Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Jitrenak = Kick

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Jitrenak = Kick
Autor Zpráva
Jitrenak
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Jitrenak = Kick Citovat
Zdravím,
jmenuji se Danek. Je mi 21 let a momentálně studuji VŠ obor Učitelství pro 1. stupěn ZŠ. Ve volném čase rád sportuji, hraji wow, četba. Raidování miluji, mám rád progress ale nemám rád zbytečné wipováni na blbostech. Mohu o sobě říci, že jsem přátelský, aktivní a komunikativní hráč, který nemá problém s kritikou a následným poučením ze svých chyb.

Doteď jsem hrál wow pouze na twinstaru na cata, ale přestalo mě to bavit (nic nového, nuda) tak jsem se rozhodl začít hrát na ofíku, hraji tady cca 3 měsíce.

Moje postavy: Můj main je Jitrenak hunter mm 692ilvl + zatím bez eq resto shaman Milkless.
25.listopad 2015, 15:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Wipování na blbostech se někdy nedá vyhnout. Smile

Napiš si do téhle diskuze a dostaneš taky přístup do soukromé sekce. (mj. teamspeak)

V téhle diskuzi si zase přihlas postavu na raidy.

A nakonec tady najdeš doporučení, jak se správně připravit na raidy. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
27.listopad 2015, 1:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: