Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Tera - Další MMORPG na scéně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Tera - Další MMORPG na scéně
Autor Zpráva
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Hry při max rozlišení.

Uploaded with ImageShack.us
27.červen 2011, 15:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak no hm řekněme že toto video taky patří k TERA.
http://www.youtube.com/watch?v=SvZN80itCTc
06.červenec 2011, 19:40 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Dráček určen na dopravu mezi městy.

Čekáni na lidi v 37 lvl dungeonu.

Část krajiny v TERA.

06.prosinec 2011, 0:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
občasný můj stram ze hry
http://www.livestream.com/gamernm
16.leden 2012, 18:36 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
TERA bude v EU spuštěma 3 května 2012.
Toto je ofic informace.
17.leden 2012, 17:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Elerdiel napsal:
Toto je ofic informace.

myslis BETU ?

18.leden 2012, 15:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Yss napsal:
Elerdiel napsal:
Toto je ofic informace.

myslis BETU ?

Ne. Offic naostro.
Beta začína už asi během ledna a v krátkých intervalech bude pokračovat až do plného spuštění.
mezitím bude přidáno nové povolání, pravděpodobně raidy pro 10-20 lidí, nový kontinent - to vše už bude v EU verzi ( na 95% )
Na chvíli se asi dostanu do bety, tak jsem na westernizaci TERA zvědav.
18.leden 2012, 17:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak už se dá koupit.
http://community.tera-europe.com/shop.html
Zde datum bety a ostrého startu.
http://community.tera-europe.com/home/news/article/overview-about-beta-phases.html
Placení
1 měsíc - 12,99€
3 měsíce - 35,97€ (3 x 11,99€)
6 měsíců - 65,94€ (6 x 10,99€)
12 měsíců - 119,88€ (12 x 9,99€)
02.únor 2012, 19:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bigless
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Jen pro doplnění: El má svůj Tera kuklux klan. Všichni mu tam říkají velký vůdce nebo také Her Fuhrer. Neodolal jsem a stal jsem se členem. Podám report jestli je tato MMORPG tak dobrá jak vypadá. Vzhledem k tomu, že El byl ochoten hrát i na rozsypanym čaji v Koreji, jeho pohled je zaujatý

"Trpaslíci a gnomáci mají jedno společné: chutnají worgenům"
08.únor 2012, 1:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bigless napsal:
Jen pro doplnění: El má svůj Tera kuklux klan. Všichni mu tam říkají velký vůdce nebo také Her Fuhrer. Neodolal jsem a stal jsem se členem. Podám report jestli je tato MMORPG tak dobrá jak vypadá. Vzhledem k tomu, že El byl ochoten hrát i na rozsypanym čaji v Koreji, jeho pohled je zaujatý

Ale prd.
Žádný klan nemám.
A v Korei jsem taky nehrál.
A už vůbec nejsem zaujatý.
09.únor 2012, 20:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Menší uskupení česko/slovenských hráčů v EU betě TERA online.
http://imageshack.us/photo/my-images/840/terascreenshot201202121.jpg/
12.únor 2012, 20:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Chysta se přidání pár mountů.
http://www.steparu.com/images/stories/0212/tera2/03.jpg
http://www.steparu.com/images/stories/0212/tera2/04.jpg
http://www.steparu.com/images/stories/0212/tera2/05.jpg
http://www.steparu.com/images/stories/0212/tera2/06.jpg

Ještě se tam vyskytují - obyč kůň ( začátečnický na lvl 11 ), pvp mount,vanarch kůň ( když máte pod správou nějakou oblast ),královský = politka,ze sběratelské edice
16.únor 2012, 20:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bigless
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Takže mé dojmy: krásná, ale i náročná grafika, přímočaré questy bez velkého cestování(přinejmenším 1-22 velmi rychlé), kladně hodnotím rozdělení na hlavní(povinnou) dějovou linii a vedlejší, zajímavé rasy, nepoužitelné a nezajímavé rasové skilly, krásné lokace, velká koncentrace blbců a děcek v beta testu (absolutně zaspamovanej area chat), nedomyšlené spojení teleportů/scrollů znesnadňuje v některých situacích cestování, velmi zajímavý bojový systém, velice zajímavý pvp systém(ten je závislý na pingu a fps ještě více).

Je toho spousta co se mi líbí, ale i pár zásadních mínusů. Nejvíce mi vadí velmi velmi povrchní variace postav. Víceméně jediné co můžete tunit je gear. Talenty neexistují. Nasázíte pár glyphů, které upravují vybrané ability, popř. komba a tím to končí. Staty na gearu jsou poměrně přímočaré což na jednu stranu potěší - nemusíte nic přepočítávat apod., na druhou stranu je to pro člověka který si rád hraje s čísly nuda..

Abych to shrnul. Jistě vyjdou úpravy, které některé z neduhů, které jsem uvedl, odstraní. Tahle hra je v ranné fázi a mnoha chybám nových titulů se vyhnula takže musím pochválit.
Na druhou stranu, lidé zmlsaní in-game možnostmi, silným dějem(podpořeným literaturou jako např. WoW) a velkou herní komunitou můžou být lehce zklamaní.

23.únor 2012, 19:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
[quote="Bigless"]Takže mé dojmy:
citace:
nepoužitelné a nezajímavé rasové skilly

možná by to chtělo více číst popisky,
citace:
velká koncentrace blbců a děcek v beta testu (absolutně zaspamovanej area chat)
,
každej normální člověk ho má vyplej
citace:
nedomyšlené spojení teleportů/scrollů znesnadňuje v některých situacích cestování,

není to pravda. Dají se koupit do každého města a vesnice porty.
citace:
Talenty neexistují.

Ano ano hrozná věc
citace:
Nasázíte pár glyphů, které upravují vybrané ability, popř. komba a tím to končí.
Těch glyphů existuje dost velké množství
citace:
Staty na gearu jsou poměrně přímočaré což na jednu stranu potěší - nemusíte nic přepočítávat apod., na druhou stranu je to pro člověka který si rád hraje s čísly nuda..

Nesouhlasím.Na každém brnění a zbrani existuje obrovské množství variací jaké staty tam chcete.
citace:
Na druhou stranu, lidé zmlsaní in-game možnostmi, silným dějem(podpořeným literaturou jako např. WoW) a velkou herní komunitou můžou být lehce zklamaní.

Ať jsi dou hrát PvE a RP , takový lidi mě nezajímají.
23.únor 2012, 20:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bigless
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Já jsem řikal, že jsi zaujatej Já četl popisky. Hlavně CD. 30min - 2hod. Ad. scrolly: existují scrolly přímo do konkrétního města. Ale to aby měl člověk nafukovací bágl že. Ten univerzál tě hodí do nejbližšího a od tamtud se neportneš do dalšího města ani přes teleport. Speciálně to město nad lumbertownem.
Ele, já nejsem ignorant. Vypnout si půlku interfacu kvůli lidské blbosti není řešení. Řešení je chat ban, který byl velmi úspěšný třeba v L2.

Řekl jsem pouze, že ta hra nemusí každého chytnout.. Nahlížím na to objektivně jako člověk co už má nějakou tu hodinu nahráno

Naposledy upravil Bigless dne 23.únor 2012, 20:42, celkově upraveno 1 krát.
23.únor 2012, 20:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bigless napsal:
Já jsem řikal, že jsi zaujatej

Prd
23.únor 2012, 20:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aalexo
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Pěkná recenze.

Co se týká blbců ,ti jsou všude.

"Trapaslíci a hory mají jedno společné : lze je zdolat pouze těžkým kladivem a nekonečnou vytrvalostí"
24.únor 2012, 7:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bigless napsal:
Já jsem řikal, že jsi zaujatej Já četl popisky. Hlavně CD. 30min - 2hod. Ad. scrolly: existují scrolly přímo do konkrétního města. Ale to aby měl člověk nafukovací bágl že. Ten univerzál tě hodí do nejbližšího a od tamtud se neportneš do dalšího města ani přes teleport. Speciálně to město nad lumbertownem.
Ele, já nejsem ignorant. Vypnout si půlku interfacu kvůli lidské blbosti není řešení. Řešení je chat ban, který byl velmi úspěšný třeba v L2.

Řekl jsem pouze, že ta hra nemusí každého chytnout.. Nahlížím na to objektivně jako člověk co už má nějakou tu hodinu nahráno

Každá rasa má port 1 hod CD do svého města.
V každé vesnici existuje portér ( elinka ) co tě přesune na několik míst ( pokud jsi si je odemknul questama ) v té lokaci.
V každém městě a vesnici jde koupit scroll do téhož místa. ( CD 5 min )
Baťoh si můžeš rozšířit až na 88 políček. screen http://img526.imageshack.us/img526/4506/terascreenshot201202241.png
Co se týče chatu. Je zbytečné to komentovat. Na testovacím PvP serveru bylo online asi mezi 12 - 15 000 hráči. Z toho je část která tam přišla jenom prudit s tím že je jiná hra lepší , další pořád scháněli guildu, guildy scháněli hráče, mrtvola si stěžovala že ji zase někdo zabil, spousta se ptala na ovládání hry, domlouvalo se Pvp před Velikou ( pro neznalece je to město lidí ) , atd atd...
24.únor 2012, 17:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bigless
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Tak přece jen jsi ten chat četl Ele nemusíš to fanaticky obhajovat Každej tu ví, že jsi do té hry zažranej. Hrál jsem v úvodní fázi (těsně po betě) Age of Conan (tolik vyzdvyhovaný v BBT) a byla to tragédie. Tera je o x levelů vejš a nabízí hodně zábavy v originálního pojetí. Ale sám přemýšlím, jestli až doleveluju budu mít co dělat kromě raidů. To je největší slabina MMORPG a sám to víš.

Ad. ty porty a batoh. Nevšiml jsem si, že by tam někde byla možnost rozšířit bágl. Možná na vyšším lvlu? A to mi napovídá, že pro nováčka je trochu nepřehledný i systém vendorů. Do dnešního dne jsem nenašel vendora, který prodává HP/MP lahve, bandáže a porty. V Lumberu jsem našel jen gemy, věci na kraft a odemykaní enigmatických věcí. Elinka tě neportne z města do vesnice. Ta tě portne jen do kempů... To jsou ale drobnosti..kdyby to lidem vadilo, budou brečet a patch to opraví...

24.únor 2012, 19:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bigless napsal:

Ad. ty porty a batoh. Nevšiml jsem si, že by tam někde byla možnost rozšířit bágl. Možná na vyšším lvlu? A to mi napovídá, že pro nováčka je trochu nepřehledný i systém vendorů. Do dnešního dne jsem nenašel vendora, který prodává HP/MP lahve, bandáže a porty. V Lumberu jsem našel jen gemy, věci na kraft a odemykaní enigmatických věcí. Elinka tě neportne z města do vesnice. Ta tě portne jen do kempů... To jsou ale drobnosti..kdyby to lidem vadilo, budou brečet a patch to opraví...

Batoh jde zvetsit tak podle toho kolik mas penez. Posledni zvetseni o radek ( vzdy se zvetsi o radek )
stoji neco okolo 1 milionu.
System vendoru byl pro tebe neprehledny protze jsi tu hru hral kratce a hlavne jde hral v bete kde spousta vendoru neni protoze ti vznikaji az pri guildovni sprave te oblasti kdy je vanarcha zaktivuje.
Hlavne jsme zjistili, že někteří prodejci ( opravari ) se treba vyskytuji jenom v jednom channelu z 5.
Ale, za to může beta.
Na ten port si muzes vyclenit treba 2 radky a tam mit scrolly do vetsiny vesnic v TERA. Jeden stoji 10 000.
Hp/Mp flasky se neprodavaji. Ty muzes ziskat z vajicek z Q a mobu. Daj se i vyrobit.
Endgame podle zjistenych informaci bude dost masivni. PvP i PvE. zatim neni uplne info, ale to co bude vypada dost dobre.
Ale, pokud umite hledat na netu, tak si to taky najdete.
Začínají vznikat i PvE guildy ( myslím CZ/SK ) ,ale podle meho nazoru se dost ochudi o hru pokud pujdou na PvE server. během bety = pokud jsem nebyl afk a neřešil forko a nove členy, tak jsem hrál o tom výkendu asi 12 hodin a z toho jsem asi 20x umrel v PvP a zucastnil se boju před Velikou ( pkčka tam zabíjeli lidi co dělali Q na mnounta - byli Nos Morte všeci zabiti ) a mnoha boju v dalších lokacích.
Ať v 5 na 5 nebo když si některá guilda zapla outlawa ( při to může zabíjet jiné hráče ) a další podobné pvp srandy. Poslední den jsem potkal před Velikou guildu co zautocila na všechny hráče před městem ( přibližně 30-40 lidí ) a všichni byli zabiti.
24.únor 2012, 19:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: