Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
D&D Online - Přesun z WoW

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
D&D Online - Přesun z WoW
Autor Zpráva
Mitty
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek D&D Online - Přesun z WoW Citovat
Zdravím, jen bych chtěl zmínit, že asi pro delší dobu WoWka nechávám, nebaví mě tolik, popravdě mi příjde lepší DDO, což určitě každý zde zná Dračák, jsem totiž mnohem větší fanda tohoto stylu, DDO je sice podle amerických pravidel, ale to není problém, ty sou mnohem lepší. Tak bych se tímto chtěl zeptat, zda by třeba nešla založit další sekce pro ty, kteří by třeba chtěli hrát DDO na Keeper serveru pod mojím vedením a dalších pár officerů. Je to jen návrh, pochopím jeho zamítnutí. No a promiňte, pokud je to ve špatné sekci, děkuji. Mitty

http://trial.ddo.com/ pro zkoušku...potom se ani nemusí kupovat hra, jak jsem zjistil, stačí začít platit, nevím ale jestli to platí jen pokud zaplatíte dřív jak vyprší trial
http://www.ddo-europe.com/

13.červen 2009, 10:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mitty
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
No, vidím že žádná reakce, tak potom to ruším, asi začnu hrát Age of Conan, do teď sem neviděl vymakanější hru, MMO s takovouhle grafikou, bojovym systemem a dalšíma věcma, prostě z toho člověk padá na zadek.

23.červen 2009, 13:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Mitty napsal:
No, vidím že žádná reakce, tak potom to ruším, asi začnu hrát Age of Conan, do teď sem neviděl vymakanější hru, MMO s takovouhle grafikou, bojovym systemem a dalšíma věcma, prostě z toho člověk padá na zadek.

AoC jsem ukoušel, ale teda nějak mě to nenadchlo..

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
23.červen 2009, 13:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
AoC jsem hrál a ta grafika je možná malebná a hratelnost není špatná, ale není to hra u které by člověk dokázal sedět pár let jako u wowka.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
23.červen 2009, 15:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Mitty
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
no to je věc názoru, protože já nedokážu sedět zase u WoWka jak jsem zjistil, přijde mi to bez nějakého lepšího děje, spíš jako grind, kam dojdu, zmáčknu na potvoru a čekám jestli chcípnu, tady si boj řídím sám, to mi příjde zábavnější, hl i to že tu na tom RP PVP serveru hraje dost CZ takže RP se dá krásně hrát, jak říkám, věc názoru =)

23.červen 2009, 23:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: