Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
World of Warcraft: Legion
Jdi na stránku 1, 2  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
World of Warcraft: Legion
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek World of Warcraft: Legion Citovat
http://eu.battle.net/wow/en/legion/

Tripartita Rules 'em All ...
06.srpen 2015, 21:36 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no.. mám z toho rozporuplné pocity

New Hero Class - Demon Hunter!
uvidím jak to bude se start lvl a podobně, ale možná na něj z druida switchnu a budu s ním tankovat

New Continent - The Broken Isles
z toho co bylo vidět se mi to vůbec nelíbí, je to jako northrend na kterej někdo naflákal fel srajdu a rozpadlo se to na ostrovy

Artifact Weapons
to se mi celkem líbí.. teda až na druida.. ostatní si budou šperkovat zbraně a druid si bude barvit chlupy?? WTF?

Class Order Halls
čekal jsem spíš něco jako guild hall - garsonku pro guildu, aby byla větší interakce mezi lidma z guildy - s náturou čechů na serveru jsem fakt zvědav, jak tohle bude fungovat

Adventure to Level 110
čekal někdo něco jiného? Smile

New Dungeons and Raids
k tomu zatím nic moc info není krom toho streamu, ale tam byli jen artworky

New Honor System
nejsem PVPečkař, ale tohle by to mohlo oživit, zajímavé řešení

Beta begins later this year
tohle je ale největší fail.. nejřívě to tedy vyjde nejspíš až 2016.. takže minimálně 4 měsíce se budeme mrcasit v HFC

říkali něco o tom, že má být zase něco pre-datadiskem, něco velkého.. něco WOW.. no uvidíme, bylo by třeba zajímavé, kdyby všem zpřístupnili toho deamon huntera, aby si ho člověk mohl už vymazlit přet datáčem, ale to je asi nepravděpodobné Smile
07.srpen 2015, 8:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Demon Hunter vypadá hezky, ale dost mě mrzí, že mu chybí healovací specka (no moc to z toho názvu nečiší, ale mohla tam být). Boost na lvl 100 vyřeší dlouhé expení, ale zas to bude trošku těžší se s tou classou sžít...

S vydáním bych osobně počítal v létě 2016 nejdřív. Na druhou stranu tak máme dost času na HFC HC, kde jsme se ještě nezačali ani pořádně mrcasit. Přijde mi naopak dobré, že datáč hned tak nebude, skipovat content jen kvůli tomu, že v něm nemáme zrovna nejrychlejší postup, by byla škoda.
Nějaký patch na konci datadisku ve stylu Cataclysm by byl určitě fajn a oživil by to.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
07.srpen 2015, 8:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no demon hunter dobre ze nebude mit vsechny specky ten tank/dps staci. vypada zajimave, schvalne jak moc velkej boost dostane. nebo to rikali ze na 100?

zbrane budou fajn, vylepsovani atd. no druidi to nebudou mit tak hezky, ale zase zeleny chlupy ... to by nebylo spatny ne?

class order - uvidime co presne to bude

pvp - hmm zajimavy ale pote co vetsina pvpckaru odmigrovala kvuli racialkam na ali to je fakt velka zabava, kdyz mas nakejch 35% win ratio za hordu ... uvidime jestli se to timhle zlepsi
07.srpen 2015, 9:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Demon hunter vraveli na steame ked som kukal,že heal specka by bola divná čo je pravda a bude začínať na 100 lvl(bez boostu)

110 lvl no ja som to čakal ináč.Myslel som že lvl ostane na 100 a budeš expiť len zbraň Sad 10 lvl je pre mňa smrť opať Sad

Vydanie vidím na I.Q 2016,už to omielali viackrát že to chcú skor

Zatial nepadlo nič o starých classách,talentoch a pod.na to som zvedavý najviac,čo vymysleli,každopádne ten WOW pocit a to že padnem na zadok sa nekonalo u mňa....Možno u niekoho ktor pozná dobre LORE ale to ja nie som.

07.srpen 2015, 9:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Mě to taky nechalo celkem chladným. Nemám rád Elfy všech druhů a barev, takže DH je pro mě tabu.
Na Broken Isles se rád podívam.
Zbraně jsou zajímavý, ale nelíbí se mi, že všichni warloci budou běhat s podobnou zbraní. A že tu zbraň nemůžu vyměnit za jinou lepší.

07.srpen 2015, 9:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Lapydus napsal:
Mě to taky nechalo celkem chladným. Nemám rád Elfy všech druhů a barev, takže DH je pro mě tabu.

taky nemám rád elfy, ale když koukneš na to video z prezentace, konkrétně na čas 1h a 33s, tak zas tak blbě vypadat nemusí Smile (jestli to teda není jen nějaká dočasná forma z ability..)

https://youtu.be/e1WIEl4hRvA?t=1h33s
07.srpen 2015, 9:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Dobře pro tebe, protože to byla tankovací forma (např. jako medvěd pro druida)

07.srpen 2015, 10:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pokud jsem to pochopil správně tak DH bude začínat podobně jako DK tedy bude mít vlastní startovací zónu a asi začínat na lvl 95 a k ostatním se přidá na 100 lvl.

Změna vzhledu u druida mi přijde dobrá, vždy se mi líbila firekočka z cataclysmu Smile

Něco říkali o vylepšeném transmute systému takže bych se nebál že budou všichni běhat se stejnou zbraní. Smile

Příběh mě zaujal a potěšil mě první raid do emeral dreamu Wink Ve druhém konečně snad zabijeme toho pošahanýho warlocka Smile

07.srpen 2015, 10:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Žádnej Warlock není pošahanej. Jen má svý vlastní představy o dokonalém světě Snakeman

07.srpen 2015, 11:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Čekal jsme kdy se ozveš Very Happy

07.srpen 2015, 11:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Já vidím průser v tom, že DH je další meleečko. Smile

07.srpen 2015, 20:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:
Já vidím průser v tom, že DH je další meleečko. Smile

áha, tak zase nic pro mě Smile

07.srpen 2015, 20:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Měli by mu udělat třetí specku ranged s lukem. Něco by určitě vymysleli.

07.srpen 2015, 20:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Z novinky na wowfanu :
"Jako příklad classových změn budiž zmíněn Survival Hunter a jeho artefakt v podobě kopí (spear). Survival Hunteři totiž budou melee specializace, která bude zároveň spoléhat na peta. Naproti tomu Beast Mastery Hunteři budou ranged specializace s petem a Marksmanship Hunteři ranged specializace BEZ peta."
Hóódně zajímavé.

07.srpen 2015, 21:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak to je hooodne zajimave. Hodně mě naštvali když jim zrušili zbrane na blízko a ability. Vanila Hunter byl super.

Třeba si nechávají range pro DH jako překvápko na blizcon.

07.srpen 2015, 23:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
mohli by udelat DH range tank
08.srpen 2015, 0:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jako další povolání, co by používalo střelný zbraně, by bylo na místě. A tak trochu sem doufal, že budou nosit mailový věci.

08.srpen 2015, 20:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak na tohle třeba já čekám od BC, leč pravověrným horďákům týpek jménem Arator z Honor Holdu asi nic neřekne. Smile

=> Dozvíme se, jak je to s příběhem Allerie a Turalyona

09.srpen 2015, 0:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No poteš :

Discipline Priests

Disc Priests are going to be a much more offensive healer after another pass on Atonement which will make it more interactive.
They will still have heals and PW:S, but they will sustain their healing through doing DPS.
Closer to 50% damage and 50% healing spec.
In the past, when Atonement was popular you would just spam Smite and Holy Fire all fight long and use the smart healing, which wasn't very interactive. This time, you may throw out some single target heals giving players a buff. Next time you Smite, people who have that buff will get your healing, and you will have to refresh the buff periodically.
These changes should fix the absorb heavy nature of Discipline Priests.

V DPS a PvP som, bol vždy naj,teším sa..........................

10.srpen 2015, 7:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: