Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Icansheepyou = Leave

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Icansheepyou = Leave
Autor Zpráva
Icansheepyou
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Icansheepyou = Leave Citovat
Čauko, jmenuju se Petr, je mi 20 let a bydlím v malé vesničce mezi Prahou a Plzní
Zajímám se hlavně o auta, hudbu a samozřejmě pc hry
Vystudoval jsem osmileté gymnázium s tím, že jsem hned potom šel na Vysokou Elektrotechnickou, která mě ale jaksi nechytla, tak jsem si dočasně našel práci v našich pekárnách

Ale teď k tomu hlavnímu. Wow jsem začal hrát na TBC, který byl podle mě až do WoD jednoznačně nejlepším datadiskem. Hrál jsem na free serverech jako byl například Narnias, Mystiq, Twinstar a později třeba také Deffender (tam jsem strávil docela slušnou dobu jako GM , ale nic zajímavého).
S příchodem Cataclysmu se ve mě něco zlomilo a rozhodl jsem se , že tedy nakonec prubnu offík, protože jsem vždy byl spíš na PVE než na PVP (s vyjímkou Deffenderu).
Začal jsem s Hunterem na serveru Burning Blade, ale jelikož mě vždy víc lákala horda, tak jsem si udělal Priesta a Rogue na DrakThulu. Po čase kvůli tomu, že bylo málo času, tak jsem musel účet poslat dál.
Se začátkem Pand jsem dostal hroznou chuť se k WoW vrátit a tak jsem si udělal nový účet na kterém jsem si vyexpil MW Monka, který mě do jisté doby bavil , ale pak přišel do předprodeje datadisk WoD, tak jsem si ho koupil a hodil si mage instantně na 90. Potom přišlo období maturit, vysoké školy a už nebyl na WoW tolik čas.
Momentálně se soustředím na Arcane Mage PVE i když equip ještě není úplně ideální, tak věřím, že se to během následujících týdnů spraví.
Tak teď jsem se zase po takové odmlce dostal chuť se zase zařadit do nějaké zajímavé guildy s pohodovým kolektivem, což si myslím, že ta vaše je

Myslím, že jsem o sobě řekl vše, co jsem mohl, ve hře mě najdete pod nickem : "Icansheepyou"

Díky za přečtení
23.únor 2015, 0:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Nezapomínej na toho monka, jak jsme se bavili, beru to jako závazek. Smile

Když napíšeš do téhle diskuze,tak dostaneš přístup do soukromé sekce. (mimojiné přístup na TS)

V téhle diskuzi si zase přihlas postavu na raidy. (momentálně na to třeba nemáš, ale do budoucna)Smile

Tripartita Rules 'em All ...
23.únor 2015, 1:46 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: