Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Hithdes = Leave
Jdi na stránku 1, 2  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Hithdes = Leave
Autor Zpráva
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Hithdes = Leave Citovat
Váš nick: NormadSoul (ve hře main: Fanghui)

Věk, odkud jste a co děláte:

34. Jsem z Hradce Králové (už tam žiji a pracuji), jinak převážně z Frýdku Místku. Jinak jsem učitelem v neslyšící škole v HK. Mimo školy dělám předsedu ledního hokeje neslyšících v ČR a jsem technickým ředitelem ledního hokeje neslyšících v Evropě.

Link na Armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/Fanghui/simple

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear):

Frost mág, 869 lvl, další specy - paladin (retri), warlock

Jak dlouho hrajete za svoji classu:

s mágem už hraji opravdu hodně dlouho, už od pandarie. S paladinem hraju už od Burning Crusade..

Uveďte vaše aktivní alty:

DH 110 lvl a zbytek mám 100 lvl všechny classy.

Zkušenosti s raidy:

Zkušenosti? To bych napsal dlouhý příběhSmile. Ale zkusím to zjednodušit. Než se Tripartita na Thundherhornu přestala fungovat, tak jsem šel do HOE a s nimi progresoval Pandarii a pak HOE rozpadla a přešla do Dragon Order a progressoval jsem s nimi Draenor. Mezitím jsem měl problém s RL, napíšu pak proč. Přešel jsem na Gone a progressoval jsem s nimi mythic BRF. Gone zase rozpadla a já šel zpátky na Order a s nimi mytic HFC. Ale stále problém s RL a šel jem na Guinea a rozpadla se a celá část je teď ve WIthered Army, a nima už neprogresuju Mythic.

Hlavním problémem je bohužel TS. Už guildy progresují s TS, bez nich už není ani možné. Já se svoji nevýhodou už nemám šanci s nima progressovat jako semi hardcore hráč.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli:

Teď jsem stále ve Witchered Army, mám tam maina i alty. Proč, jak jsem popsal výše kvůli TS a stejně tam moc lidi neznám a skoro s nima nebavímSmile

Co očekáváte od naší gildy:

Co očekávám od Vás, upřímně nevím. Už kvůli TS. Pokud jste casual a myslím si, že bych k vám do progressu zapadl. A rád bych pomohl s progressem, pokud Vám bez TS nevadí. Vím, že ta guilda jako Witchered Army je na jiném urovni a jsou upřímně na tom docela dost dobří než já. Důvod, je jasné že na progressu trénují a pak už vědí co mají dělat a hrajou automaticky a u mě je nevýhoda. Proto hledám vyrovnanou guildu, do kterou bych zapadl a byl bych prospěšný. Pokud Vám vadí TS, tak už nevímSmile. Také bych rád vrátil domů, tam kde jsem začínal.

Dojalo mě to:

citace:
Velký rozjezd na Hromovém rohu (5/2008 - 11/2008)

Jako první se nám podařilo “ulovit” kluky, kteří transferovali z jiných serverů Lisboan, Hejma, Caryfuk a s těmi jsme tvrdě propgresovali Karazhan. Když po nich přišla ještě jiná trojice a to Norad, Pharaoh a Soul staly se Karazhany farmou a šlo se progresovat do Zul’Amanu.
.

Dále, co mě očekává, nechám to tak, pak se uvidí. Prostě chci domů a odpočinout:).

Která classa??? Můj main je na Alianci. A s ním hraji dobře. Nebo klidně vylevlím nějakou classu kterou potřebujete či heal, tak heal naučím...

Znáte někoho v naší gildě:

Ano, hodně tam z nich mě znají.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon:

NemožnéSmile

Jste na PC nějak omezení:

NE. Dělám webmastera, tak s PC mám nároky, tak bez problémů
05.prosinec 2016, 20:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
heeeej ahoooooj
No mame tu par silencu, co se snazi HC, ale uspesne jim to, my normalni, kazime

Ja teda raidy spis nechodim ale i bez TSka muzu Soula doporucit, umi si nasprtat taktiky a zvlada raidy v pohode

06.prosinec 2016, 0:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
No neke, ať tak či tak, tak 110 char na Drakthulu budeš na raidy potřebovat. Smile

Pokud chceš hrotit transfer mága z TH budiž, jinak vylevli něco, invite na rozkoukání dáme bez problémů i low-level, se pak ozvi ve hře až se rozhodneš.

Tripartita Rules 'em All ...
06.prosinec 2016, 4:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Prima. Jerro ano je to tak. Taktiky nasprtam ale bez praxe neni to ono. Lepsi nasprtat zaroven chodit na raid. Rikam si ze kdyz vic chodim na raidy lepe prizpusobim a poucim ze svych chyb a prostuduji kde chyba je a raidu bych pomohl. Zorientuju se. Kdybych vylevlil nejakou classu tak jedine DK nebo DH. Od nuly by to trvalo dlouho a jeste farmit artifafty a knowglede. Ale od patchu 7.1.5 bude zmena artifact notes. U maga mam fire 26 lvl a frost 29. Coz je hodne. Jaky mate nazor
06.prosinec 2016, 9:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ahoj.
Když slíbíš, že budeš chodit na forum a číst si tady, co děláme na raidu špatně nebo dobře, tak jsem pro přijetí.

06.prosinec 2016, 9:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Chlape, vítek zpět! Smile Bez TS to nějak zvládnem, Naxx jsi tak taky dával, ne?

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
06.prosinec 2016, 10:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Na TS stejně mluví hlavně Sheeka a toho nikdo neposlouchá, jinak by ten Odyn na HC už padnul Wink A všechno důležité se řeši tady na fóru

06.prosinec 2016, 11:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Na TS stejně mluví hlavně Sheeka a toho nikdo neposlouchá, jinak by ten Odyn na HC už padnul Wink A všechno důležité se řeši tady na fóru

..., který čte 6 lidí . A podle toho to taky vypadá.

06.prosinec 2016, 11:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ano, dávali jsme společně Karhazan, Naxx a vůbec nejhorší raid Ulduar:D. Ale na Naxxu jsem s palou healoval.

Fórum je má jediná možnost, jak tam píšu svoje názory, postřehy a taktiky a čtu. Další může TS kanál jen chat, použivám TS Overlord, tzn ve hře můžu psát.

Na raidu hodně používám svoje weakaury k určitým bossům, ale jak říkám, že nejde když tam půjdu poprvé a hned budu umět, to chce učit, společně wipovat a pak bude ok. Vždy se najde taktika a zvládneme, nechtějí mě, protože nemůžu TS a nejsem tak hardcore. Hardcore mají přednost a já respektuji. Už jsem unavený s nimi dohadovat, že jsem schopnej bez TS. Vědí to, ale nemají čas se mnou diskutovat ve hře natož s TS. Spěchají a chtějí být co nejdříve nahoru. Jak se zdá, že vy nespěcháte a v klidu zabít. Což pro mě je výhodné.

Chyby se učím hodně rychle a bez wowlogu nedám ani ránu, tam si analyzuji svoje nedostatky a kde dělají a dělám chyby.

Prostě se uvidí ve hře a pak bude to a také chci chodit na mythicy + a věřím si že tam najdu lidi, kteří se mnou budou chodit.

Teď přemýšlím, zda mám vytáhnout mága tam a nebo vylevlit. Začít s novou classou není také špatný nápad, ale stejně mám všechny classy 100 lvl:D

Pokud chcete abych vzal mága, nebo nevím co tam nejvíc chybí?

Určitě nějaký ranged?
06.prosinec 2016, 13:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Hraj, co tě baví. Jestli mág, tak mág, jestli chceš vylevlit jinou classu, tak vem jinou classu Smile. Jen za tanka si nezahraješ.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
06.prosinec 2016, 13:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tank to nee, nemožnéSmile.. Ok si promyslímSmile
06.prosinec 2016, 13:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Warlock, nejlíp destro. Je nás tu 1 a 1/2. Mágové jsou tu 3 (teda aspoň myslim). Případně ele shamík nebo tupelo.

06.prosinec 2016, 14:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no na progress chybi heal takze dps je pekny, ale jestli bude ctvrtej mag, druhej lock nebo dvacatej demon hunter je jedno, kdyz nas bude max dvacet bo nejsou healy ... takze tak

06.prosinec 2016, 14:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Takze chybi vam hlavne heal je to tak.? Pokud ano tak jsem healival naposled naxxamars😊. Od te doby jen dps. Pokud vim ze heal je potreba vic komunikovat uz kvuli dispell? Paladina mam rozjeteho zatim retri.pak lock affli. Podivam pak na logy co tam chybi
06.prosinec 2016, 15:23 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Jediné, kde jsme si aktuvně říkali dispell je ve Valorech na posledním kvůli tankům. Ale to se dá vysledovat úplně stejně jako u Xaviuse, kde se dělá dispel tanka na marce. No problem.

06.prosinec 2016, 16:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Takže zkoumal jsem kolik mě bude stát. Jenže blbý to je že jste na Drakhtulu a navíc horda. Kdyby z aliance do aliance tak 20 eur za změnu realmu ale bohužel horda, tak 25 eur navíc, dohromady je 45 eur:D

Tak asi vylevlit aspon stihnu na Nightholda...

Takže jsem pro nějakou classu, monk heal nebo ?
06.prosinec 2016, 16:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ať si řekne Sheeka co se mu hodí do karet za heal Smile Ale mělo by to být o tom co tě baví a ne co je potřeba nyní. Ono za 2 měsíce může být situace jiná. Smile

06.prosinec 2016, 16:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veneticus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
NormadSoul napsal:

Chyby se učím hodně rychle...

To máš jako já, prvních 5-6 pulů vždycky odhalím, kde se dá co nejefektivněji zdechnout i přes bublinu od palata
06.prosinec 2016, 16:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NormadSoul
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pro změnu bych mohl healovat, ale neslibuju jestli budu dobrej. Dlouho jsem nehealoval a nevím co bude:).

Mága zatím nechám, pak ho časem vezmu za 45 eur:D.
06.prosinec 2016, 16:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no jak pise blood, aby te to taky bavilo .... ale jako fakt by to ted chtelo heal. tech dps bylo v nedeli ready tolik .... a nevesli se bo malo healu. a minule taky malo healu ....... ale zase kdybys k tomu mel nakej extra odpor tak se neda nic delat

jen tak mimochodem maga mame ... nejlepsiho na serveru a neni to daywe ani mufistos

kdybys sel ten heal. tak urco ne priest druidi jsou taky dva. monk neni zadnej, shamik spis taky ne a pala jeden. neco z tohodle by bylo nejlepsi. ale je to na tobe

06.prosinec 2016, 16:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: