Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Vespervir = OK

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Vespervir = OK
Autor Zpráva
Revan
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Vespervir = OK Citovat
Váš nick: Vespervir

Věk, odkud jste a co děláte: Je mi 25 let, jsem doktorandem na FEL ČVUT v Praze a tam taky i pracuju.

Link na Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Vespervir/simple

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): Havoc (DPS, Main spec), Vengeance (Tank, offspec) - sice na něj nějaký gear i artifact power mám, ale maximálně co jsem s tím tankoval je pár Mythic +0 dungů a myslím si, že na něco lepšího to zatím není.

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Od začátku Legionu ( 2 měsíce).

Uveďte vaše aktivní alty: Žádné.

Zkušenosti s raidy: Hrál jsem aktivně na TBC a WotLK a mám tam zabité vše krom LK 25HC, byť na freečku (Twinstar). Hrál jsem v té době hlavně mága a aktivně jako alta paladina, za kterého jsem především tankoval. Byl jsem také raid leader a oficír v minulé guildě a staral jsem si i o DKP.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Byl jsem v guildě Horny Head Hunters (na Twinstaru). S příchodem Cataclysmu, ale spousta známých přestala hrát a protože jsem měl více práce ve škole a nechtěl jsem znova trpět počáteční bugy na freečku, ani chodit normály, tak jsem WoW přestal hrát.

Co očekáváte od naší gildy: Jak jsem psal výše, už tolik času u WoW sedět nemám a objevuju se spíše večer nebo o víkendu (a některé dny vůbec), ale pořád bych rád zašel třeba Mythic dung nebo Normal/Heroic raid, bez nějakého většího stresu. Protože vypadáte jako pohodový kolektiv, který dříve velice aktivně raidoval, tak si myslím, že těmto požadavkům zcela vyhovujete.

Znáte někoho v naší gildě: Ne.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Vše mám.

Jste na PC nějak omezení: Ne.
25.říjen 2016, 22:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Invite pošlem, odchytni si někoho z vedení. Smile

Pohodové raidy máme, ale osobní příprava na raid je důležitá, není to jen přijít a hotovo.

Tripartita Rules 'em All ...
26.říjen 2016, 1:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tvl tak vzdělanej člověk a hraje demon huntera... za chvilku se tu bude hlásit hunter s nobelovkou...
26.říjen 2016, 17:39 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak když si doktorand na FEL (magie ), tak můžeš hrát jenom DH nebo Warlocka. To je snad jasný, ne?

27.říjen 2016, 8:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revan
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Hh, no důvod je jednoduchý. Je to něco nového co jsem nehral (protože dřív jsem měl alta asi od všeho) a i když jsem léta hral máguse a rozjel ho úplně na konci WoD, tak solo farmení/daily byla takova nuda a otrava, že mě to dost odradilo. Navíc, myslím si, že úplně každou classu zahraje moje 7 letá sestřenice, když ji někdo ukáže co dělat.

A k tomu FEL, ono to taková magie není, jen se musíte občas učit
27.říjen 2016, 12:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Dkčko jen tak někdo nezahraje, k tomu potřebuješ předvědčení, odhodlanost, makro spam, mountain dew & doritos.

Já sem blbej jako necky a neumim ani počítat do devíti, takže pudu asi do politiky.
27.říjen 2016, 16:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: