Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Oli = Kick

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Oli = Kick
Autor Zpráva
Oli
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Oli = Kick Citovat
Váš nick: Oli

Věk, odkud jste a co děláte: 40; původně Praha, momentálně ovšem vesnice na Vysočině s občasným dojížděním do Prahy; učím na vysoké škole a trochu, hm, bádám.

Link na Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Oli/simple

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): resto shamanka. Na offspec nemám ideální equip a ani mi to za enha moc nejde.

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Od srpna 2016.

Uveďte vaše aktivní alty: Alti jsou líní a neaktivní.

Zkušenosti s raidy: Raidovat jsem začala v dobách Karazhanu, tedy v TBC. V letech 2008 a 2009 jsem byla guildmasterka v guildě Infinites u aliance, se kterou jsme zdolávali raidy z BC i WoTLK. Po odchodu z guildy jsem se přesunula k hordě kvůli tehdejšímu nedostatku lidí u aliance, hrála jsem ale už jen chvíli. Po čtyřleté pauze jsem se vrátila k WoWku v srpnu 2014. Raidovala jsem celou dobu až do půlky minulého roku za holy paladinku.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Odcházím z Infinites Reborn - s novým datadiskem se vedení guildy rozhodlo, že změní naší guildovní "filosofii" a že vše přizpůsobí progresu, jinak řečeno nahradí skoro všechny dosavadní hráče novými, kteří budou dělat o trochu lepší dps a hps. Mě osobně je jedno, jestli jsme v progresu coby guilda 40. nebo 80. na serveru a nevadí mi wipovat o pár týdnů dýl, podstatné je pro mě hrát s lidmi, kteří jsou milí, zábavní a spolehliví - v novém systému naší guildy se nicméně na tohle nebere už žádný zřetel, jde jen o výkon v logách a to mi nevyhovuje. Nabídli mi sice místo v R1, ale hned od začátku jsem to bojkotovala a šla ze solidarity s těmi "odkopnutými" do R2. R2 se nicméně očekávatelně v prosinci rozpadla, takže proto hledám novou guildu (a se mnou minimálně ještě jedna hráčka z naší guildy, možná i někdo další).

Co očekáváte od naší gildy: Klidné a pohodové raidy bez emo záchvatů a přehnaného důrazu na výkonnost. Zároveň ale doufám i v progres, kde se všichni snaží, jsou připravení a moc se neslackuje.

Znáte někoho v naší gildě: Byla jsem včera na raidu s váma, předtím jsem nikoho neznala.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Všecko mám. V neděli ale přítel večer raidleaderuje, takže je u nás doma hlučno a nebudu asi moct moc mluvit, abyste tam neslyšeli jinej raid.

Jste na PC nějak omezení: Vesnická wifina bohužel, občas to padne. Jestli jste si včera všimli, jak jsem u Oka chvíli chytala lelky, tak to byl lag, pardon. A pak kočky rády během raidu chodí po klávesnici, ale už mám na ně vytrénovanej shazovací hmat.
16.leden 2017, 12:39 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Hezká přihláška, slušný gear, healer, žena.

Za mě čtyři jasná plus, takže vítej Smile

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
16.leden 2017, 13:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
mno s tema healerama je to ... takovy zvlastni .... jednou vas je osm devet /pocitam obe tupela i fionu do toho jo ........./
a pak zase dojdete ctyri ...
muzete si za to sami
takze jak rika nas sef valecnik a nelepsi tank: "easy peasy" - healera chcem a healer zena ... tak to je jasny

16.leden 2017, 13:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pokud tě neodradil včerejší raid tak jsi nebo jste vřele vítáni Smile

16.leden 2017, 15:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Vítej.

Chodí to u nás tak, že si napíšeš o invite (můžeš hnedka), pak si přihlásíš postavu na raidy a budeš mít pozvánky v ingame kalendáři, takže ve středu už půjdeš normálně s nama a nakonec pořešíme i přístup do soukromé sekce.

Tripartita Rules 'em All ...
16.leden 2017, 15:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítej
16.leden 2017, 16:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Nazdááááááááár

Druidicek , Medabeda , Werny.
16.leden 2017, 16:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ahoj vítam ťa,včerajší raid bol taký slabší odvar,čo sa týka TS,asi sme sa zlakli,ale ináč kecáme jak babky na trhu Smile

Každopádne historiu hrania máš podobnú ako ja,žeby osud ? Smile

Teším sa na spoločné raidy Smile

BTW kámoška príde tiež?

16.leden 2017, 16:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Fionká napsal:

https://www.youtube.com/watch?v=dXLuBhc30OE
16.leden 2017, 16:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Oli
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
Díky za přijetí.Smile Kámoška se taky chystá napsat přihlášku, ráno neměla ještě aktivovaný účet. Je to to DK ze včerejška.
16.leden 2017, 17:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Xindy napsal:
Fionká napsal:

https://www.youtube.com/watch?v=dXLuBhc30OE

haha napadlo me presne to same

Jinak vitej u nas, nejak se tu holky mnozi, za chvili budem holcici guilda a Fio

16.leden 2017, 17:10 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: