Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Morsipsa = Kick

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Morsipsa = Kick
Autor Zpráva
morsipsa
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Morsipsa = Kick Citovat
tak zdravko! uz tu chvilu som, len nebol cas sa venovat formalitam.
v guilde mam len postavu morsipsa (DK), v pve primarne tank, v pvp utrhnuty vagon, ak je nutne tak v pve tlacim aj dmg.

co sa nejakej hernej historie tyka... som online od prvych non-ofi servrov.
zazil som si:
darkwood.nl
fantasy.cz
ancestors.sk - chvilu aj adminoval
cez rozne emu a mangosy som sa dostal nakoniec az na ofi, kde sa obsmrdam s predstavkami od cata.

Inak mam 26, som z BA a ak chce niekto nieco vediet, nech mi pise
16.únor 2015, 20:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jak psal Xindy v http://forum.tripartita-wow.com/viewtopic.php?t=11595&start=40 mně třeba nevadí, kdybys měl alta jinde a chodil si tam s ním raidy, ale pokud bys mu dával přednost před tímto DK a vynechával gildovní raidy, tak to už by mi přišlo nepatřičný.

Jsme casual, máme jen 2 raidy týdně, nemusí to všem vyhovovat, ale gilda je náš domov. Tak to prostě je. Nic ve zlým, to platí pro všechny (alty invituju bez prodlení na vyžádání).

Jsem možná moc staromódní, tak mi to osvětli, jak to plánuješ.

Tripartita Rules 'em All ...
16.únor 2015, 22:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
morsipsa
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
Neviem o tom ze by som nieco pisal o mojich altoch v predoslom poste. Pravda je ze ich mam a v inych guildach. Hram to, na co mam v danu chvilu naladu. Raid time sa prekryva. Zatial nemam dovod byt prehnane lojalny tripartite. Nemame spolu nic odohrane, nepozname sa a popravde viac ste ma vy tahali sem, nez som sa ja tlacil. Tak asi necakaj, ze hned zrusim vsetko ostatne. Nevravim ze to tak casom nebude, ale necakaj ze bude tripartitny raid pre mna jedina priorita, hned od zaciatku. Dnes som tu a chcem hrat.
18.únor 2015, 22:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Very Happy

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
18.únor 2015, 22:40 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Měl jsem v plánu napsat něco hodně hnusného, ale asi už jsem na to moc starej, tak jen ve zkratce:

Sice jsme casual, ale potřebujeme lidi, kteří budou chodit pravidelně a stále, tzn. pokud hledáš lepší náhražku za LFR, tak bych ti doporučil jít o dům dál..
19.únor 2015, 12:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Nic hnusného ani nebylo třeba psát, myslím, že většina lidí si pomyslela něco podobného Wink.
Ostatně Zatial nemam dovod byt prehnane lojalny tripartite. Nemame spolu nic odohrane, nepozname sa a popravde viac ste ma vy tahali sem, nez som sa ja tlacil. je dost vypovídající o tom, jak guildu bere...

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
19.únor 2015, 13:17 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Ano, tahal jsem tě k nám, protože u nás máš kamoša (tak jsem ti chtěl dát možnost pravidelně raidovat s ním). Kamoše členů jsme brávali vždycky víceméně automaticky, i když jsme nebyli casual gilda.

Možná došlo ke vzájemnému nepochopení, ale pokud chcete oba dva raidovat spolu a chcete raidovat v 3P, tak je všechno vpořádku a můžete mít zárověň postavy na deseti různých serverech v padesáti různých gildách.

Tripartita Rules 'em All ...
19.únor 2015, 19:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: