Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #1
Autor Zpráva
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
pokud lidi nebudou mit vic jak tri stacky ... pokud nebudou dostavat dmg z handry, budou se hned vracet z reapu a pujdou dps spravnej target ... tak tam stacej ctyri healy, za ctyri minuty to sesoupem a gg

ale to je pokud a to takle nefunguje

bych to srovnal kdyz pugaci chodili imperatora hc prvni killy ... 2/6/6 ... dps co nedalo 25k tak nazdar a proste vedeli ze to je safe a dmg bude stacit tohle byl nejvetsi extrem - ale nevidel jsem to jednou. spis se chodilo 2-5-7 ale taky overheal

Naposledy upravil Sheeka dne 04.únor 2016, 16:51, celkově upraveno 1 krát.
04.únor 2016, 16:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak mne je jasné,že niekedy to niekomu proste v daný deň nejde,ale nie je ho za koho proste vymeniť no Sad

Sme radi že nás je 20....imho na druhej strane zase by nechodil Sachmad že áno Smile

04.únor 2016, 16:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Fionká napsal:

Sme radi že nás je 20....imho na druhej strane zase by nechodil Sachmad že áno Smile

A já jenom na Kormroka pokud by Vám nechyběl maskot v trenýrkách Smile

Btw. všimli jste si že fóra nečtou jak Jera ani Witchka? Jsem nedostal po čuni že jsem napsal že jsou na dovolené

04.únor 2016, 17:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
vsak holky by to taky jinak nenazvaly ........

04.únor 2016, 17:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Appleson
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Dnes super, konečne ten hnusný council padol.

Kilrogg je len o tauntovaní a soakovaní. Ten Soak by mohli aj 2ja ľudia naraz aby nenastala nejaká kolízia, podľa mňa to tak na 3 visiony padne. Akurát sa treba na to poriadne sústrediť a checkovat ten corruption..

08.únor 2016, 0:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jo vcera pekny. docela to vypadalo slusne uz od zacatku, az na tech par hlasenejch wipu kdy se to dojebkalo hned na startu. dokonce to slo na tech pet healu zase na druhou stranu vcera s tim dps bysme nestihali zabit gurtoga pred prvnima image od blademastera. pak uz by to bylo v podstate jedno, ale ten zacatek. trosku dps chybelo, ale jak se zvladl reap + handry naraz tak uz pohoda. ten zaver docela v klidu prekvapive. na tech videich to vypadalo mnohem hur. ale meli jsme tam docela misto. no jeste uvidime podle videa az apo doda

kazdopadne je to dole, tak ted uz se toho nebudem bat a budem to zabijet pravidelne. plus jeste pridame kilrogga prvni fail coz jsem vcera zapomnel ... kilrogg 4 healy - to jsem si vzpomnel na cigu s vennem po raidu nekde rikaj pet zase tak uvidime. ten zacatek vsici videli. soakovat tu zelenou dve grupy a stridat se. tanci se stridaj po velkym addovi. a ranged stat jako grupa. uvidime az se tam dostanem priste https://www.youtube.com/watch?v=L-6ssVlz8Eg

streda - zapiste se ... at je nas dost a pokud 20 tak mythic prvni tri ctyri ... zalezi jak dlouho budem wipovat na kormrokovi ...

btw vcera jsme ten council dali bo dosla witchka ... bez ni by to byl wipefest i kdyby nas bylo 20

08.únor 2016, 8:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
ale jo na videu to vypada dobre ten ring fail ze se cekalo na lapyduse. ale dva lidi mrtvy /nepocitam ressy/ to ani nevypadalo jako prvni kill a reapy dobry.

no proste nic tezkyho .... tech 40+ wipu jsme si dali abysme to neoneshotli

a btw fio musis ho mit fialovyho ............

08.únor 2016, 10:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Konečně jsem zjistil, kdo mě tam odpálil...
Pokládat Reap na stejný místo není moc dobrý.

08.únor 2016, 11:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No včera good,som rád že to šlo na 5xheal,aj ked Blood sem tam lietal jak tie handry,pár krát aj pod 10% HP,ale skill nepustí :)Každpodáne s gearom okolo 710ilvl to muselo byť riadne hard

Samozrejme Wichka nám pomohla,normálne zvažujem,že dáme hlasovanie na forum,o tom že chceme radšej ju ako Koženého Slipkára Ale to by musel chodiť pravidelne Lagchura.

Na video sa teším,fialový tiež nie je každý deň Smile

08.únor 2016, 12:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Za ten včerejšek bychom si bývali zasloužili i gildovní opravy, škoda. Smile

Je dobře, že jsme šli, i když třeba nebyla top sestava. Ono, když se to zkouší, tak ten kill jednou procne a to ani nemusí vypadat jako nejlepší pokus.

Ale bylo to dobrý, aspoň nám ten prsten zbyl napotom, kdy jsme to potřebovali rychle sundat a přepnout na Diu. Kdybych ho prásknul jak jsme to dělali předtím, tak by to pokritovalo a někdo by tam natuty zařval. Smile

Takže grats. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
08.únor 2016, 13:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Fionká napsal:
No včera good,som rád že to šlo na 5xheal,aj ked Blood sem tam lietal jak tie handry,pár krát aj pod 10% HP,ale skill nepustí :)Každpodáne s gearom okolo 710ilvl to muselo byť riadne hard

Samozrejme Wichka nám pomohla,normálne zvažujem,že dáme hlasovanie na forum,o tom že chceme radšej ju ako Koženého Slipkára Ale to by musel chodiť pravidelne Lagchura.

Na video sa teším,fialový tiež nie je každý deň Smile

Párkrát jsme si myslel že to mám už spočítané. Ty dotky jsem měl nastackované na 198k dmg každou sekundu. Jak nemám žádný pořádný selfheal tak jsem se mohl jenom modlit a dávat chabé shield blocky apod. Sad Ale padnul a to se počítá Smile

Miss ošklivec guildy už je odhlasován a vyhlášen tak se můžeš pustit do jiné hlasovací ankety Smile co jsem koukal na dmg dle logů tak du dmg stejně dala asi větší než když tam budu jako fury dps Very Happy

08.únor 2016, 16:40 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Musím se přidat , včerejšek velká spokojenost jen škoda ,že nepadl trinket, ale to bych chtěl asi moc hned na 1 pull

Druidicek , Medabeda , Werny.
08.únor 2016, 17:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Gratulujem ku killu.

Čo sa týka môjho pravidelného chodenia, neviem na čo narážaš ale od nového roka som nechýbal ani raz okrem včerajška, tak bacha
08.únor 2016, 17:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Samozrejme nič v zlom,bodaj by viacerí chodili ako ty.Ale to bolo koli Wichke Smile

08.únor 2016, 18:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Včera celkom Good,čo sme mali zabiť to sme zabili Smile

U Kilroga aspoň posun v tom,že dole sa to dá uhealovať,ked ludia uhnú z toho zeleného kolieska a 20 stackov je easy Smile

Nováčikovia včera fajn,Airsperris super,Totemia,tebe by som sa chcel za všetkých ospravedlniť,že sme po tebe vyžadovali addony,ktoré súvisia s prípravou na raid a že sme to po tebe vyžadovali hned,ved si tam bola predsa prvý krát

15.únor 2016, 10:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
mno vcera dobry ... dobry to zaclo byt od mythicu, predtim bylo dobry jen to ze jsem vyninjoval toho peta na iskarovi /takze uz ho nebudem chodit witchko / a ze se zapojili novi clenove. zbytek byl spatnej

ted si tady napisu proc byl spatnej ... vas sedm az deset co sem chodite to vi, takze muzete skip a jestli si to neprecte ten zbytek co sem nechodi tak budou mit brzy problem.
- po prijeti do guildy se mate registrovat na foru a zde se dozvite vse dulezity a nebudete pak prekvapeni, ze se po vas neco chce
- na raidy budete potrebovat teamspeak ... hned jak se zapojite, ne ze se bude cekat nez dojdete a naladite to tam. sice je to davacka, ale bez ts to proste nefunguje
- ne nebudem na vas pet minut cekat nez si neco vyridite ... je to dulezity, ok, leavnete, pak se vratite, opravdu tech dvacet lidi tam nebude stat a cumet
- priprava na raidy - addony flasky jidla - zkusenosti mate vetsinou LFR, nekdo normal - jeslti chcete zabijet neco vic, tak pro to musite taky neco udelat. byli jste poprve tak se to jeste tolerovalo, priste ne ...

no a ted mythic - jako mohli jsme ten council zabit driv, ale celkove to slo. ten kill byl docela peknej. na pet healu uz se to dava v poho, to uz by mela bejt farma ... idealne stredecni. ten kilrogg byl jedinej problem, samozrejme po tom co jsme to okoukali a vyladili a ten problem je druhej velkej add. je to v dobe kdy prvni grupa je jeste dole a nepomuze nam s nim, do toho bezime s koleckama a jeste prichazej bloodthirstovi kamosi. takze uplne na pytel, ale proste ho musime zabit driv nez da ten nekickovatelnej cast. tam si musime nechat cd dpska a zabit to. bosse zabijou ti co prijdou zezdola. zbytek uz jakztakz sel. overgearujem to a dame to cca na dva visiony, jeste ten treti tam asi pujde ale sotva se vrati. ale jako bylo videt ze to enni slozity, nefailnout adda a pujde to.

no streda doufejme ze se sejdem hned ve dvaceti kouscich, pujdem cely mythic, progressnem kilrogga a na nedeli nam zbyde hc a treba jeste progress

15.únor 2016, 12:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Mně to přijde, že tam dole to trvá věčnost, s 20 stacky jsem odcházel tak 2-3x max.
Ukočírovat ty výbuchy a kolečka tam dole je vyšší škola. Jednou jsem šel instantem z 80% hp se 4 stackama, fail jak kráva, naštěstí to pofailovali i ostatní tam nahoře, takže cajk. Smile

Soakovači ani meleečka by neměli stát na místě velkýho adda, když vybuchuje, můj názor: aoe za 250k + 60% debuffu a to vše těch při kolečkách = buď smrt nebo mind control.

Myslím si, že by ho měli dorazit range + tank, od 15% adda všechny range switch a meleečka zase pryč od něj a switch na Bloodthirstery, když se to zahlásí, tak to půjde a nikdo neumře.

A soakování, pokud to funguje, že čím víc lidí, tím rychleji a míň % debuffu, tak proč nezkusit tam poslat po killu adda klidně 6 lidí zaráz. Hlavně nestát u toho výbuchu.

Snažíme se to jet na hraně a přitom to overgearujeme a mohli bysme to dávat víc na jistotu.

Tripartita Rules 'em All ...
15.únor 2016, 12:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Soakovať by to mohla prvá skupina čo pôjde prvý vision, tým si zhodia stacky a nebude problém s mind controlom, druhá skupina soakovať druhého adda. Keď tak druheho adda zabiť počas druhého striku by bolo najlepšie.
Keď tak na zváženie opäť dávam do placu tankovanie bossa pri vchode, tí malí addi boli dosť často na hrane.
15.únor 2016, 12:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Já se musím omluvit za ten můj zbytečnej wipe hned na začátku, když se dával ten velkej add , už si na to dám bacha Jinak Ruchura tam je přeci jedno kdo to soukne , jestli de nebo nejde 1 do visionu, šak healer jak se vrátí nahoru tak jim to shodí ne?

Druidicek , Medabeda , Werny.
15.únor 2016, 17:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Appleson
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Werny ale za každý stack corruptionu dostávaš naviac damage, čiže ak to soakne niekto kto do visionu nejde, tak majú zbytočne healeri prácu hore...

15.únor 2016, 17:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  Další
Strana 59 z 60

Přejdi na: