Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Artifact power a artifact knowledge v 7.2

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Artifact power a artifact knowledge v 7.2
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Artifact power a artifact knowledge v 7.2 Citovat
AP
=> aktuálních 20 levelů paragonu zmizí, ale hodnota do nich vložená půjde přesunout do traitů náhradních (35+36) i nových (37-50)

Modrý post:
Any Artifact Power spent on traits beyond 35 will be refunded and you’ll immediately be able to spend that refunded Artifact Power on the new traits.

Note that any Artifact Power tokens acquired before Patch 7.2 will not be usable on an Artifact Weapon that has had its new traits unlocked. If you’ve already reached Rank 54, feel free to use any tokens you earn between now and then on alternate specs; there is no need to stockpile those tokens for Patch 7.2. We’re also planning to apply a hotfix in the near future that will allow the current Artifact Power tokens to be sold to vendors.

Takže nesyslit a udělat si ofspecky. Boostnul jsem si teda prot a už je 38. Smile

AK
=> přibude 15 nových levelů násobených od 50000% až do 400000%

http://ptr.wowhead.com/artifact-calc

Tripartita Rules 'em All ...
09.únor 2017, 19:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No konečne prišiel na psa mráz a Meri musel minúť nasyslené AP
09.únor 2017, 20:36 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
No jistou část zásob jsem byl donucen použít, když jsem si na wowprogresu všimnul, jak mi Sheeka a Gilthine šlapali na paty a dokonce mě předehnali, tak abych dal první těch 54 ... a on za to nebyl žádnej achieve. Smile

10.únor 2017, 14:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
loooooooooool

a na co si to meri setril? pro strycka prihodu?

10.únor 2017, 14:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Ještě nebyl "blue", že to nepůjde použít do nových traitů. Tak jsem si zaplnil banku a používal jen ty co už se tam nevešly. Smile

Třeba ten milionovej ale pořád mám, počkám jaký budou výkupní ceny. Smile

10.únor 2017, 17:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: