Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Minigolf 1

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Minigolf 1
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Minigolf 1 Citovat
V sobotu 19.7.2014 jsme se potkali na hlavňáku v sestavě Meri, Jerra, Krigli, Esi a Meri jr., Niame, že přijde později, tak jsme vyrazili a zanechali sms, aby šla rovnou na hřiště na Kounicově. No, nevyšlo to, že nezná, takže jsme si dali sraz na České, tu zná každý. Smile

Tam si holky v mobilním kofi stánku dali osvěžující ledovou kávu. O třičtvrtě jsme byli na místě a při kupování vstupenek vyšlo na jevo, že Niame ztratila peněženku. Holky spustily online pátrání po jejích posledních krocích a identifikovaly zverimex, kde ji pravděpodobně zanechala. Meri a Krigli mezitím trénovali údery a testovali hole a míčky.

Prozatím jsme se rozloučili a začali hrát naostro (ehm, prostě jsme si počítali rány). Z počátku to bylo vyrovnané a padaly docela pěkné výkony. Až postupně se v našich "score-kartách" objevily první sedmičky. Bohužel nemám lístky ode všech, tak nemůžu být konkrétnější.

U zhruba šesté jamky dostal Zdeny hlad, takže jsme zpomalili a střídali se s Jerrou v jeho krmení. Jogurt smíchaný s přesnídávkou mu celkem chutnal. U jedné z dalších jamek (tobogán) jsem měl proslov o tom, že míček musí projít překážkou a není možné překážku obejít (přestřelit, vyhnout se). Pak jsem samozřejmě první ranou překážku obstřelil a trefil rovnou jamku. Následujících pět opravných ran jsem totálně zvrtal a zapisoval sedmičku. Mlčeti zlato. Ale na to já stejně nejsem, takové rány si v minigolfu neuznávám. Smile

Sedmiček rozhodně padalo víc než "hole-in-one". Myslím, že jich nejvíce nasbírala Esi, jedniček zase Krigli. Na třinácté jamce se k nám opět přidala unavená, ale šťastná Niame, s peněženkou. Ztratila ovšem formu z minula (tehdy vyhrála), první dvě sedmičky a rozehrála se až na samotném konci. Aniž bychom to s Kriglim věděli, rozhodovalo se na úplně poslední jamce, kde jsme shodně zalamili a psali 7.

Po sečtení a následné kontrole jsme potvrdili a vyhlásili tyto výsledky:
Niame 24 (5 jamek)
Esi 74
Jerra 68
Krigli 62
Meri 61

Uznávám, že za mým vítězstvím stojí i vydatná pomoc Jerry a Esi. Ty totiž u dvou jamek Krigliho docela vykolejily komentáři o jeho golfovém úchopu, postoji, oblečení a dokonce i botách, až z toho chudák psal pětku a šestku. Není to hezké samozřejmě, ale vítězství na zuby nehledím. Smile

Cenu za výhru v našem miniturnaji jsem tedy neudělil a ponechám ji do příště.

Protože se hra docela protáhla a skončili jsme až těsně před šestou, malej měl jít za hoďku spát a stejně tak jezdí I spoj do Sokolnic, tak jsme vyrazili pěšky na hlavňák s tím, že po cestě si koupíme aspoň zrmrzku, když už nám nevyšlo delší posezení v kavárně.

Bylo to fajn, letos třeba ještě jednou zajdem, uvidíme, ale další akce bude spíš výlet. Máme vytipovaných pár tras pro kočár.

Bohužel jsem zjistil, že fotek mám minimum, nový foťáček mi ještě nesedl, takže snad Krigli má víc. Smile

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 03.září 2014, 14:58, celkově upraveno 1 krát.
20.červenec 2014, 21:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Fotky ke stažení zde.

Bohužel jen tři (jsem lamák), zbytek třeba dodá Krigli. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
31.červenec 2014, 22:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: