Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Video - Gnomin Hood King of Thieves

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » 3P Movies & Tales Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Video - Gnomin Hood King of Thieves
Autor Zpráva
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Video - Gnomin Hood King of Thieves Citovat
Tak zde je moje další práce, po delší pauze co jsem o wowku nechtěl ani slyšet, jsem se pustil do projektu Gnomin Hood. Machinima kterou jsem již pár týdnů plánoval, každopádně musel jsem hodně máknout a celkem dost se zlepšit v ovládání programů jako je Sony Vegas nebo Adobe After Effects

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=158185

Vyšel z toho tento dle mého celkem povedený trailer. Pokud se divíte že jsem to upnul na WCM nejste sami ale měl jsem slabou chvilku a napadlo mě že chci aby to viděl celý svět Very Happy což se samozřejmě nepovedlo Smile no doufám že se bude líbit.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
09.srpen 2010, 22:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
canes
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Hrome chlape, jseš docela šíkovnej, Ty se animací živíš nebo je to koníček ?
Je to fakt dobrý Smile
Jenom technická poznámka, mám pocit, že Robin používal pouze luk a ne kuši (tu používal spíše Vilém Tell)

10.srpen 2010, 9:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Díky, je to pouze koníček. Toto video vzniklo v rámci tréninku.

K té kuši no hele ona to je vlastně parodie na Robina Hooda a ve scénáři se nikterak neinspiruji v originále krom jmen a námětu. Takže co se týče zbraní, nebo prostředí to vše si prostě navrhuji podle sebe a tak aby to k těm rasám pasovalo, on gnóm s lukem vypadá trošku podivně.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
10.srpen 2010, 18:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
DrWendoll
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
mazec,.. to se ti povedlo..

11.srpen 2010, 18:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Zdravím, první díl Gnomina Hooda je v dokončovací fázi.

Po dlouhém zkoumání a testování jsem se rozhodl vyhnout se dabingu, jelikož je to příliš složitá a zdlouhavá činnost a osobně nemám zkušenosti, ani dostatek lidí k tomu, abych daboval přes 20 postav. První díl má 10 minut a lidi, kteří měli možnost zhlédnout útržky mé práce, hodnotili video velmi kladně.

Ovšem abych přešel k tomu, proč píši. Jelikož má angličtina není na takové úrovni, abych zvládnul překlad z českého jazyka do anglického na profesionální úrovni, chtěl bych požádat někoho z vás, někoho kdo ovládá angličtinu skutečně bravůrně a troufl by si přeložit titulky k prvnímu dílu. První díl totiž bude umístěn na Warcraft Movies kde bude k vidění s anglickými titulky a proto potřebuji překlad opravdu přesný a bezchybný.

Nemohu nabídnout žádné finanční ohodnocení, ale vaše jméno bude zveřejněno a dle mého Gnomin Hood bude mít velkou sledovanost a obrovský úspěch. Nechci se chválit ale machinima je to opravdu exkluzivní a trailer který jsem udělal, není ani z poloviny tak dobrý jako celý první díl.
Nespěchám na to, avšak pokud se někdo najde, do konce měsíce bych mu mohl předat český text na překlad.
(Jen dodám, video budou sledovat stovky anglicky mluvících lidí, překlad proto musí být opravdu správný.)

23.září 2010, 12:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » 3P Movies & Tales Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: