Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gildovní stretko 11 (výroční)

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gildovní stretko 11 (výroční)
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Gildovní stretko 11 (výroční) Citovat
warning: wall of text

---------

Začali jsme v jednu na hlavňáku, kde byl první Alin. Já přišel záhy, pak se ozval Blecha v šátku Black Sabbath. A čekali jsme už jen na grupu Xindy &co. Ale protože je Brno malý, tak se rozhodli jít z výstaviště pěšky, to mě dojalo, tak jsem jim taktně naznačil, že to pěšky jít nechtějí. Dorazil i Wolfin. Mezitím volá Ruchura, že by taky s Apem přisli na nádr a ještě Jerra, že prý se Sarqueny (a naturalizovaný pražák "já jsem Elune") ptá, jestli jsme ještě tam. Tak jsme si teda postáli, počkali na všechny a z původně nahlášené party 6 lidí jsme v dvojnásobném počtu vyrazili směr Líšeň na Oktoberfest.

Původně byla tedy naplánovaná lehká procházka Brnem, ale protože panoval zřejmý konsenzus, že bude lepší posedět u pivka a jídla než někde v tom chladnu trajdat, tak bylo vybavené, koupili jsme lístky, Depiho slovy "Alex změnil fotra" (vzal jsem ho zdarma na svou šalinkartu) a tradá. Kde se nachází mumie františkánů, brněnský drak, skvělý orloj, druhá největší kostnice v Evropě a případně i nejtvrdší žalář Rakouska-Uherska rád ukážu kdykoliv jindy, kdy budete mít cestu do/kolem Brna.

Na Oktoberfestu se to rozjelo, kdo si nedal pivko, ten si dal rovnou tupláka, Alex kofolu. Komu to bylo málo, loupl tam ještě jednoho. Přidal se Drak a nakonec i Jerra. Selecí kolínko vypadalo skvěle, zašli jsme si tam s Jerrou a malým i druhý den na oběd a chuťovka. A pak volá Ústí, že jak a kam a taky Woozie, že kde a kdy. Tak jsem Venneho a Sheeku nasměroval rovnou do centra ke Stopkům, že výtah tam je zajištěný a s Wooziem a Nuttym sraz na hlavním nádraží, jak se budem vracet z Oktoberfestu.

Cesta zpět do centra bez potíží, s někým ty silnější pivka lehce zamávaly, jiní potřebovali "upustit", takže na nádru jsme se rozdělili. Část valila ke Stopkům, část na wc. Já vyzvedl Woozieho a Nuttyho, svýho času nejmladšího tripartiťáka na mystiqu (v 9. letech), počkal jsem si na zbytek. Postupně jak chodili, tak podávali zprávu, první říká: tam nějaká baba háže petikačku a propadává jí, druhý říká: pořád tam stojí, tak jí radím, trošku oškrábat a pak hodit, třetí říká: pořád zatvrzele zkouší. Jestli neumřela, tak to tam háže dodnes.

Salónek byl slušný, nekuřácký (s jednou domluvenou výjimkou), na konci hospody, naštěstí žádná erární hudba, na stěně visela TV. Proběhlo uvítací kolečko každý s každým. Kromě výše zmíněných už tam seděli Krigli, Arzi, Digdag (alias vejconosič Corwinus) a Flejm. Zanedlouho dorazili Hustopeče, v počtu čtyř kousků: Blanche, Lahváč, Láloš a Wendol. Jako poslední se pak objevili Sabelina a Moribunďák. Pokud jsem na někoho nezapomněl, tak by to mělo být 27 lidí, sice kapku míň než se původně očekávalo, ale nepořádám to poprvné, vím, jak to chodí.

Do osmi volná zábava a pak říkám, slíbil jsem ty fotky z minulých srazů donést a mám je tu. Sice se někdo bránil, že to snad ani není třeba, ale já říkám, proč nezavzpomínat na časy, kdy jsme ještě byli mladí a krásní a měli jsme vlasy. Arzi poprosil číšníka o zapnutí televize, já jsme připojil minibook a už to jelo.

Začaly mystikářský srázky, vzpomínky hlavně pro Alina (slušný oholený chlapec), Woozieho (fotka s účtenkou a slavný checht) a Wolfina (pořád stejná kšiltovka a šátek). Na společných ofik/mystiq srázcích se pak začala objevovat squadra Sarq, Dig, Arzi, Krigli a Drak. A nakonec i hustopečáci.

Nebylo překvapivé, že největší ohlas vzbudily fotky lidí, kteří se tentokrát nezúčastnili. Jako třeba Lywenn a Niki, když se tam objevila momentka a v sálu se ozvalo "čí je to ruka???" a při přepnutí na další fotku pak "čí je to jazyk!!!". Nebo když Yssák fotil hrudníky, slečnám, především Feaquis, to teda byly detaily. A Depi to prospal, sice se to nepodařilo zdokumentovat, ale je to tak.

Po doprohlížení fotek přišlo na řadu hromadné focení, obskládali jsme Sheeku (tady se ho Jeře těžko podaří vyretušovat), poprosili číšníka ať nás blikne, pro jistotu na třikrát, že snad něco vyjde. Pak jsme si dali i menší fotečku aktivních raidmemberů a následná volná zábava akci pozvolna dovedla k jejímu oficiálnímu půlnočnímu závěru.

Do podzemního baru The Pub, kde se v minulosti konalo 5 gildovních srazů, jsme vyrazili až v jednu poté, co jsme vyprovodili Sheeku s Vennem na taxika. No chvilku to trvalo, tuším padly tři cíga. V pubu jsme si někteří natočili pivko. Apo s Ruchurou byli na nealkoholickým, Sabča na džusíku. Jak dokládají fotky, Woozie s Nuttym si po náročným večeru zdřímli, ale to už se blížil konec. Valili jsme na rozjezd ve čtyři. Tehdy jsme s Morim dostali chuť a vydali se napřed k Wongovi ke hladovýmu okýnku. A ten rozjezd nám samozřejmě ujel.

Takže jsme si počkali do pěti, vklídku dojedli a já ještě mezitím v temné uličce dostal lekci ze sebeobrany. Při té příležitosti mi asi bundu a baťoh posral pták, což zjistila Jerra až na druhý den, když jsme se chystali k Fidelovi na zmíněný kolínko.

Závěrem: sypu si popel na hlavu za to, že jsem doma zapomněl Jeřinu zrcadlovku a musel jsem fotit na smartfouna.

A to je konec, tadydadydáá ... zdar příště. Smile

Oficiální fotka srazu:

Všechny fotky zde:
http://www.tripartita-wow.com/fotogalerie
(odkaz "sraz 11" obsahuje mou i Xindyho kolekci)

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 01.říjen 2015, 16:41, celkově upraveno 5 krát.
27.září 2015, 14:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drakenux
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
A já sem si říkal kam ste s Morim zmizeli Smile

28.září 2015, 8:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Fotky
http://www.tripartita-wow.com/fotogalerie

Prozatím jen moje, ještě poprosím Xindyho a Venneho, na jejichž mobily se taky fotilo a dodám to do toho balíčku pak.

29.září 2015, 16:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Dakujem za foto,ale trošku popisu by to chcelo,teda aspoň tých čo ešte hrajú Smile

Spoznal som Meriho,Jerru,Xindiho,Apa,Ruruchu a škaredých ústečákov.Bol tam ešte niekto ktor hráva?

P.S. - Apo a Ruruch,pekne ste zapustili briadky Smile

29.září 2015, 18:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Fionká napsal:
Spoznal som ...,Jerru,...

A sakra!

A tady máš teda popsanou fotku Smile

29.září 2015, 20:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tady jsou moje fotky, ty rozmazané jsem rovnou smazal Smile

https://goo.gl/uWaulc

Jinak teda podařená akce
29.září 2015, 21:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
První příspěvek aktualizovaný.

warning: wall of text

01.říjen 2015, 16:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:
První příspěvek...

no Meri rozeny grafoman
Tak hlavne priste nezapomenou ten fotak

01.říjen 2015, 16:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Re: Gildovní stretko 11 (výroční) Citovat
Meriadoc napsal:

Původně byla tedy naplánovaná lehká procházka Brnem, ale protože panoval zřejmý konsenzus, že bude lepší posedět u pivka a jídla než někde v tom chladnu trajdat, tak bylo vybavené

Toto není pravda - zaznělo: v Brně není nic zajímavého, tak se radši jdeme rovnou opít a to bylo odsouhlaseno většinou
05.říjen 2015, 10:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
To se nevylučuje, na pivním výletu, by mě taky procházka nezajímala, ale aspoň nám v tom plánování zůstala plonkovní hoďka, kterou jsme využili po svém (napůl pročekali a napůl propili). Smile

05.říjen 2015, 12:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: