Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Aktuální a příští raid (hodnocení a výhled) #1
Autor Zpráva
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ako áno,ja to beriem.Jasné že musel s nami,lebo nebolo koho iného zobrať to neporieram.
Mal aj dobré pokusy,ale ja skor hodnotím tie zlé,kde sme mohli zabrániť wipom lepším healom.

Ale z celkového pohladu tam proste chýbal heal paladin,kolkorát to bolo bud zdochne tank,alebo DPS,volba jasná.
Ludia chybovali a heal to včera nepodržal a to siel na maximum svojich možností,takto som to myslel,len som sa asi zle vyjadaril Smile

28.leden 2016, 11:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Appleson
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Heal ťa bohužiaľ pred IK nezachráni, tak to bolo u reavera, tak to je aj teraz no...

28.leden 2016, 14:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Reaver,ano ale tu ti čo dáva IK?

Tu ludia kapú ked majú DoT,idú na reap a prejde ich handra,alebo na faka položia DoT s reapom,nastackujú si Gurtogovu dotu a pod.

Grongar,RL je fail,je stále len v beta verzii 0.963

28.leden 2016, 16:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Škoda, když Vansotka respecoval do healu a zapoměl nasadit healovaci eq, to byl velice dobrej pokus a taky z jeho strany dost velký fail

Druidicek , Medabeda , Werny.
28.leden 2016, 17:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
citace:
Škoda, když Vansotka respecoval do healu a zapoměl nasadit healovaci eq, to byl velice dobrej pokus a taky z jeho strany dost velký fail

Nestalo sa mu to prvýkrát, ale musím sa ho zastať, nie je vždy jednoduché respecnú a nezabudnúť na niečo. Môžme byť radi, že máme takú možnosť.

Čo sa týka raidu, máme síce navrch čo sa týka ilvl raidu, ale nesmieme zabúdať, že to už nie je hc a každá chyba jednotlivca automaticky znižuje šancu daného bossa zabiť. Tu by si mal každý sám za seba povedať či urobil max na to aby sa pripravil na raid (videa o danom bossovi, z pohľadu jeho postavy, potky flasky jedlo runy, výhovorky že na to nie je čas sú smiešne keď to môže dať Fio tak to môže dať každý ). To že sa mu niekomu stane niečo raz je akceptovateľné, ale pokiaľ robí naďalej rovnaké chyby tak asi je niečo zle. Je mi jasné, že to tu číta asi max 10 ľudí, ale to je známka ako k tomu ľudia pristupujú. Sme síce casual guilda, čo to hrá pre zábavu, ale to chcete až do nového datadisku chodiť iba hc farmu?
Bohužiaľ nemáme dostatok ľudí na to aby sme bez problémov a bez obáv mohli chodiť stále mythic a vôbec tomu nepomáha ani to keď to ľudia acceptujú v daný deň resp. 1 hod - 30 min pred raidom

Opäť mi raz nedá to že niektorý chodia na raid bez ench na niektorých itemoch, dajte si tú námahu prosím. Stane sa že ste si nevšimli pred raidom, nie je problém to napísať RL a skočiť do mesta si to spraviť alebo sa spýtať niekoho v raide, Lapydus má pravidelnú dochádzku takže s portálom nie je problém.

Trošku som sa rozpísal po dlhej dobe, zatiaľ je to všetko z mojej strany.
28.leden 2016, 20:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Amen Ruchura,úplny súhlas,ale práve počet ludí chodiaci na toto forum limituje to aby si to vzali k srdcu a z mythic raidu je nemôžné niekoho vyhodiť ked sme radi že nás je 20 Sad

To že niekto respecuje je u mňa total macher,že vie hrať za dve specky,klobúk dole Smile

Naposledy upravil Fionká dne 29.leden 2016, 10:28, celkově upraveno 1 krát.
29.leden 2016, 8:10 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Fionká napsal:

To že niekto respecuje je u mňa total macher,že vie hraž za dve specky,klobúk dole Smile

A ještě nosí tvrďácké kožené trencle Super

29.leden 2016, 10:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Včerejší protahovací HC raid byla klasika. Na první pull jsme nováčkům ukázali, jak se to dělat nemá a na druhý jsme to s přehledem zlikvidovali.
Koho ale musím pochválit, tak byl Ruchura. Nejen, že už neměl lagy a na TSku jsem mu rozuměl už každé čtvrté slovo, ale jeho vysvětlení taktiky na achiev u Árčího nás ušetřilo dlouhého progresování s Doomfire Spiritem. Takže ještě jednou díky

01.únor 2016, 10:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Chudák Ruchura s těmli lagy, já chat nestíhám skoro vůbec číst tak místo každého 4. slova na TS zaznamenám každou 4. větu v chatu Smile

01.únor 2016, 13:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Včera sa mi nedalo prísť na 20:00,ale som rád že aspoň polhodku,sme si polagovali s Ruchurom Smile
A samozrejmš klenot raidu Wichka,sa ukázala,takže to stálo za to Smile

Hádam streda vydá za 20 kúskov Smile

Chcel som niečo napísať k zahlasovaniu sa,ale ako ma včera slušne upozornil Blood,nemá to cenu......
Nás 10 čo tu chiodí sa píšeme tak ako máme a zbytok...

Ale pozitívom bol Grongar,ktorému Xindy vysvetlil na čo je RL Smile

01.únor 2016, 14:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
vcera bida teda.

pozde se zapisujete ...... ty co sem nechodite na forum takze si to tady pisu pro sebe jak ***** ...........

na ten zacatek se nas ani dvacet neseslo, davejte to vedet kdyz mate dojit pozdejs, takze se slo hc a wipe archimonde .... hmmm. pak to teda dorazilo, assault dobry, fel reaver taky - stacilo posetrit vsechny ressy na ciampina a pohoda.

kormrok spatny, spatny, spatny, spatny a pak chcipnul po hodine a pul bo uz byl unavenej z nas. ale jako poprve tam byli jen grongar a pullings, zbytek to ma 2x+ zabity tak to uz by jako se mela znat taktika ... Meri je pankac a ta marka ho moc netrapila ale co to blood zacal rikat tak uz to slo, ale priste radsi vyzkousime nekoho jinyho. chcipani na chrchle = kokotismus na defile ....... Ty ruce sly pomalu, ten druhej war tam chybel a to ze obcas jezdily spatne to vubec. Do toho xindyho odbihani a byl to fail

council .. no sme si aspon vycistili trash kdyz nic jinyho fio plne bagly mythic kosti. ten jeden pull zahrivaci to nema cenu komentovat a pak gilthine dc a gg wp ........

takze misto stredecniho progressu sme horko tezko umlatili kormroka kterej je uplne easy. uvidime nedele jestli se sejdem ... resp v kolika. jestil v malo tak naky hc a pak neco ... to vymyslej achiev hunteri /= xindy a blood /.

bloodthirste a az chytis toho gnoma /abys zjistil jeslti ma ocasek/ tak hod ss

04.únor 2016, 9:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ako fakt skoda toho zapisovania,ale na raide to Blood spomenul a hned sa tam dvaja ludia zapísali,aspoň niečo Smile

Ten Kormrok,no sem tam to bol aj fail healu,hlavne cez chrchle,tam ked sa vyhýbaš,musíš behať+vybehneš z range,to ešte musím doladiť Smile

Každpodáne kosti FTW Smile

Ku Concilu:Ja si myslím,že stači kludne 5x heal,Fio,Xkoli alebo Peky,Vráto,Šampion a Grongar.6x je fakt moc a zbytočne to ide do overhealu.Potom ofc defile reap musí ísť inteligentne a handry trošku avoidnúť a je to dole.Ale ked nás nebude 20 tak môžme ísť tie handry akurát tak pofajčiť Smile

To Xkoli:Slušný posun v healovaní,nice:) Saving Grace je fakt fail talent Smile

04.únor 2016, 10:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tie chrchle to bol fail, za predchádzajúce 3 killy to nedával tak na pikaču ako včera. Ale ako výhovorka je to zbytočné tiež som na to skapal. Je dobre vedieť, že minimálne 2 tie odkopy zvládne v pohode jeden tank

Gilthine mal problém s pc, veď on to tu určite napíše
04.únor 2016, 11:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
to me zaujalo fio - ked se tam vyhybas chrchlum ... podle logu se jim specialne ty nevyhejbas jako ten dmg co tam obcas dostavali meleeci to no comment. pak ze skoro kill a chcipnou na to tri dps ... ze to dostane rurucha to chapu, kdyz se tam toci, boss ho odkopava atd. ale ten zbytek ....

council - az zabijem blademastera a nebudem stihat pipku se vsema nazivu tak muzem vymejslet min healu. nas skoro nej pokus byl na sest, dps vcera teda jen taktak ale to nema cenu hodnotit na jednom pokusu. tam mohli mit lidi co maj zrovna nizko reap furt atd ... az budem mit image pred smrti blademastera tak to taky budem resit

hlavne nas musi bejt 20 ze jo abysme to mohli jit progressnout. gilthine to je jedno v podstate jestli comp/net nebo whatever. stane se, nebyl, zase lepsi ze se to stalo takhle na konci a ne v pul devaty bo to by jsme sli do <> ...

04.únor 2016, 12:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No práve,ja koli tomu aby mi ostali tanci a ludia s low HP v range,tak proste cez tie chcrchle musím prebehnúť,včera to bol extrém,ale ja si to viem ošefovať tak,aby som to prežil(včera ani jedna smrť na to).Takže logy to trošku skreslujú kedže to bolo povačšine úmyselné.

Te heal na council nemáš úplne pravdu,pretože či nás je tam 5 alebo 6,tak +/- nahealujeme rovnako(myslím spolu),pretože zbytok ide do overhealu.Jediné čo získavame navyše je prípadné healovacie CD,nič viac.

04.únor 2016, 12:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ja som sa na councile cítil komfortnejšie, keďže mi hp neskákali a to som mal 30+ stackov Ale to bol iba jeden pokus tak neviem.
Keď to dáme s 6 healermi tak rekill bude v pohode na 5, najprv to musíme dať a toto je asi najľahšia cesta.
04.únor 2016, 12:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ruchura napsal:
...

Neskákal si preto lebo tam bol paladin.Naposledy tam bol len,posledné tri pokusy.
Ok je to vaše rozhodnutie,ale to že je tam 6x heal neznamená,že tam toho healu je viac,jeden príklad,porovnania wipu,ktorý trval cca rovnako:

Zostava v piatich,65M efektívneho healu
Zostava v šiestich,66,35M efektívneho healu

Viem,že porovnávať wipy nie je uplne presné,ale len pre obraz.

V tomto prípade viac healerov nie je viac EFEKTIVNEHO healu.

04.únor 2016, 13:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tu nejde o efektívnosť healu, ale o to aby ľudia neskapali na handry a podobné srandy. O efektívnosti sa môžeme baviť keď to nedáme na dmg, čoho sa nebojím, keď to ľudia dávali so 715ilvl.
04.únor 2016, 13:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jako fio to je jedno, jeslit vyzeres vsechny chrchle kdyz na to nechcipnes. ale sem koukal kdo tam dostaval nejvic dmg a ty, rurucha a xkoli

ale tam neni sest healu aby se efektivne v prvni fazi nahealovalo vic. tam se nahealuje stejne, maximalne o malicko vic v tech sesti lidech, ze nekoho dohealujete kterej by chcipnul v peti. tam jde o to ze tri stacky + reap dotka, odbihani a do toho nahodou dmg z handry a je to lepsi ve vic healech bo mas vetsi sanci ze te nekdo zachrani. a pak samozrejme na druhy image ti zustanou dalsi cd healersky a na treti budes mit ready ty prvni. ty pokusy s sesti mi prisli lepsi

04.únor 2016, 14:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ok,beriem vás názor,aj ked si myslím že sa jedná o placebo Smile

Ale vrhá to zlé svetlo,že to nedáme v piatich a ono je to o tom aby sme to zachránili,lebo ludia failujú Smile Toto je pre mňa prijatelnejšia obhajoba 6-teho healu:)

04.únor 2016, 16:23 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Raidy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  Další
Strana 58 z 60

Přejdi na: