Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Jak byt spravne EMO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Jak byt spravne EMO
Autor Zpráva
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
http://dark.pozadia.org/category/EMO/ EMO wallpapers
19.prosinec 2008, 11:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Hugo napsal:
http://dark.pozadia.org/category/EMO/ EMO wallpapers

Oooooooooo díííííky Heart dwarf

19.prosinec 2008, 12:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jak vytvořit Emo/scene účes ... Vybral jsem i celkem sympatickou slečnu Smile

http://www.youtube.com/watch?v=dNFI9bN-cNc&feature=rec-HM-r2

20.březen 2009, 17:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arrya
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
BlackAngel napsal:
Jak vytvořit Emo/scene účes ... Vybral jsem i celkem sympatickou slečnu Smile

http://www.youtube.com/watch?v=dNFI9bN-cNc&feature=rec-HM-r2

paneboze na zacatku takova kocka a na konci opelichana slepice

PvP powa http://www.mystiq.org/albatros/gerralt.png
21.březen 2009, 15:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
No zas až taková katastrofa to nebyla ale na začátku to měla lepčí no Smile

22.březen 2009, 2:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
me se to docela i libi
22.březen 2009, 14:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat

28.březen 2009, 12:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meloun
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
byli Beatles EMO?

na fotce vydíte pár EMO nadšenců, kteří správnou EMO patku ještě zcela nemají, ale již jim roste
http://www.youtube.com/watch?v=bdCjaiXmUb0 píseň, kde ema opustila jeho emo dívka, emo zpívá o beznaději, o tom jak se včera podřezal, ale vůbec to nepomohlo. "I'm not half the man" cituji z necyklopedie (emo si myslí že je poloviční muž): "Ono je ale velmi obtížné rozpoznat pohlaví ema, dokonce ani emo si nemusí být jisto, jakého pohlaví je" Ema ale momentálně nikdo nemá rád a proto se straní lidí: "Now I need a place to hide away"
http://www.youtube.com/watch?v=9ibX3TejlZE&feature=related s čtyřmi Emo kamarády je to už špatné, proto se rozhodli vyhledat pomoc. "and now my life has changed in oh so many ways"-začali se více řezat, jsou čím dál více frustrovaní, stále pláčí a někdo jim ostříhal patku, kterou tak dlouho pěstovali a vrcholem všeho je že začali poslouchat nejvíc emo skupinu My Chemical Romance

13.duben 2009, 19:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
cheers

14.duben 2009, 17:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat

14.duben 2009, 20:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Meloun
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Na internetu jsem našel Leviho deprimující článek kde popisuje svoje řezání...(Levi záměrně píše v ženském rodě aby zůstal v anonymitě) (WyPATLÁÁn00)
( http://77.48.102.76/devypatlator/ )
SeM Na tAnEčNíM TáBoŘe. Je aSi oSm vEčEr a sPoLuByDlÍcÍ KoUřÍ NěKdE Za cHaTkAmA. jSeM SaMa, V HlAvĚ PrÁzDnO A ČuMiM Do bLbA - UpLnĚ VyPnUtO.....
JaK TaK SeDiM, kOuKaM Se nA ZáMěStÍ SvÉ PrAvÉ RuKy....Na tY ŽíLy jAk vEdOu jEdNa pŘeS DrUhOu....JeDnA FiAlOvÁ, dRuHá mOdRá....
PřEjÍžDíM PřEs nĚ PrStY A PřEmÝšLíM, jAkÉ By tO AsI ByLo... .
nAjEdNoU TaM ZaČnU ZaRýVaT NeHeT A Ze vŠeCh sIl sE ŠkRáBnU....a zNoVu a zNoVu.
nAjEdNoU SpOlUbYdLíCí pŘíJdOu a vIdÍ MnE JaK SeDíM Na tErAsE NaŠí cHaTkY....mÍšO, jE Ti nĚcO?....NiC Se nEoZvAlO...MíŠo, Ty bReČíŠ?...cO Se tI StAlO?...nIc mI NeNi....."No jAsNě tO VyDiM...DyT Ty sEš tAdY JaK TěLo bEz dUšE....hMm..No mNě tO Je jEdNo - aŽ Mi tO BuDeŠ ChTíT ŘíCt...sEm v cHaTcE, dObRoU...DoBrOu
Od tOhO VeČeRa sEm bYlA PoŘáD JaKo tĚlO BeZ DuŠe...pOřÁd sEm nA To mYsLeLa.
jEdNoHo dNe sEm tO Už nEvYdRžElA A VzAlA SeM NůŽkY.
NůŽkY ByLy dOcElA TuPé a tAk sEm sE MuSeLa hOdNě sNaŽiT...AbY Se mI Na rUsE ObJeViLa aLeSpOň ňÁkÁ KrEv....Po pRvNíCh pÁr řEzEcH...SeM CíTiLa oBrOvSkÝ UvOlNěNí.....tAdY To zAčAlO....oD ToHoDlE TaNeČnÍhO TáBoRa sEm nA To nEmOhLa pŘeStAt mYsLeT.

bYlY To tAkOvÝ MuKa žE SeM Se zAčAlA ŘeZaT.
Už nA TvRdO...TéMěŘ KaŽdÝ DeN.....
BuD VeLkÝmA NůŽkAmA NeBo nOžEm.
zAcAlA SeM Na tOm bYt zAvIsLa...a nEmOhLa sEm mYsLeT Na nIc jInÝhO - PrOsTě pRo mNě uŽ ExIsToVaLo jEnOm tOhLe.
nEtRvAlO DlOuHo a pŘiŠlY Na tO KáMoŠkY Ze tŘíDy.....vŠiChNi řÍkAlY To sAmÝ...Že tO K NiČeMu nEvEdE, nIc tO NeViŘeŠí...žE SeM ÚpLnĚ BlBá...
aLe mĚ To bYlO JeDnO....dĚlAlO Mi tO DoBřE A NeMoHlA SeM Se dOčKaT ToHo dNe...aŽ Se řÍzNu dO TePnY....tOlIk mĚn tO LáKá....AlE NeDaŘí sE To...
zAvŘu sE Ma zÁcHoD A PoKuŠíM Se o tO ...zAsE NiC!
ReŽu sE MáLo hLuBoKo....KaŽdAá kApKa kRvE Co mI StÉkÁ Po rIcE Za sEbOu zAnEcHáVá rUdOu sToPu....Je tO NáDhErNý pOcIt...jAk mI To tEčE Po rUcE...Až nA KoNeČkY PrStŮ...A PaK To zKaPaVá nA HnĚdÉ DlAžDiČkY...
ToAlEtNíM PaPíReM PaK UtŘu rUkU A KrEv nA ZeMi....VyJdU Ze zÁcHoDa a hNeD Do kOuPeLnY. aM Si uMyJu jEšTě zByTkY KrVe z rUkY A Ty ůŽkY...TeĎ Se cÍtÍm sKvĚlE!
TaKhLe tO ChOdÍ KaŽdÝ DeN...

JsEm vE ŠkOlE A AnGlIčTiNáŘkA ObChÁzÍ LaViCe...sAmOzŘeJmĚ Si vŠiMnE Mé rUkY...NáSlEdUjE 5tI MiNuToVý rOzHoVoR...AlE HlAvNě tA OtÁzKa..." pRoČ To dĚlÁš? "
tÝdLe uČiTeLcE By sEm sE KlIdNě sVěŘiLa - pOkAvAd bY SeM NěJaKý dŮvOd mĚlA...Od tÉ DoBy pŘeMyŠlÍm jÁ SaMa nAd tÍm..PrOč tO VůBeC DěLáM.....A DoDnEs nEvÍm pRoČ.

5eŽu sE DoDnEs a cHoDí tO PoŘáD StEjNě...kAmArÁdI Už jSoU Na tO ZvYkLý...rOdInA O ToM NeVí a jÁ SeM Se eŠtĚ PoŘáD NeŘíZlA So tEpNy...a nAvÍc sI PoŘáD KlAdU OtÁzKu
PrOč?

více na smutné, černé, nespravedlivé a ještě více smutné emo stránce
(snad tu ještě nebyla)

14.duben 2009, 21:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
nj odhalil jsi me... fakt jsem jen zmenil zensky rod, misto volejbaloveho tabora dal tanecni, misto stanu chatku, misto tupe ziletky tupe nuzky..... a prece jsi me v tom nasel, odhalil jsi skryte zakouti me mysli, ty jediny jsi dokazal proniknout skrz tu neproniknutelnou aureolu uzasnosti kterou si kolem sebe buduji... a predhodil me napospas verejnemu pranyrovani na forku, TY jemuz jsem vzdy bezmezne duveroval jsi me vydal napospas uchylnym choutkam zhrzeneho davu nechapajiciho mou potrebu kapky krve lesknouci se na mem krehkem zapesti ve svitu luny v uplnku.... co si o me ted guilda pomysli? maly spanily gnom ochotny postavit se tem nejkrutejsim taurenum co si zaryva nehty do zapesti pro ukojeni svych podivnych choutek? ted me nebude mit nikdo rad:[ jsem ztracen, nikdo me nemiluje! i virtualni pratele z podivne hry, kde lide zamenouji svou identitu za heroicka monstra, me nenavidi! nemam si s kym hrat! kde mam tu ziletku??? aaaa to je uleva... goodbye cruel world ... i'm leavin you today.... goodbye...goodbye
15.duben 2009, 17:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
meloune, tys nam zabil leviho!!! taaahni, taaahni do pekla
15.duben 2009, 20:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Neblbněte chlapi, dyt mě sterilizujete

Ale opravdu, tady má někdo básnické střevo a to sluníčko mu očividně prospívá Smile (Bacha , Emo se s tímto nestotožnuje! )

15.duben 2009, 20:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meloun
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
aaaaaaaaaaa já nechtěl...už si našel tu tepnu? Very Happy

15.duben 2009, 21:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angee
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tohle tu bylo? Vytvořte si vlastního EMAře Smile
http://www.mindistortion.tv/pocketemo/?data=7-2-20-2-1-1-0-1-0&name=biatch
16.duben 2009, 23:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angee
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
není to sice emo ale goth, ale je to vtipný
[img]http://questionabletopic.files.wordpress.com/2008/05/gothopotamus.jpg?w=425&h=340[/img]
18.duben 2009, 11:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Emo panenka, to jste ještě neviděli

21.duben 2009, 17:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meloun
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
když už sme u tý emo panenky...emo něco...nějakej pejsek nebo co to je Very Happy

jinak víte co vám vyskočí první když napíšete do vyhledávače images.google.com písmeno e? přece EMO a víte co druhý? Ewička Farna!!! je to pravá Ímo zpěvačka? vždyť zpívá o bolesti jak ji opustil kluk a tak podle mě je to mocinky moc emo... MVMR :-*

21.duben 2009, 18:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jééééééé to je ňufííííííík, toho ciiiiiiiiii dwarf

21.duben 2009, 19:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

Přejdi na: