastnili historicky prvního raidu v dějinách 3P na Thunderhornu. Nenechme se odradit neúspěchy a směle vykročme do dalších raidů. Poučme se z chyb, kterých jsme udělali požehnaně, ale na první pokus to byl velmi pěkný výkon ať si říká kdo chce co chce.

Jsem na vás všechny hrdý Smile

_________________


Naposledy upravil Pyro dne 12.červen 2008, 15:37, celkově upraveno 1 krát.
12.květen 2008, 16:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf


Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 3472
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Možná to bylo tím, že nám byly hvězdy nakloněny, možná to bylo tím, jak jsme se těšili nebo se to stalo, protože 30% účastníků byl epický v T5 a víc. Každopádně jsme si vyčistili cestu až ke Kurátorovi.

Sice máme nedodělky s muzikálovou lovestory "Romeo a Julie" a ještě jsme neviděli operetku "O Červené Karkulce", ale dětskou pohádku "Alenka v říši divů" jsme nechali úspěšně za sebou.

Bohužel se nám dnes opět nevyhnul disenchanting => holy paladini a resto shamani plačte.

Jinak si každý odnesl něco ... sem tam pár lidí fialku, někdo zážitek a jiný šedinu.

Děkuji všem, kteří jste se zúčastnili a posunuli nás zase trošku dopředu, především těm "mimogildovním". DÍK.

_________________
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili Smile

Tripartita Rules 'em All ...
22.květen 2008, 6:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf


Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 3472
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Myslel jsem si, že nemáme takové dps, abychom umlátili "fléry" na Curatorovi a ještě ho stihli v evocation fázi zraňovat.

Taky jsem se nemýlil a asi 5x nás vykosil postupně až do 40-50% ... a ten bodypull toho šílenýho warlocka, no teda teda ...

Než jsme si konečně stoupnuli pořádně a nahodili formu ... sice to na konci musel utáhnout zase Hejma a bylo to tak tak, ale dali jsme to.

Za šachy poděkujem Ildovi, jak pěkně ovládal krále a zařídil, že sme tam newipnuli. Smile

Všichni zaslouží absolutorium ... na Arana už jsme fakt neměli, ale aspoň jste poznali, jak to tam chodí a že je třeba pozorně poslouchat a sledovat vývoj boje.

_________________
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili Smile

Tripartita Rules 'em All ...
26.květen 2008, 9:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf


Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 3472
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Medivhův tatík napoprvé, ale ten drak ... 10 wipů za sebou a když už jsme konečně chtěli pryč (byly tam spawny a už to bylo fakt únavný), tak jsme si řekli poslední pokus a ono to vyšlo, sice 1 sekundu před enragem, ale na to se nehraje. Smile

Screeny z prvního killu Arana a Netherspita najdete klasicky zde.

_________________
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili Smile

Tripartita Rules 'em All ...
05.červen 2008, 1:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf


Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 3472
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Milenci z Azerothu Romulo a Juliane v opeře padli gildovně poprvé a rovnou napoprvé bez wipu.

Prince Malchezaar sice naposedmé (bodypull nepočítám), měli jsme štěstí na dropy elementálů, ale je dole, "poslední" boss v Karazhanu. A mimochodem "poslední" pokus před spawnama, který nás pak řádně vymasili při odchodu. Smile

Chybí nám tak pouze zábavná Karkulka a zatracený satyr Ilhoof, u kterýho jsem na těch dvou pokusech hrozně zalamil a do chainů taky toho dps moc nešlo a kostlivec Nightbane, na kterýho upřímně bude mít tak do 2 týdnů.

Screeny klasicky zde => http://www.tripartita-wow.com/3p-roster/eqdkp/ .

_________________
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili Smile

Tripartita Rules 'em All ...
11.červen 2008, 0:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf


Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 3472
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Satyr i s Pimpem dostali za vyučenou, žádný trénink a první kill bez wipu. Předtím byl bez wipu i Prince.

A wipnuli jsme tak dvakrát až na Nightbanovi (38%), kterýho zaručeně dáme přístí týden.

Tento týden chci v opeře Karkulku, aby jsme to tak měli úplně kompletní.

_________________
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili Smile

Tripartita Rules 'em All ...
18.červen 2008, 4:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf


Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 3472
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Jeden trénink na rekordních 35% a pak hups ... Nightbane padl, Karazhan cleared.

Karkulka je sice naživu, ale do progresu už se nepočítá. Smile

Oficiální screen na hlavní stránce nebo dkp stránce.

_________________
Fight with the best, die like the mess ... aneb Co te zabije, to te neposili Smile

Tripartita Rules 'em All ...
22.červen 2008, 4:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Tripartita - Thunderhorn-EU Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Copyright © 2005-2018 www.tripartita-wow.com  |  Vytvořilo studio Cossi Design

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com
a jeho přidruženého fóra jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány.
Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com.