Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nový počítač - rada

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nový počítač - rada
Autor Zpráva
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Nový počítač - rada Citovat
Zdarec, heleďte rád bych si pořídil novou sestavu a opustil noťas, vzhledem k tomu, že overwatch I wow vypadají pomalu jako kostičky a konečně bych si rád zahrál dark souls III a Witchera III.

Co se týče financí investuju do monitoru + sestavy, to znamená že maximum bych řekl takových 40k.

Blood zmiňoval predátora od Aceru, je to konkurent alienware noťasů víceméně co sem četl. Co si myslíte. Sestavit od experta nebo si koupit už postavenej? Ty predátoři vypadaj designově fakt pěkně.
08.červen 2016, 11:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ahoj, já koupil již hotovou sestavu. Bez monitoru tedy a klávesnici jsme odevzal Witchke Smile Mojí G15 nevyměním.

https://www.alza.cz/acer-aspire-predator-g3-710-d3982737.htm

Cenově nevyhovuje tvému požadavku, ale někdo říkal že by to složil o 10k méně. Tak by zbylo i na monitor.

08.červen 2016, 12:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jako tohle je jiná mašina, ono by šlo mít i tenhle komp, ale místo září by byl třeba až v říjnu, tak nevím zda se to vyplatí. Dost se mi líbí ta možnost turba, tu mam i na noťasu, ale za ty prachy nevim proč nemá vodní chlazení.
08.červen 2016, 12:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Voda do pc nepatří Smile Je krásně tichý, oproti mému starému který hučel jak když startujou gripeny je to parádička Smile

Tlačítko turbo jsem měl na starém pentium 90 nebo kolik to bylo a jedinou funkci to tlačítko mělo že bylo stále zapnuté Smile Na herní mašině tuhle funkci nechápu, když je herní tak na ní chci hrát, proč bych si snižoval výkon Very Happy

08.červen 2016, 12:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Mám skoro pět let starý compl - i5, 2gb grafika, 8gb ram, ssd - a zaklínače rozjedu na HIGH v pohodě Smile.

Vodní chlazení jsem kupoval loni poté, co mi v těch čtyřicítkách odešel větrák. Hučí to jak Bloodův gripen od chvíle, co pustím wowko. Premade chlazení už bych nekoupil, za stejné ceny (do 3k) jsem měl vzít klasiku. Jediné vodní chlazení, které prý má fakt smysl, tak je to, které si postavíš...

Jinak jsem byl spokojený s CZC, kde jsem současný počítač bral. Před těmi pěti lety prodávali skládané sestavy (měli různé varianty podle cenových hladin). Paráda bylo, že se do nich dalo sahat podle požadavků zákazníka a měnit v podstatě cokoliv - bral jsem třeba lepší grafiku, ssd disk...

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
08.červen 2016, 13:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Chápu, takže vodní chlazení nedoporučujete. Ale jó, když je dobrej ventilátor tak by to tolik ani nevadilo, hlavně aby to moc neřvalo mno.

Pravděpodobně napíšu na nějaké PC forum jestli by mi něco nesestavili, sem koukal že to maj nějaký lidi jako koníček a nedělá jim to problém
08.červen 2016, 16:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Co sem koukal, tak sakra nadupanou sestavu na platformě od Intelu co sem si tak skládal baj očko na Alze - 40 144 kč.

Já si sestavuji počítač vždy sám , ale sem z Javorníku u Jeseníku a to by bylo pro tebe daleko

Teď je ještě otázka na jaké platformě to chces stavět , já mám 8 jádro AMD a sem spokojený.

Druidicek , Medabeda , Werny.
08.červen 2016, 19:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
CZC počítače skládá zadara myslím, takže by mi jej stejnak dovezli dom z komponent co bych si vybral, nebo bych si to u nich vyzvedl.

Platformu nemám ponětí. Jediný co ti k tomu řeknu je, že bych rád rozjel naprosto plynule legion na max settings. A výše zmíněný hry.

Co se týče AMD, raději preferuji Intel + Nvidia, jelikož to má mnohem lepší podporu her.
08.červen 2016, 19:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tady sem ještě zkoušel .

https://www.alza.cz/Order1.htm

Jen nevím zda se ti tam něco ukáže

08.červen 2016, 19:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
no my mame Alienware a taky dobry, solitaire na tom taky frci ve full HD

08.červen 2016, 20:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No to bacha Jerko, solitaire žere grafiku ako prasa, to nie je len tak.
08.červen 2016, 21:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
však já vím, proto to píšu

08.červen 2016, 21:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Když už to téma je, nedá mi: Hraje někdo na MacBooku? Aktuálně plánuju koupi pracovního MB Air - i5, 8gb ram a integrovaná grafika. Nějaké zkušenosti?

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
09.červen 2016, 9:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
měl jsem WoW na jednom starším airu s itegrovanou kartou, běhá to adektvátně k HW stejně jako na PC - není tedy rozdíl v OS.

Addony šlapou úplně stejně i si můžeš překopírovat složku s nastavením z PC verze.
09.červen 2016, 10:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pokud potřebuješ noťas na cesty a ke hraní tak asi jo , ale pokud paříš jen doma (což já netuším) tak určitě stolní počítač se oplatí víc.

09.červen 2016, 15:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: