Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #1
Autor Zpráva
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Meďo až tak to jedno nie je, Aargh bol minimálne dvakrát mind control + keď dostaneš zbytočný dmg z tých zelených sračiek, keď sa nekickne add, atď. Je to ďaleko bezpečnejšie.
15.únor 2016, 17:23 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jasné chápem

Druidicek , Medabeda , Werny.
15.únor 2016, 17:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Sheeka napsal:
mno vcera dobry ... dobry to zaclo byt od mythicu, predtim bylo dobry jen to ze jsem vyninjoval toho peta na iskarovi /takze uz ho nebudem chodit witchko / a ze se zapojili novi clenove. zbytek byl spatnej

......... a jeste prichazej bloodthirstovi kamosi.

Witchka na fóra nechodí tak já jí to vyřídím že má smůlu Smile

Nakopali nám pěkně zadky ti moji kámoši co? Very Happy
Jinak jsem zjistil že v tomhle fightu mám tunel. Jak pořád řvete Bloodthirst na modré nebo na melee tak jakmile řeknete Bloodthirst udělej tohle tak neslyším. Jestli nebude jednoduší když se přidám ke kámošům a nakopu Vám zadky Very Happy

16.únor 2016, 11:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
add se musi kicknout vzdycky

jako jeslti tam pujde ta grupa co ma jit dolu tak klidne. ten mc takovej problem nebyl, holt aarggh zmatkoval a sel vybirat dvakrat. a jednou tam byl sam na prvni? ale to je jedno

uplne bych to neotacel, bo ty melee by pak museli behat jeste vic nez ted. krom toho prostredniho, ale tak ten chodi pres ne tak jako tak

ale kdyz koukam na ty pocty na zitra tak to bude stejne hc ......

a witchka je pankac jeslti nechodi na forum

16.únor 2016, 17:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Sám sem tam byl já, ne Arrght

Druidicek , Medabeda , Werny.
16.únor 2016, 18:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tak ke vcerejsku - dochazka na <> jesteze nam vzdycky dojde ta witchka a tim padem nas bylo vcera aspon tech 18 ... Ale pres tu bidu sme to dali celkem pekne

hc sranda - i kdyz ten iskar panove .... a btw kdo vyhral toho peta? a jeste jedna vec s tim hc, ze kdyz nas je takhle malo a zabijem si 5 bossu na hc tak nam tam toho na farmu a nedelni gearovani moc nezbyde no ... ale co nadelame. max pujdem toho archiho jeste jednou /podle toho jak se sejdem/

a ten mythic - tak prvni ctyri to uz je farma - vcera jsme to zvladli za necely dve hodky, s dvouma pugacema. takze v podstate gg. na jednu stranu pekny ze nas staci bejt 18 a doberem to, ale to je na farmu. progressovat to tam s nama zadnej pugac nebude .... resp mozna bude ale chvilku a bude to muset trosku vypadat a bude to muset mit nakej posun ne ze budem wipovat jak na reaverovi 30 pokusu prvni faze

co se tech pugacu tyka - tak ten ruskej monk dobry, to je true healer /aj maina ma healera/, ten palat chcipal, ale na killu mel vzdy dobry dps a ma zabityho mythic i iskara .... a aspon meri videl jak se ma jet dps

reaver no .. uz jsem videl lepsi killy, kormrok chrchle a nechavat chcipat tanka ... ten council dobry na treti pull. s tim ze tam bylo x lidi mrtvejch pul fightu ... treba ja, jak ste me tam hezky zavreli zacnu pouzivat rychlost na cestu tam a blink na zpatky ... doted jsem to delal obracene, ale vy jste pankaci a klidne me nechate chcipnout

nedele na zacatek zbytek hc, pak uvidime kolik lidi dojde ... pripadne pujdem nakej achiev. a nabirame lidi bo nas je malo .....

18.únor 2016, 9:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Nato jaká byla docházka to šlo až moc dobře, ale situace se snad lepší i díky nabráním nových Kanonenfutter, tedy nováčků. Smile

Tak council je jasná farma když to už zvládneme zabít i s vtipem během fightu a srandama jako obklíčení mága reapama nebo přehrazením prostoru reapama ať si to war přeskočí Very Happy

Včera jsem se hodně bavil, po dlouhé době moc zábavný raid A už jsi Sheeka poslal ten dopis shamanovi? aby si ho stihl přečíst aspoň před další středou. Smile

18.únor 2016, 12:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
akorat to rano venne jel hodit do schranky ... pocitam ze do pristi stredy stihne aj odpovedet

18.únor 2016, 13:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Dokonce mi připadá, že Council je větší farma než Kormrok.
Taky doufám, že Shaman ve středu dorazí, už mě nebaví chodit HC pořád dokola Smile

18.únor 2016, 14:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Retrina měl o 0,2 bodu vyšší ilvl než já, takže jsme vlastně byli úplně stejně equipnutí.

Dal jsem ho všude kromě Assaultu, kde mi to sice nandal o parník, ale naštěstí to nandal i zbytku gildy. Smile
Měl tam nacvaknutý trinket ze Zakuuna místo classovýho, který si dávám jen na heroic, protože mythic nejedeme tolik na aoe, příště ho zkusím na mythic taky. Uvidíme.

Ten Kormrok mě udivil, jak dlouho jsme se tam trápili, až jsem se obával, že nám to kluci pugovatí poleavujou, ačkoli oni zrovna tam lehali nejvíc ... ale měli rozum no. Smile

V neděli to vidím tak, že do devíti sfouknem spodní setovky, Zakuuna (pokud bude Vasil), pokud bude víc nových lidí, tak klidně ještě jednou Manno/Archi a v devět nástup na Kilrogga. To je jasnej kill, jen musíme natrénovat toho velkýho adda.

Tripartita Rules 'em All ...
18.únor 2016, 15:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Strana 60 z 60

Přejdi na: