Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gildovní stretko 3
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gildovní stretko 3
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Gildovní stretko 3 Citovat
Začátek: 1.9. 2007
Konec: 2.9. 2007
Kde: Brno
Program:
11h-17h ... vyzvedávání z busu a vlaku a prozatímní hospůdka (Středověká krčma)
17h-01h ... hlavní část večera, objednaný stůl v Mamutovi pro 17 osob (pípy na stole)
01h-05h ... bar, možná tam co minule, uvidíme (stolní fotbálek pro 6 lidí)

Přespání zajištěno. Vezměte si pyžamo, spacák nebo deku. Nějaký karimatky a deky máme.
Při dostatku času pro případné zájemce bude možnost zapařit WoW - deskovku nebo klasicky nakouknout na ofic a jiné internetové záležitosti.

Potvrzené účasti: 13
Meriadoc - místní
Jerra - místní
Leviathan - místní
Dann - přes Prahu (vlak)
Deffy - přes Prahu (vlak)
Sete - přes Plzeň a Prahu
Nikitin - z Prahy
Black - z Ostravy (vlak)
Mirandim - z Ostravy (vlak)
Woozie - přes Ostravu (vlak)
Cinky - z Bratislavy (vlak)
Wall - z Bratislavy (vlak)
Wolfin - z Veselí (vlak)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Stručný výcuc:
- pivo se točilo na dva stoly a skončilo to remízou Smile
- nejvíc sjetej byl opět debutant, tentokrát Niki Smile
- poprvé jsme viděli stolní fotbálek 1v1 Smile
- autobusem domů jsme dojeli až na druhý pokus Smile
- doufám, že kvůli deskovce WoW nikomu neujel spoj domů Smile
- a konečně i slibované fotky

Zkrátka ... jak se vám líbil tento třetí gildovní srázek ? Smile
Mně moc. Smile

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 12.listopad 2013, 21:07, celkově upraveno 6 krát.
02.září 2007, 16:55 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
- deskovka WoWu je naprosto brutální ale trochu mě mrzí, že jen pro 8 lidí Smile
- Meri takticky zamlčel zapomenutý klíče při příjezdu mě a Cinkyho (sakra já sem práskač Laughing )
- Woozie udržel neporazitelnost ve fotbálku 1 vs. 1 u stolu pro 6 lidí samochvála smrdí ale "já sem fakt dobrej" xD

ale celkově se mi srázek šíleně líbil Smile a doufám, že příště už Hugovi nikdo nenatrhne řiť a dojede taky nejvíc sjetej musí bejt opět nováček

02.září 2007, 21:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gother
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Teď mě mrzí,že jsem tam zase nebyl Ale byl sem stejně pryč.No snad příště už to vyjde a sebou do baťůžku bych určitě přibalil i Kirgena s murloky Twisted Evil Takže se máte na co těšit a hoďte sem nějaký ty fotečky,ať je na co se dívat Cool
02.září 2007, 22:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Gother napsal:
hoďte sem nějaký ty fotečky,ať je na co se dívat

a no jooo, málem bych zapomněl..
FOTKU JERRY! FOTKU JERRY" FOTKU JERRY!

02.září 2007, 22:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Woozie napsal:
Gother napsal:
hoďte sem nějaký ty fotečky,ať je na co se dívat

a no jooo, málem bych zapomněl..
FOTKU JERRY! FOTKU JERRY" FOTKU JERRY!

neseeeer

02.září 2007, 22:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
jinak zitra (dneska uz asi ne) hodim na stranky fotky...
btw Cinky, Black - poslete mi vase fotky z mobilu na mail
hela07@centrum.cz

02.září 2007, 22:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Hugo byl na srázku 10 minut, máme to vyfocený ... ten telefonát. Smile

Woo, o tom svým kiksu se ještě rozepíšu ... a nevynechám ani opakovaný odjezd z města a hledání toho baru (Newe, pokud si to přečteš, chyběls nám). Smile

02.září 2007, 23:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
newermore
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
ctu ctu, mrzi me ze jsem tam nebyl ale momentalne jsem nedostupny mno ...

Vojtabee - Drak'Thul

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter MY realm? You are not prepared..." Illidan Stormrage
03.září 2007, 4:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
newermore
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
ale koukam ze poprve byla presila mystiqu nad ofikem Smile nadhera

Vojtabee - Drak'Thul

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter MY realm? You are not prepared..." Illidan Stormrage
03.září 2007, 4:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Mirandim
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
newermore napsal:
ale koukam ze poprve byla presila mystiqu nad ofikem Smile nadhera

Mno ani ne tak přesila, jako spiš drtivé vitězství Laughing . Jinak se musim přidat k názoru, že srázek byl úplně supr a kdo nepřijel udělal chybu a příště to musí napravit.
03.září 2007, 9:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wall
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
strasne moooc sa mi lubylo , uz sa fakt tesim na dalsie
ale je mi aj tak luto ze som nemohol dorat tu hru Sad, pac ma to celkom bavilo a keby som poznal lepsie tie pravidla tak ma snad od toho ani nedostanete

03.září 2007, 11:20 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Walle, klídek ... ono se to nedohrálo, chybělo ještě strašně moc. Smile
Ale příště to bude rychlejší, protože už se nebudou lidi ptát na základní věci a poletí to. Smile

Newe, na prvním srázku nebyl z oficu nikdo. Smile

03.září 2007, 15:23 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mirandim
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Ale je fakt, ze ta deskovka nema chybu. Uz kvuli tomu se tesim na dalsi srazek, i kdyz samozrejmne nejen proto Wink .
03.září 2007, 16:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gother
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Deskovka??Já si chci taky zahrááát Sad
03.září 2007, 17:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
tak mne skoro zradil bus a skoro mi to ujelo ja si koupim lisek a nevsim jsem si napisu vypomoc si taknejak a ten bus byl bily a ja vyhlizwl zlute busy a pak mi nakonec rekla pani ze je to ten a tam sedela vedle mne celkem pekna holka ale sral jsem nato byl jsem stahany a pak jsem usnul a pak se probudil a ona byla namne total nalepena ale fest a furt namne nejak cumnela tak jsem ratsi delal ze spim total a pak jsem vydeptan jsem potkal matku v praze a cekali jsme na bus a sli jsme na kafe a sral jsem na vse tak jsem si prdni 1. zapalil a zajimavy pocit a prijel jsem dom v 10 vecer akze pohoda a k srazu byl uplne moc super moc jsem se nasmal a moc se mi libila debata a historiji wow u meriho
03.září 2007, 18:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tu historii bych někdy podrbal víc to je strašně bezva nej super téma Laughing a jinak Setíku ... povede se ti někdy abys dojel domu bez potíží? xD

03.září 2007, 19:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mirandim
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Sete napsal:
tak mne skoro zradil bus a skoro mi to ujelo ja si koupim lisek a nevsim jsem si napisu vypomoc si taknejak a ten bus byl bily a ja vyhlizwl zlute busy a pak mi nakonec rekla pani ze je to ten a tam sedela vedle mne celkem pekna holka ale sral jsem nato byl jsem stahany a pak jsem usnul a pak se probudil a ona byla namne total nalepena ale fest a furt namne nejak cumnela tak jsem ratsi delal ze spim total a pak jsem vydeptan jsem potkal matku v praze a cekali jsme na bus a sli jsme na kafe a sral jsem na vse tak jsem si prdni 1. zapalil a zajimavy pocit a prijel jsem dom v 10 vecer akze pohoda a k srazu byl uplne moc super moc jsem se nasmal a moc se mi libila debata a historiji wow u meriho

Mohl by mi to nekdo prelozit ze Setstiny do cestiny? Zadem dekuji
03.září 2007, 19:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Mirandim napsal:
Sete napsal:

"tak mě skoro zradil bus a málem mi ujel. koupil sem si lístek a nevšim jsem si že ten bus měl bejt bílej a já vyhlížel žlutej. ale zeptal sem se a ta baba u vokýnka mi to řekla. na nástupišti vedle mě seděla docela pěkná holka ale onic sem se nesnažil protože sem byl unavenej. ale usnul sem a pak jak sem se probudil tak ona na mě byla uplně nalepená a pořád na mě divně koukala, tak jsem rači předstíral že spim dál. potom sem zničenej potkal v praze matku a čekali sme na bus. zašli sme na kafe, kašlal sem na všechno a zapálil sem si dřív jak matka což byl zajímavej pocit.. domu sem dorazil v 10 večer takže pohoda. a k srazu - byl uplně moc super, moc sem se nasmál a moc se mi líbila debata o historii wowu u meriho"

univerzální překladač W.O.O.Z.I.E

03.září 2007, 19:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mirandim
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Woozie napsal:
Mirandim napsal:
Sete napsal:

"tak mě skoro zradil bus a málem mi ujel. koupil sem si lístek a nevšim jsem si že ten bus měl bejt bílej a já vyhlížel žlutej. ale zeptal sem se a ta baba u vokýnka mi to řekla. na nástupišti vedle mě seděla docela pěkná holka ale onic sem se nesnažil protože sem byl unavenej. ale usnul sem a pak jak sem se probudil tak ona na mě byla uplně nalepená a pořád na mě divně koukala, tak jsem rači předstíral že spim dál. potom sem zničenej potkal v praze matku a čekali sme na bus. zašli sme na kafe, kašlal sem na všechno a zapálil sem si dřív jak matka což byl zajímavej pocit.. domu sem dorazil v 10 večer takže pohoda. a k srazu - byl uplně moc super, moc sem se nasmál a moc se mi líbila debata o historii wowu u meriho"

univerzální překladač W.O.O.Z.I.E

Woozie moc diky, konecne sem pochopil jiste casti Setova textu. Sem nevedel ze prekladasi z jinych jazyku nez anglictiny . A jinak ta setstina je desna hlavne v tom ze neoddeluje vety. Vtom sem se desne stracel . jeste jednou diky
03.září 2007, 20:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Trošku sem se o Setíka bál, že nenapsal ještě v neděli. Smile

03.září 2007, 21:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

Přejdi na: