Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gildovní stretko 4
Jdi na stránku 1, 2  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gildovní stretko 4
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Gildovní stretko 4 Citovat
Termín: 16.-17.2.2008

Místo: Brno, Modrá růže

Plán akce:
12,00-15,00 ... očekávané příjezdy na autobusovém a vlakovém nádraží, vyzvedáváme
15,00-17,00 ... první hospa, nejspíš opět Středověká krčma, Česká 6 (16-17 ... vyvolení pojedou uložit bágly)
17,00-04,00 ... přesun do hlavní hospy Modrá růže, Kounicova 2 (1.-8.2.2008 objednáme)
04,00-05,00 ... fastfood a rozchod, tentokrát bar vynecháme, už bude pozdě (žádný fotbálek, nefňukat !!!!!)
10,00-16,00 ... deskovka WoW a rozjezdy domů (jídlo a pití bude k dispozici,)

Oficiálně přihlášení účastíci (přihláška = 100Kč):
Merri
Jerra
Nikitin
Deann
Cossi
Hanzel
Millans
Alin
Newermore
Leviathan
Jeremjas
Quido
Gother
Kirgen
Mirandim
Wolfin
Nelssir
Pyrouš
Sarix
Black
Lisak + slecna
Brugi
Hugo
Sete
Aribeth
Carmen
Malec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Jeřiny fotky jsou na stránkách zde
- Zoro má taky fotky, poprosíme o nasharování a myslím fotil i Pyrouš, tak ten ne, fotil Brugi, ale musí sehnat datový kabel
- obsluha byla naprosto hrubá, Malec dostal první pivko po 45 minutách od příchodu a dovršil to Alin s rekordem 2 hodiny a 8 minut čekání na kofolu
- objednávka: dva rumy prosim => odpověď: nemám tužku, nebudu si to pamatovat
- žebírka ale byly výborný, rumo-tequilová párty dlouhá a konečnou útratu zhruba 11k se podařilo zaplatit bez problémů (ti, kteří odešli dřív již byli kontaktováni, abychom dořešili přihláškovné)
- Nel večer pozdravila 3P esemeskou a popřála pěknou pařbu, děkujeme a uzdrav se brzo
- Niki si vzal do své sbírky půllitry z Růže i Čtrnáctky, zůstaly nám doma, aby bylo učiněno zadost tomu, že u nás vždycky někdo něco zapomene, také děkujeme
- deskovku těsně vyhrála aliance ve složení dvojic Miri+Jerra a Niki+Sete, ale PVP souboj zahrála líp horda Wolf+Ari a Levi+Hugo, hlavně Aribeth naházel v posledních kolech neuvěřitelný čísla

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 12.listopad 2013, 21:04, celkově upraveno 7 krát.
17.únor 2008, 18:17 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Ano, obsluha nebyla ideální, ale celkově, jak to bylo monstrózní oproti předešlým stretkům to dopadlo a probíhalo víceméně dobře. Smile

Další stretko předběžně opět na konci prázdnin. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
17.únor 2008, 18:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pyro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
absolutní spokojenost, únava dělala svoje. Kromě některých detailů dávám hodnocení 1. Těším se na další stretko Smile

ZDraví Deann a Pyrouš

P.S. fotil jsem foťákem od Jerry Smile

17.únor 2008, 20:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brugi
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Cauky super akce, moc se mi libila , az na to cekani .) Taky sem neco nafotil, ale nemam datovej kabel .-) Uz se tesim na dalsi sraz . Ale jednu vyhodu to cekani melo, asi bych dopadl hur .)
17.únor 2008, 21:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
tak fotky jsou nahrane... pokud mate nekdo nejake dalsi svoje, tak mi je poslete a hodim je tam taky

17.únor 2008, 23:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deff
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Časem by jste mohly zase popsat fotecky kdo je kdo Smile

18.únor 2008, 0:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
Moje vůbec první stretko jsem si nemohl ani představit líp... byla to bomba, sqwělý lidi, no hlavně Lyšák, ten jak začal házet ty svoje komba na "Kozyho" tak jsem byl v křeči ... Sice jsem se řekl bych choval dosti nevýrazně ale za to sem vás hodně poznal, tak na příštím stretku snad budu odvázanější Smile ... Jinak opravdu vyvedená akce, už nemůžu dočkat konec prázdnin Smile

18.únor 2008, 0:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Chooze
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Re: Ohlasy za 4. gildovním stretkem Citovat
Uplne skquelej sraz ... Jeřiny tousty byly vyborny a deskova hra wow jeste lepsi ... aspon ze hordaci vyhrali na HK xD

18.únor 2008, 0:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
quido
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Taky hlasim naprostou spokojenost...
× az na neustaly jereho remcani o "kvalitach" Brna vse probehlo bez potizi... jen ta hrozná kosa (hlavne pri odjezdu domu v 6 rano) brrr
× obsluhu v ruzi si taky musim trosku pomluvit - THEY SUX!!!
× nikdo fakt nepijte JAHODOVÝ PIVO.. fakt je to humus... jak vam k pivu daj brčko tak z toho nekouka nic dobryho... hnusna chut pronika i pres moji paladinovskou bublu
× lidi supr, normalni pivo supr, jidlo taky supr (kupa jidla, hora jidla, mrteeee jidla Twisted Evil )
× jen ty vecny keci vo wowku... clovek si tam pripadal jak na srazu nejaky wow guildy... strasny
× Kdyně na Rychnovaky ve fotbalku proste nema Cool

18.únor 2008, 7:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jeremjas
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
Taky bych se chtěl přidat a poděkovat Merimu za skvělou organizaci a hlavně nocleh (ikdyž sem spal jen půl hodina a pak pá na bus.. Akce se povedla na výbornou! Dlouhé sezení v Růži sme si zpestřili výletem do McDonnald's (btw díky za slevy;), snahou o odlov kešky u Meninske brány, kterou bohužel předtím někdo ukrad a nakonec chainquestem s hledáním ČSOB bankomatu v -12°C a děsnou potřebou zbavit se vypitého píva...
Miniturna ve "emofotbálku" bez skla proti Gdyňákum ve čtyři ráno byl hezkou tečkou za celym večerm.... teším se na odvetu příštěSmile
btw Quido ja ti řikal ať ten jahodovej hegeš nepiješ
18.únor 2008, 10:46 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
kua lidi, to ste se tak změnili, nebo bylo takovejch nováčků? snad 4-5 lidí co neznám na těch fotkách Smile jestli ste v tomhle složení dodrželi dosavadní nepsaný pravidlo o nováčcích, tak mi Jerra řekne, jak je všechny ožralý narvala na balkon, aby nepoblili koberce Laughing
jahodový pivo musí bejt luxus, sám sem měl čest jenom s německym citrónovym a taky si o něm myslim svoje no, i když sem to čekal eště horší ... a jaktože ste vůbec byli na fotbálku? dyť se řikalo že žádnej fotbálek nebude? to je diskriminace

EDIT: eště mě napadlo ... sete, už si doma?

18.únor 2008, 12:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
tak byloto moc supr jen mne stve krapet ze jsem us nestih krcmu ale i tak to bylo fajn v ruzi supr jidlo i pivo a nejlebsi vydenska kava co jsem kdy mnel ale ten pingl byl napest jinak jsem rad ze jsem moh poznat novy cleny a pokecat se starymi pardaly Smile deskovka byla moc supr ale stvemne zejsem nedosah 4 lvl to by bylo 10 many a z talentu zvyseny heal takze bychse healnul +30hp a 7 zelenych kostek Twisted Evil ale snad nej scena je bezici niki s pullitrem pres brnko a krici na meriho pres celou ulici kde koupi ciga moc pekny Very Happy ted mne zatim nic vic nenapada ale urco si este naneco vzpomenu Smile jo a woo bespecne jsem dojel dnes Very Happy
18.únor 2008, 14:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
bajo este jsem chtel rict zeje skoda ze black to takle sabatovol ani jsemsi snim poradne nepokecal a ani nepredal darek Sad
18.únor 2008, 14:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jo uz jo ... prijezd do kdyne 12:30 v pondeli(sete asi o 5 minut dyl pac jel budem a ne jako ja stopem ) Laughing ... jinak srazek byl paradni! fakt zejo Smile ... az na tu obsluhu... od 20:00 stala totalne za hovno ... mozna to bylo kvuli tomu ze sem tomu cisnikovi do bicaku narval motor z ciga Laughing .... jinak sem taky rad ze sem predbeh nikiho v chrapani Laughing a hlavne ze sem vecer nechcip jak ten komar .... taky musim podekovat za tousty, kterych sme se setem snedli asi nejvic Laughing ... no a deskovka byla taky upa luxusni ze si ji do kdyne koupime co nevidet, naskilime a dalsi srazek vas rozvalcujem Laughing
18.únor 2008, 14:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Deann
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
aaa chci se taky pripojit k lidem co se stretko libilo Smile fotecky jsou pekny :)dve nejlepsi asi jak si pyous hraje na rogua (chudak Alin Smile) a Meriho boule :)Na pristi stretko se urcite dostavime,doufam ze uz nebudu muset dijizdet az z nemecka napr.dnes je pondeli a trcim stale v cr kolem 6 na vecir uz bych tam mela byt Smile skoda ze se nedostavil Woo s Thylou Sad
18.únor 2008, 14:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jo meri prosim poopis ty fotky, ja vubec nevim z toho ofiku kdo je kdo Laughing ...
btw:jo a jinac kdyne je ve fotbalku lepsi nez rychnovaci Twisted Evil nemate sanci
18.únor 2008, 14:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jojo, popisky by se hodily a vážení na příští srázek mooooooožná (ale je to fakt Možná nejenom s velkym M, ale i s velkym O, Ž, N a Á ) dojedu i s bratrem Laughing Nuttynka Laughing ale nevim no Laughing přece jen koncem prázdnin mu bude nějakejch necelejch 13 ... Laughing jinak sám svojí účást nevylučuju ale řikám takovejch 60% protože nevim jak to tam bude s prachama ...

18.únor 2008, 15:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
mno ja na dalsi srazek pojedu na 120% pokud nebudu linej jit na brigosku Laughing

btw: jeste se musim proznat k bugovani v deskovce Laughing ja celej prvni level neplatil manu za posilani lighting boltu...pak uz sem na to mel talent a bylo to ok Smile ... a sete taky prej bugoval Laughing
18.únor 2008, 16:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
ti mi bugy byli bugi nebugi nekdo rek zeje a nekdo zas ze ne ponevac jsem mnel jako pala +1 roll kvuli specializaci na zbran a nekdo rek zetoje rol navsechny kostky a nekdo rek ze jen na cervenou tak jsem stim delal vsechny Smile
18.únor 2008, 17:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
omfg že se buguje v normáln wowu sem si zvyk, ale v deskovce??? to je fakt moc ... to může vymyslet jen gdyně Laughing

18.únor 2008, 18:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: