Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #3
Autor Zpráva
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
ale tam prece nejde o to ze to co nahealuje ctvrtej healer ze ten amount healing by healnul nekdo jinej ... to je jasny. v prubehu fightu ...

my jsme tam vzdycky chcipali na to ze lidi dostanou dmg z kruhu a nez se to vyhealuje tak jsou dole, do toho chcipali healeri ... a wipovacky

vic jak pulka ... sak ale jste ctyri healeri ... to staci aby sem neco napsal xkoli a uz by to melo vahu, takze podepsat petici musi aspon 4 lidi ale muzou to bejt offhealy ... treba venne nebo apo

19.květen 2017, 7:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veneticus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
za mě je + 1 pokud stíháme enrage víc save, takže petice nebude

důvody jsou jak píše sheeka, prostě v jednu chvíli je půlka raidu dole a jsou momenty, kdy je šlověk na 10% HP delší dobu a co si budeme nalhávat, než tam zdechnout, tak raději ve více healech a dát to
19.květen 2017, 8:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
A tady je právě celej kámen úrazu vy se pořád spoleháte na více healů a je vám sprominutím u pí.....
zda depeska dělaj něco špatně "šak co budu stát ve sračce on mě někdo healne " ****** pak se divíte , že se nedává progres na Mythicu páč jste rozmlsaní, že v raidu máte 5 healů.
Dělejmě všichni co máme a budem to dávat normálně i na ty 3 healery.
Ale ono se radši stejně vždycky řekne, že hovno healujem páč umíraj lidi z vlastní blbosti.

to Fionka : stačí bo mám ještě něco přidat ?

Druidicek , Medabeda , Werny.
19.květen 2017, 13:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Werny napsal:

to Fionka : stačí bo mám ještě něco přidat ?

Krajšie by som to nenapísal , a spomínal som to už minule. Pretože ideme do toho s tým že to radšej prehealujeme ako sa to učiť poriadne . Bohužial kvantita dostáva prednosť pred kvalitou.

Nepáči sa mi to , nesúhlasínm s tým ALE obávam sa že to tak musíme robiť, pretože po 3-4 wipoch by sa ten heal aj tak pridal pretože to je najjednoduchšie riešenie , len som za to aby sme to proste skusili ked nás príde najbližšie nižší počet , neoffspecujem do healu.

19.květen 2017, 14:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pánové mám takový dojem ze Elisandre jsem nedávali, protože nám chcipali healeři. Přišli kruhy a jeden nebo dva healeři dole. Jestli ten heal navíc není k tomu aby healoval healery

19.květen 2017, 16:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tak tak bloode zezacatku tam pekyno a xkoli /moonrin vetsinou lehali ... a po druhejch kruzich se to jelo na tri healy ... tak se pridavali dalsi

19.květen 2017, 16:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Prostě budete pořád do nás rejpat . Heal tam za celej večer umře 1x-2x dobrá řeknu z vlastní blbosti , ale kolikrát tam zdechne dpsko z vlastní blbosti to už neřešíte.
Takže je se třeba trošku zamyslet i nad tím.

19.květen 2017, 17:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Otheymus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
juu tady to zas jednou jede Smile

Otheymus, Assiel, Malic
V dávnověku historikové lhali z nevědomosti. Pak se stali profesionály.
19.květen 2017, 18:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ja súhlasím s Medom, proste si kryjete zadky, aby ste mohli ísť čo najdlhšie DPS tunel Smile

Ked nás raz nebude 4x heal skúsme to , a ked niekto umrie pozrime na to ako a prečo a nie že hned bolo málo healu.....
Ale prečo si to robiť ťažšie , že ........ Podme to na 5xheal, to isto dáme

Méďo, už som sa o to snažil dávnejšie..skončili sme u toho, že sme si hold vybrali blbé classy Smile

19.květen 2017, 19:28 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ja to tu vypisujem už dlho, že na to ľudia prdia, nepripravujú sa tak ako by mali (asi je príliš veľký problém pozrieť nejaké videjka/guidy pred raidom), ako čo najlepšie pomôcť napredovať. Ďalší problém je aj pri následných rekilloch, že sa nechápe základná mechanika a pod.

Na jednej strane chápem prečo to chodíme na viacej healov - posúvame sa v progrese atď. Na druhej strane sú už ľudia pohodlní presne dodržiavať to čo by mali keďže sa to vyhealuje a heal navyše vykryje chyby. Lenže potom to vyzerá tak ako vyzerá, zabíjame to v pár ľudoch (ako napríklad Odyn naposledy).

1000x omielané sme casual guilda s 2 raidovacími dňami - prečo z toho, ale nevyťažiť maximum. Máme pred sebou cca 3-4 týždne do nového raidu. Čo takto zmeniť taktiku a skúšať to na menej (resp. taký počet aký má byť) healov. Fakt sa mi nechce chodiť hc stále dookola, len aby mi padol lepší item, ktorý mi za mesiac bude naprd.

A nedá mi ešte jednu vec spomenúť a to je dochádzanie do raidov po pauzách, pri prepínaní a podobne. Navrhujem dočasne vypnúť telky a nech sa dochádza normálne. Som zvedavý ako rýchlo to budeme čistiť. Ako stále tvrdím z dala je to minúta do Shalaranu. Čakať na koniec pauzy kým sa dá ready check a 5+ľudí stojí v dala, ogrimare a podobne je ... však vy viete čo.
19.květen 2017, 20:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak dpsek je více takže pravděpodobnost že skape na svou blbost je vyšší než u healu, který má navíc tu možnost si ten svůj zadek vyhealovat případně sám Smile

To že některá dpska na to jebou a tunel bosse je pravda. A zrovna Elisandre je hold blbý příklad kde se heal přidával kvůli healerům. Smile

Pokud chcete analyzovat každý wipe a řešit kdo co kde dělal blble můžete a pak ty lidi zjebejte že jsou šupáci. V tom Vám nikdo nebrání.

19.květen 2017, 20:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:

Pokud chcete analyzovat každý wipe a řešit kdo co kde dělal blble můžete a pak ty lidi zjebejte že jsou šupáci. V tom Vám nikdo nebrání.

Bloode to samozrejme robiť nebudeme , každý skape sem tam na svoj kokotizmus , ide o to aby sa to neopakovalo. Ide o ten prístup a poučiť sa zo svojej chyby ty,ja + pár dalších opakované chyby serú a snažia sa ich napraviť , dalšia polovica(ktorá mimochodom na forko ani nechodí) na to prdia Smile

Ale ja chápem Toma, že to robí ako to robí , lebo možno by sme sa nepohli dalej , kedže ludí je málo ,ale čo ked hej? Respektíve, aktuálne zabíjame HC+3x Mythic s prstom v nose, čo tak skúsiť zvýšiť nároky na skill? Rozumej odobrať heal. )Co možme za 3-4 týždne stratiť?

BTW Bloode, šupáci sú ludia bez Blinku

P.S.- Počkajme si na Xindiho dve holé vety Smile To bude maso Smile

19.květen 2017, 22:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Říkal jsem to Sheekovi v neděli nebo ve středu po raidu = není absolutně žádná šance se pohnout dál.

Můžete nesouhlasit, můžete s tím polemizovat, ale to je tak asi jediný, co s tím můžete dělat.

První tři overgearujem, zbytek, včetně Krosuse i Aluriel, ne, zatím.

Jsou dvě možnosti jak se pohnout dál:

A. zlepšit skill => HAHA
B. zvednout ilvl => M+, NH heroic na upgrade, NH mythic první tří = a pořád dokola

Farmit M+, to je dobrej, vtip když přihlédneme k tomu, že průměrný počet odehraných 6+ za týden na hráče máme skoro 2 !!!, NH heroic na upgrade, to vás nebaví, protože se tam nusíte, NH mythic první tři, to je fajn základ, že to dáváme a baví vás to, ale zase nás tam může (a zároveň musí) jít právě 20.

Tripartita Rules 'em All ...
20.květen 2017, 0:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:

A. zlepšit skill => HAHA

Podme tam, wipujme tam 2-3 večery a uvidíme.To je jediné čo môžme robiť(jebať ToV), ale už len to že si ludia nedávajú runy svečí o ich záujme o progres (obohraná pesnička, ale pradivá )

https://www.warcraftlogs.com/reports/F7KAPckpqWLnD8VN#view=analytical&type=auras&ability=224001&boss=1842&difficulty=5&wipes=1

Mythic je bonus navyše , áno , ale prečo to nevyužiť Smile

20.květen 2017, 0:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
A ten váš neverending story ohledně přehealovanýho raidu. Co odebráním healerů chcete dosáhnout?

A. aby se lidi 100% soustředili a jeli 100% taktiky ? HAHA, to by mohli být v Exposed a ne u nás

B. abyste měli lepší čísla v logách ? to bych pochopil, ale není to podstatný, protože jsou to čísla a ty se dělají jak ? právě tak, že kašlete na taktiky a jedete si to, co vám je zvyšuje, to radši přestanu logovat, podstatný je kill a loot

C. abychom rychleji zabíjeli a měli víc času na progres ? cože ? odebráním jednoho healera se na jednom šestiminutovým bossovi ušetří 30 sekund, ano, za každých zabitých 12 bossů získáme jeden "poslední pull" navíc, a to se vyplatí

Ale pojďme ve středu na tři a porovnáme to s posledním raidem, kde jsme dali obvyklý heroic 7/10 do 21h20 bez wipu.

20.květen 2017, 0:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Fio, pamatuješ na Gorefienda?

Narazili jsme na jeho NH ekvivalent ... já tam klidně těch 150 run propálím, stejně jich pořád dalších pár set budu mít připravených na TOS, ale je to zábava, nevyužít ten omezený čas, který máme aspoň trošku užitečně a efektivně?

Ale jo, ono to tak dopadne, že tam ty 3-4 neděle prowipujem, co jinýho bysme dělali.

A nebo to můžem freeznout a za 4 týdny zdar. Smile

20.květen 2017, 1:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Uz to nebudu komentovat.

20.květen 2017, 9:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pěkně jsi to popsal Meri. Škoda že až moc hezky, mě bavilo provokovat ty naše healery

20.květen 2017, 13:39 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Meri pekne napísané , ale Ruchura s Medom to v podstate napísali aj za mňa. Tam sú všetky argumenty k tvojim A B C.

Sa potom nečuduj , že nevieme poriadne dávať HC-čko a vždy meškáme za ostatnými , ked príde nový kontent . Lebo ludia sú rozmaznaný.

P.S. - A top čísla z healu nie sú o tom, že ludia robia tie tvoje blbosti, ale je to správnym setupom.

Ešte dodám že u mňa je kill a loot niekde na nižších priečkach , skús si zahrať niekedy disco a u vidíš ako dobre musíš každý fight poznať aby si aspoň niečo nahealoval a preto má dvojnásobne rozčuluje tento váš " tahajme to s viacej healermi , lebo ináč to nedáme" style.

Viem že to nezmením , pretože ludia od svojej podstaty vždy volia lahšiu cestu , aj ked nie vždy je to ta správna, ale sem tam sa budem pravidelne ozývať.

21.květen 2017, 12:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no vcera si fio solo healnul nythendru takze to evidentne jde na min healu

blood tomu urco neveril ....

ale jinak, kdyz uz se teda nesejdem na progress, tak aspon naka zabava ... ruruchu jste rozcilovali i na achievech ale to uz asi nezmenime ... on tam vzdycky neco najde

jako rad bych se jeste na toho krosuse mythic podival, ale pokud nas bude za tyden malo, tak dodelame ty achievy ... tentokrat nighthold

takze se hlaste chodte, bo dvakrat to urco delat nebudem ....

22.květen 2017, 13:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Další
Strana 44 z 46

Přejdi na: