Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Tera - Další MMORPG na scéně
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Tera - Další MMORPG na scéně
Autor Zpráva
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Tera - Další MMORPG na scéně Citovat
Zdravím,

Chtěl bych vám představit tuto novou online hru na které se pečlivě pracuje.

TERA: The Exiled Realm of Arborea je MMORPG, ve které budete bojovat za ochranu Valkyon Federation a také za slávu a moc. S akcí naplněnou hratelností a strhujícími vizuální efekty slibuje TERA poutavou zábavu.

TERA je dechberoucí, s ohromující grafikou, které hráče plně vtáhne do rozmanitých prostředí. Spojte nový vzrušující bojový systém, který poskytuje rychlé tempo, intenzivní bitvy, zapojení povolání všech ras, a máte recept na nejlepší MMO zážitek. Vytvořte nejlepší výzbroj, utvořte skupinu s Vašimi spojenci, dobývejte svět plný proradných příšer a manévrujte Vaší cestu až na vrchol moci Vašeho serveru. TERA nabízí jedinečný "endgame" zážitek, v němž hráči a cechy soupeří nad kontrolou Federace.

http://www.youtube.com/watch?v=5MwHFj2nLfA&feature=related
Trailer

Ptáte se proč wowkařům cpu tuhle novou hru?
Jelikož sem též dlouholetý hráč wowka rád bych aby tato hra měla úspěch, ososbně v ní hodně věřím, herní systém je tak důmyslný že mě neskutečně okouzlil.

Už žádné targetování! hra funguje jako akční RPG kam zamíříte tam vaše kouzlo čí střela poletí.
Už žádná nesmyslné % Miss dodge nebo parry. Aby za vás hra počítala kdy uhnete toe o ničem v Teře budete sami ovládat jak se vyhnete útoku jestli uskočíte v čas nebo vám napřáhnutý warior usekne hlavu.

Tera je stále ve vývoji, ale pracuje naní nespočet odborníků, dokonce bývalý developer od Blizzardu.

Pokud se chcete dozvědět víc a možná by jste plánovali jednou opustit staré dobré wow a skusit něco nového, doufám že lepšího. tak neváhejte sledujte Tera portal. CZ-Sk web. kde se snažíme informovat o všech novinkách které se k nám dostanou.
http://www.teraportal.cz
http://www.teraportal.cz/forum/

díky za pozornost a za váš čas.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
01.květen 2010, 16:55 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Bee_Boo
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Nechci znít jako nevěřící tomáš, ale mám obavu, že se ten akční rpg systém nebude slučovat s latency problémy, které nutně provázejí MMORPG hry Smile Bude dost frustrující koukat jak vám odskočí hlava od těla i když jste viděli své vykrytí výpadu včas, ale hra ještě chvilku lagovala.

02.květen 2010, 11:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bigless
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Takovejch dechberoucích mmorpg tu už bylo a jak skončily..

"Trpaslíci a gnomáci mají jedno společné: chutnají worgenům"
02.květen 2010, 12:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Drakenux
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Záleží na tom jak moc bude odladěnej síťovej kód. Pokud to zvládnou dobře, tak by to nemusel být takovej problém. Každopádně, já sem zvědavej jak to dopadne, uvažuju o tom že určitě zkusim něco jinýho jak wowko, protože to už mě nebaví Smile Čekám na SW:TOR jak na smilování Smile

02.květen 2010, 13:36 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Vypadato pekne treby bych to i zkusil ale mne proste stve a nesnasim manga styl proto hraju wow a age of conan a naprosto mi to vyhovuje...jinak ten bojovi sistem neni novi v aoc uz je pekne dlouho Smile(problem s latenci jsem nezaznamenal).Grafika je pekna ale zas tam kazdy vypada krasne a k sezrani bez sebemencich vad a to mi pripada proste desne nudne..ale chapu tve nadseni a treba to bude bavit hromadu lidi Smile
02.květen 2010, 17:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Už proběhlo několik CBT, podle všeho s hratelností nebo lagy problém nebyl, jediné v čem se jevil problém bylo využití nového stylu boje v mass pvp kde jeden letící šíp zasáhl 10 targetu co stáli v jeho dráze letu.

Mě se libí že tvůrci dávají hodně na názor hráčů, proto dělají stále nové Beta testy a nechají si poradit.
Od původního projektu se to dost rapidně změnilo. A tvůrci slibují že pro západní trh budou speciální open beta testy a hra projde "západní" proměnou, tak aby to vyhovovalo náročnějším hráčům...

neřekl bych že dopadne jako AoC nebo Warhammer či Aion, kde tvůrci podcenili Blizzard a hru vydali příliš brzo. Bugy s nedokončeným "endgame" systémem (warhammer a spol.)

Btw. Hra vyhrála na posledním GDC 2010 (největší konference o hrách) hned dvě ceny - Nejzářnější hra a cenu za nejslibnější nové ovládání. Prostě a jednoduše ostatní připravované MMO naprosto převálcovala.

... toe asi vše doufám že se tam s někým od vás potkám. páčko.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
02.květen 2010, 18:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
zoro
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
chimeera napsal:
A tvůrci slibují že pro západní trh budou speciální open beta testy a hra projde "západní" proměnou, tak aby to vyhovovalo náročnějším hráčům...

To je fajn, ze se to bude zase testovat na zapade a stred a vychod se vyprdnou. Uz mam dost teto pos***e diskriminace....

Kdo jednou zkusil za GNOMA, už nikdy nechce jinak Very Happy
02.květen 2010, 23:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
To Zoro:

Myšleno tak že máme dvě světové strany. Tzn. hra má základnu na Východě. (v Korei)
a západ myšlen, evropa a spol. (to od Asie do leva;) tz. open bety právě pro nás. na které už se pomalu připravuji.

takže neboj žádná diskriminace.

03.květen 2010, 7:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
mno ja nevim... vypada to dost mangoidne
a taky se mi nelibi ta pani se silikonovym poprsim, co tam vyskoci hned ve 26. s traileru

03.květen 2010, 8:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Ta prave jako jedina usla Smile
04.květen 2010, 0:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamlass
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No... nezpochybňuju invenci ovládání nebo ostatní záležitosti, nicméně mi to přijde jak pohybem postav, tak i zvukovým doprovodem jako jedno veliké Anime.

God bless the " Corpse of Moribunduss"* aneb Wipnu vás vždycky.
04.květen 2010, 8:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
.o) ten anime styl by mi nevadil,

ale vzhledem k moznostem meho pocitace a stabilniho pripojeni v cechach se me to bohuzel asi netyka

04.květen 2010, 9:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
takovy offtopic: chimeero, jsi fakt ten clovek ktery mel v kaldorei postavy lichi (war s3) + tunu nejakych jinych postav?
04.květen 2010, 10:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Levi ne nejsem, původně jsem měl character chimeera ještě v 3P pak mi to někdo ukradl...
Jinak hrál jsem v 3P na offi Nirty(gnome DK)
v Kaldorei sem byl Baltazarek.

04.květen 2010, 13:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jasne.... ja si to myslel, mas totiz "trochu" jinou uroven vyjadrovani nez ten clovek, ktery me tvrdil ze ma na 3P forku nick chimeera a ve hre ho lidi znaji jako lichiho... nechapu to, nevim co tim sleduje:) ale je dobre ze ty jsi ty a ne on.)
04.květen 2010, 13:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
No to asi nejsem já, necelé dva roky jsem na offi, nedávno jsem s tím praštil, dle mého názoru to blizzard už přehání hlavně prodejem mountu nebo petu.. už nás berou jen jako dojné krávy.

Pár dní sem byl na mystiqu. asi před týdnem. Wolfin mě uritě zná, byl jsem jeho DK padavan.

04.květen 2010, 13:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jojo ja vim ze jsi byl na ofiku atd... a taky me bylo vicemene jasne, ze ten clovek co me tvrdi ze jsi ty nejsi ty... jen jsem si to chtel potvrdit... a kdybys chtel hrat na mystiqu... nase brany jsou ti otevreny ,-) radi te privitame
04.květen 2010, 13:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
seděl sem u toho wowka už moc dlouho (křeslo je toho důkazem) dám si tak na půl roku pauzu od hrání. Pak se chci pustit právě do Tery. Doufám že bude mít úspěch.
přece jen kdybych byl odpadlík (jako tvůrvci Tery) chtěl bych bejvalému zaměstnavateli ukázat o co přišel.

04.květen 2010, 13:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tahle hra nevypada vubec spatne.
Grafika dobra, narocnost na PC akorat , PvE zda se vyresene dost dobre , na PvP se pracuje, hodne velky svet, system zamerovani je podle mě dost dobrý.

Premyslim ze az vyjde ,tak si ji hned vyzkousim.
11.červenec 2010, 22:10 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Jsem rád že se aspoň někdo chytil.

TERA si zatím nevede vůbec špatně, na E3 zářila a vysloužila si cenu za nejlepší demo verzi: The Best DEMO of E3 2010. Zatím čekáme, kdy se konečně otevřou brány do další Beta verze a En Masse nás mezi tím bombarduje parádními screeny ze hry:

Zde si můžete prohlédnout video z dema, které si mohli vyzkoušet novináři na E3:
http://www.youtube.com/watch?v=g-JNXFXGd2E&feature=player_embedded
Překlad by TeraPortal.cz

11.červenec 2010, 23:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na: