Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Novinky v 6.2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Novinky v 6.2
Autor Zpráva
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
If it helps, the Steamwheedles are extremely easy to grind if you're willing to kill lots of things in Nagrand. The Arakkoa Outcasts are also quite easy to grind - make sure you purchase Reputation gain elixirs for your desired faction!

Easy to Grind lamáci.Hold každý ma na to iný názor.
Pre mňa je easy ked to robia followeri Smile

24.červenec 2015, 10:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Steamwheedles sú easy, pozri si na wowheade kde sú tie veľké šutre čo sú za 500 repky + tie elitky, arakoa to je grindovacka ale mal som zopár itemov z folowerov na zvýšenie repky o 2500 + nejaké od altov. Keď tak použi banner guildovny čo zvýši o 5% repku na 100 y, bohužiaľ na lepší ešte nemáme guildovný achiev
24.červenec 2015, 11:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Steamwheedle je daleko lehčí dělat přes sbírání Highmaul Cache v západní straně Nagrandu.

Když si člověk najde pěkný kolečko (+/- 20 minut), jede opatrně a nic nenaagruje, tak to hodí klidně 10ks rare itemů + cca 50ks fragmentů = 4000+ repky.

Nejdelší je ta příprava, vědět, kde ty truhličky leží no a pak mít kliku, že tam fakt jsou. Blbý je když to někdo grindí zároveň s vama.

Tripartita Rules 'em All ...
26.červenec 2015, 2:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
https://www.youtube.com/watch?v=Vx6ipbVOWvY#t=812

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
29.červenec 2015, 12:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Splnil se vám automaticky nový Q na Mythic dungy, když jste nějaké byli v minulosti? Podle fora to mají dost zabugované - já jsem bral bedničku hned po nabrání, dost lidí prošlo 3 dungy a počítá se jim jen jeden...

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
31.červenec 2015, 8:40 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
me to fungovalo v poho. tj jsem to insta nevracel ale pocitalo mi to dungy normalne. ale lidem co jsem s nima byl obcas ne
31.červenec 2015, 10:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Sheeka napsal:
me to fungovalo v poho. tj jsem to insta nevracel ale pocitalo mi to dungy normalne. ale lidem co jsem s nima byl obcas ne

Právě. Někdo měl po nabrání 2/4 a po dvou instancích se to nezměnilo. Maj to děsně zabugované, není to první Q, co jsem odevzdával hned po nabrání...

31.červenec 2015, 10:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Kdyby jste místo paření vytvářely přes den hodnoty tak by jste to měli možná večer už opravené Smile Smile

31.červenec 2015, 10:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Kdyby jste místo paření vytvářely přes den hodnoty tak by jste to měli možná večer už opravené Smile Smile

Já to nabral a odevzdal hned po půlnoci Razz (HC ramena z Archimonda leží v batůžku a čekají až dropnu HC setové ruce Very Happy)

31.červenec 2015, 11:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jojo, každej kdo byl v minulosti 4 mythic dungy to má rovnou splněný.

Někomu to dropne 620 ramena, někomu 610 neck, ale na to už jsem si zvykl, takže vlastně chvála bohu za to.

31.červenec 2015, 12:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:
Jojo, každej kdo byl v minulosti 4 mythic dungy to má rovnou splněný.

Někomu to dropne 620 ramena, někomu 610 neck, ale na to už jsem si zvykl, takže vlastně chvála bohu za to.

Kdybych je aspoň aktuálně uživil... Takhle budou minimálně reset (když socrethar na HC pustí chlup) ležet v báglech.

BTW už to prý opravili, takže ostatní si to asi musí odchodit.

31.červenec 2015, 12:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Appleson
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
http://us.battle.net/wow/en/blog/19820046/622-patch-notes-patch-arriving-september-1-8-19-2015

A Blizz pochopil, že nerfovanie monka bola chyba, tak má trocha buffli

Monk

•Blackout Kick now deals 10% more damage.
•Rising Sun Kick now deals 10% more damage.
•Tiger Palm now deals 20% more damage.•

Windwalker
•Fists of Fury now deals 20% more damage.

21.srpen 2015, 0:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Haha, buffli racial ability u pěti ze sedmi horďáckých ras. Smile

Feral => buff
Monk => buff
Spriest => buff
Protwar => buff

Frostfire Ridge
Cartographers have been notified and corrected a spelling error on the world map.

No wau, všimli jste si někdy toho, co je napsané na mapě Frostfire Ridge místo slova Garrison ? Smile
Já až teďka.

21.srpen 2015, 0:55 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tauren
War Stomp Stuns up to 5 enemies within 8 yds for 2 3 sec. Limited to 5 targets. Tauren Racial. 0.5 sec cast. 2 min cooldown. 1.5 min cooldown

supr, tohle dost pomuze na tom debilovi s impama
21.srpen 2015, 7:55 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
"Legion could launch before or after the Warcraft movie and the expansion release date isn't tied to it."

To mě rozesmálo, jak se jinak dá říct že neví kdy.

21.srpen 2015, 10:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Xindy napsal:
Jak jsem včera řešil, že jsem nedostal Ačko Savage friends za repku s Sebarstalkers, tak už mám odpověď na tiket:

citace:
Greetings and thank you for contacting us! This is Game Master Essiasam,

I wouldn't say this is intentional, Xindy, but it's not a bug either. Basically, Tanaan reputations do not count for Savage Friends - only the "original" Draenor reputations count. So you would need to level one of the Draenor reputations that were introduced prior to patch 6.2.

If it helps, the Steamwheedles are extremely easy to grind if you're willing to kill lots of things in Nagrand. The Arakkoa Outcasts are also quite easy to grind - make sure you purchase Reputation gain elixirs for your desired faction!

ach jo...

btw se mi po aplikaci 6.2.2 to áčko splnilo, takže to potichu změnili i na tyhle repky.. pak že to nejde Smile

jo a nemusíte mi děkovat, že jsem na to Blizzard upozornil
04.září 2015, 9:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Peču na lítání! Se zbláznili, že mám nejít 100 pokladů?!

04.září 2015, 9:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
digdag napsal:
Peču na lítání! Se zbláznili, že mám nejít 100 pokladů?!

To jeste nemas? To je snad jedina cast toho achi kterou mam splnenou

04.září 2015, 9:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Létat není třeba, máme warlocky. Pohodlně a rychle z garrisonu přímo před bosse. Smile

04.září 2015, 10:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Létat není třeba, máme warlocky. Pohodlně a rychle z garrisonu přímo před bosse. Smile

Já se docela naběhám, když chytím blbý pug, tak leavnu po dvou wipech a jedu další kolo. Ale i tak jsou to z garissony tři minuty max. Takže pokud se nestane zázrak, peču na to Smile

04.září 2015, 10:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na: