Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Ashran PVP nebo PVE ?

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Ashran PVP nebo PVE ?
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Ashran PVP nebo PVE ? Citovat
V posledním týdnu jsem přišel na chuť Ashranu. Donutily mě tam chodit apexis daily, ale brzo jsem v tom rozpoznal další potenciál.

Sbírání conquest pointů, za které se dá koupit 660 gear, velmi pěkně použitelný v PVE.

Možná se vám do Ashranu nechce, že PVP neumíte, ale nenechte se zmást, PVP tam hraje jen aliance ... horda se soutředí na tzv. eventy, které generují mnohokrát více conquest pointů a protože se na nich v 95% s alíkem nesetkáte, tak je to vyloženě PVE zábava, asi jako rush v Alterac Valley.

A proč že je ten 660 gear tak fajn ? Jsou k sehnání sety, takže mají bonusy.
(např paladinskej byl tak dobrej, že ho nerfovali)

Tripartita Rules 'em All ...
05.únor 2015, 23:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Párkrát jsem ho již byl, ale po chvíli je to pěkná nuda. Stojíš na místě kde se má objevit event 5 minut. Event se objeví a za 20sec je hotovo a jede se dál kde zase jenom stojíš a čekáš.
Občas tam strčí hlavu alík tak ho po ní majzneš a zase čekáš. Je potřeba se držet raidu jinak tě po hlavě naopak majznou alíci Sad
Včera jsem to dal aspoň na jeden 660ilvl ring, ale moc často to asi nezvládnu Smile

06.únor 2015, 11:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak neříkám, že je to kdovíjaká zábava. Smile

Ale vyčekat equip se tam opravdu dá a můžete si vybrat který kousek chcete, není to random jak v raidu. Smile

Já už mám třeba od včera full-set a na příští reset budu mít body na 2h zbraň.

06.únor 2015, 14:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Re: Ashran PVP nebo PVE ? Citovat
Meriadoc napsal:
V posledním týdnu jsem přišel na chuť Ashranu. Donutily mě tam chodit apexis daily, ale brzo jsem v tom rozpoznal další potenciál.

Sbírání conquest pointů, za které se dá koupit 660 gear, velmi pěkně použitelný v PVE.

Možná se vám do Ashranu nechce, že PVP neumíte, ale nenechte se zmást, PVP tam hraje jen aliance ... horda se soutředí na tzv. eventy, které generují mnohokrát více conquest pointů a protože se na nich v 95% s alíkem nesetkáte, tak je to vyloženě PVE zábava, asi jako rush v Alterac Valley.

A proč že je ten 660 gear tak fajn ? Jsou k sehnání sety, takže mají bonusy.
(např paladinskej byl tak dobrej, že ho nerfovali)

Na MMO se sety dost řešily. Retri palát PvP setu měl lepší dps jak full mythic gearnutý hráč. U ostatních class už to tak OP nebylo. Ale v 99 % se to řešilo pouze ve srovnání s Mythickým gearem - vychodit si 670+ gear nebyl už po pár resetech extra velký problém - takže je možné, že pro hráče gearnuté "jen" z normálu ten boost bude velký.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
06.únor 2015, 14:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Celý set za jeden den? Jak dlouho jsi tam byl? Nebo je jiný způsob jak dostat conguest points než ty 4 eventy? Moc podrobně jsem to zatím nezkoumal.

06.únor 2015, 14:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Nene za jeden den.

Už minulý reset jsem měl tři, teďka čtvrtý.

Je to víceméně o tom, že každou půlhodinu oběhneš s raidem 4 eventy a to dá 600CP.
Takže na jeden item to musíš absolvovat tak 3x (ramena, rukavice) nebo 4x (helma, vesta, kalhoty).
A 6x na 2h zbraň. Smile

Jinak nevím jak přesně to funguje, ale minulý týden jsem měl CP cap kolem 7k (proto jsem si koupil tolik itemů), zatímco tento týden jenom 2150. Takže to asi nejde nakupovat zase tak rychle.

06.únor 2015, 16:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak takhle to je s těma bodama:

Default cap is 1500 + 200 from ashran (total 1700).
If you get below 1000 points for a week, then amount below 1000 rolls over to next weeks cap.
For example, you have the default 1700 cap, but get only 450 points. 1000-450=550 conquest points rolls over to next week, making the next week's cap 1700+550=2250.
This time you cap everything and get 2250 points, nothing rolls over to next week. New week's cap will be the default 1700 again.

It's a catchup enabling system for people who join pvp season from the middle or towards the end. 10 weeks without rated pvp = 10000 points conquest cap.

14.únor 2015, 23:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Minulý týden proběhla změna pro výpočet capu na CP:

<Number> × 1500 - <Total>

Aktuálně probíhá týden 19 tuším.

16.duben 2015, 12:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: