Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Video - Annihilation pvp Trailer

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » 3P Movies & Tales Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Video - Annihilation pvp Trailer
Autor Zpráva
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Video - Annihilation pvp Trailer Citovat
No dneska ráno jsem si řekl, že zkusím ten fraps. Tak jsem něco málo nahrál, ale na pořádné pvp video si musíte počkat to už mi snad půjde Sony vegas

http://www.youtube.com/watch?v=WK6NbfHA_Ik

V tom Windows MM se toho nedá moc udělat, na text tam toho moc není takže text možná dodám

edit. malinko jsem to prostříhal, zkrátil nudný začátek a trošku uplácal. Ale pořád to není ono. Nějak se mi tam namnožil Vedlejší zvuk. Doufám, že to další na kterém pracuji už bude bez chyb.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...

Naposledy upravil chimeera dne 12.březen 2009, 17:11, celkově upraveno 2 krát.
05.březen 2009, 15:23 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
Moc moc pěkkná věc.. chválím Smile
Ten Vegas, jestli ti nejde tak ti ho někam kopnu i s medicínou...

05.březen 2009, 15:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Hanzel napsal:
Moc moc pěkkná věc.. chválím Smile
Ten Vegas, jestli ti nejde tak ti ho někam kopnu i s medicínou...

díky není to nic moc ale mě stačí ta hudba Razz jinak ten vegas, to bys byl moc hodnej nejde mi nastartovat.

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
05.březen 2009, 15:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Angee
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Aaah Nesigwary... to byla kdysi ze začátku dátáče uber puška Smile))... No troufám si říct, že dávám větší dmg než to belfský pískle Smile. Ale hudba dobrá
05.březen 2009, 16:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
Angee napsal:
Aaah Nesigwary... to byla kdysi ze začátku dátáče uber puška Smile))... No troufám si říct, že dávám větší dmg než to belfský pískle Smile. Ale hudba dobrá

můj equip je ve velké míře modrý Razz a moji nepřátelé jsou nadupaní resilem -

05.březen 2009, 16:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
http://www.edisk.cz/stahni/99250/Sony_Vegas_Platinum_Edition_9.0___Plugins___Textures__h33t_-MasterUploader.rar_190.3MB.html

Přeji ... příjemné stříhání

05.březen 2009, 22:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
díííky ... to je přesně co? Smile mě to ukazuje taký ten obrázek "nvm v čem to ***** mam otevřít" Razz

teda zatím stahuji

05.březen 2009, 23:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no jak tak koukam tak zas budu muset neco vytvorit Smile

a pokud me dobre znate , tak to nebude nic obyc
06.březen 2009, 1:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eilgaya
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
ehm... už to vidim... 10 minut jen o tom jak se dloubeš v nose před Dalaranskou bankou
06.březen 2009, 1:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
tak el dělá videa pro náročného diváka

06.březen 2009, 8:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
chimeera napsal:
díííky ... to je přesně co? Smile mě to ukazuje taký ten obrázek "nvm v čem to ***** mam otevřít" Razz

teda zatím stahuji

je to v klasickým raru zabalený... neměl by s tím být problém...

06.březen 2009, 8:28 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » 3P Movies & Tales Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: