Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gildovní stretko 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gildovní stretko 3
Autor Zpráva
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
BlackAngel napsal:
* * * * * *
* * * *
* * * *
* * * *
* * * *
* * * * * * * * * * * *

tyvoe já si řikal co to je a až pak sem v tom objevil to LOL

03.říjen 2007, 15:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jo, taky sem to tam našel, tohle fórko prostě nepodporuje víc než jednu mezeru mezi znakama. Smile

................. .......
............. ....... ...
....... ........

S tímto sem si hrál 7 minut a líp mi to nejde. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
03.říjen 2007, 16:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Pouze pro staší 18 let.

Mmch, vždycky sem si myslel, že tohle dělají skuteční fandové a ono stačí mít prográmek a převede vám do tohodle formátu prakticky cokoliv. Smile

Ale to sem vlastně moc nepatří, že se nestydím, spamuju jak vy už. Smile

03.říjen 2007, 16:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Parada, vypada to pekneji nez tech hvezdicek .. a taky nechapu, jak muzou lidi takovym zpusobem spamovat chat ve wowku Question

04.říjen 2007, 8:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
to neni nejmenší problém si myslim ... dík za inspiraci, aspoň vim jak to oživit až bude na LookingForGroup zase nuda

05.říjen 2007, 7:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
sry ze to pisu sem ale nechtel jsem zakladat new topic ale v pondeli nejdyl v utery mam net a mam velike moc velke prekvapko haha a budu denmodene 24h v kuse parit a budu spamovat g kanal a podobne zaludnosti
05.říjen 2007, 23:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ezechiel
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Tak to gratz Sete,at rychle lupnes tu 60ku Smile

06.říjen 2007, 10:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
že konečně dorazíš tyy!
(já vim ode mě to sedí co xD)

06.říjen 2007, 11:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Sete, ehm ... a co škola ?

13.říjen 2007, 8:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
tak muj dodavatel je blb rikal v pondeli max utery a pokazdyk dyz jsem mu zavolal tak rek ze nestiha vcera mi zavedli kabel nejaky mchanik a kdyz jsem se zeptal a ted us mi to pojede? rekl ne musite pockat na sasu tod je ten hlavni a prej machanik ja mu zavolam a prijde este dnes samodrejmne ze se namne vysral a dnes taky tak mu furt volam a pisu a rekl ze v pondeli mi tam natuka ti ip a skola to je ihaha
13.říjen 2007, 17:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
tyjo tuten topic je moc ted jsemho celej cet fakt pekny Smile
09.prosinec 2007, 4:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
Tadáá!! Smile Mám přícházím s velikou novinu!! Smile Začátkem Příštího roku se na takových 90 procent stěhuju do Brna takže už Vás budu moct konečně na dalším stretku poznat osobně a pořádně Vám svojí přítomností otrávit život ... ste rádi? Já vim že yo Smile

10.prosinec 2007, 17:39 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
dooobra volba! Brno je Brno:)
10.prosinec 2007, 18:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Hanzel napsal:
Tadáá!! Smile Mám přícházím s velikou novinu!! Smile Začátkem Příštího roku se na takových 90 procent stěhuju do Brna takže už Vás budu moct konečně na dalším stretku poznat osobně a pořádně Vám svojí přítomností otrávit život ... ste rádi? Já vim že yo Smile

whau! a kam? do Lisne? bud nas soused!

10.prosinec 2007, 19:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
Jerra napsal:
Hanzel napsal:

whau! a kam? do Lisne? bud nas soused!

Joo Jerri to nevim Smile ... Sám ješte nevim kam... Chci tam za prací a Cossi mi v tom (doufám) pomůže Najít byt, dobrej flek... Tady u nás na Zlínsku je to nuda a nejsou prachy Cool

10.prosinec 2007, 19:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
hele tady u nas v baraku chce nekdo pronajmout pokoj pojd budem sousedi jak v Pratelich

10.prosinec 2007, 19:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
No teda ... s bytem nevím, ale s prací bych ti mohl minimálně poradit, kdyby nic nevyšlo, tak to zkus u nás v IBM. Smile

10.prosinec 2007, 19:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:
No teda ... s bytem nevím, ale s prací bych ti mohl minimálně poradit, kdyby nic nevyšlo, tak to zkus u nás v IBM. Smile

jooo Hanzi pojd ke me do tymu

10.prosinec 2007, 19:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
ježíš děcka já nejsem IT odborník a .... teda to se až stydím říct nemám maturu Já sem prostě "jenom" grafik Smile Laughing .... Ale ta nabídka... řádit jako v přátelích... to by se mi zamlouvalo Smile

10.prosinec 2007, 20:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Hanzel napsal:
ježíš děcka já nejsem IT odborník a .... teda to se až stydím říct nemám maturu Já sem prostě "jenom" grafik Smile Laughing .... Ale ta nabídka... řádit jako v přátelích... to by se mi zamlouvalo Smile

matura se da dodelat...
z IT musis znat: Nabidka start, mys (levy klik, pravy klik, doubleklik, scroll, hybani kurzorem), klavesnice... zbytek te naucime
chces cislo na majitele bytu?

si te pobrnime ze budes koukat... Cool

10.prosinec 2007, 20:10 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

Přejdi na: