Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
LFG: Glory of the Thundering Raider
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
LFG: Glory of the Thundering Raider

který den vám vyhovuje nejvíce?
pondělí
100%
 100%  [ 7 ]
úterý
0%
 0%  [ 0 ]
čtvrtek
0%
 0%  [ 0 ]
pátek
0%
 0%  [ 0 ]
sobota
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
Lahvac
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ruchura napsal:
Tak to sorry, včera sme to boli všetci čo boli prihlásený, preto sme to aj boli. To že sa niekto neprihlási a potom sa sťažuje je trošku blbé. Ja nemám problém tam chodiť pokiaľ sa dohodneme. A o tom že si niečo vypísal tak nič neviem, keď tak to sprav tak že tam nainvitujes ludi.
To isté môžem napísať aj ja, že sa seriem organizovaním alt runu a všetci na to jebú s prepáčením. A dnes sme boli Siege of Ogrimmar, takže sme online boli a nevšimol som si že by si niečo písal, že sa chceš pridať alebo niečo podobné. A elitná skupina nie je, chodíme stále tí istý + sa pridá jeden max 2 ľudia, takže pokiaľ niekto príde raz za 4 týždne tak to nie je také jednoduché a robiť niektoré achievy, ktoré sú komplikované každý týždeň nie je zrovna sranda (napr. durumu).
A je to mmo, ale to chce aj nejakú odozvu aj z tvojej strany, nielen z našej. Ja by som sa mohol rozčulovať, že ľudia nemajú pravidelnú dochádzku a nemôžeme chodiť mythic raidy a equipujeme ľudí čo potom nechodia, ale to je hra a s tým sa treba zmieriť.

Na záver dodám, že je tu dosť ochotných ľudí, len sa treba opýtať a nie sa rozčulovať na forku.

No já sem byl hned poprvé podruhé taky po třetí sem nemohl a minulý týden když se šlo tak sem psal co mě chybí a skoro pokaždé mě bylo odpovězeno to sme dělali minule s tím se nebudeme zdržovat. A to že sem nebyl napsán v kalendáři je většinou proto že nikdy dopředu nevím jak to bude v práci a že sem nebyl online jak říkáš tak právě proto že jsem se logl zjistil že je ToT zrušeno a začínat další achi aby mě zas zůstalo otevřené se mě nechtělo. A ještě k té odezvě když jsem ve hře a někdo napíše že potřebuje pomoc nebo by chtěl něco jít většinou se hlásím jako první kdežto když jsem chtěl pomoct já nebo něco jít tak si pamatuji akorát Blooda s Shadovitchkou a tuším Vasilem ti mě pomohli z q v ICC ale většinou musím zhánět pomoc jinde a tím toto téma končím.

02.únor 2016, 16:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Lahvac napsal:
......

Ono je to těžké když jsme většina lidí pracujících a s rodinou a dvě ženy co jsou na dovolené Wink Většina lidí logne na raidy a mimo ně jenom občas kvůli garisnu nebo věci kterou si chtějí zrovna udělat protože toho času na hraní nemají tolik.

Je nás pár co chceme dodělat stará áčka a vyhradili jsem si na to pondělí a připadá v úvahu ještě neděle večer když se nejde progress mythicu. Jak psal Ruchura na pondělní byli přihlášení lidé co byli i v neděli tak se rozhodlo jít v neděli a pondělí SOO.

Sice jsme minulé pondělí řekli že některá áčka nebudeme dělat ten večer ale že je vypíšeme na jindy a toho Duruma nebo jak se jmenuje, prostě oko, je achi na delší dobu. Díky tem blbečkům co se musí zabíjet stále dokola ten raid ještě párkrát půjdeme a není problém jeden večer vyhradit tomuto áčku ale je zbytečné a zdržovací ho dělat pokaždé. Lepší je varianta ho udělat jednou za čas pro více lidí než pokaždé pro jednoho člověka. Klidně příští pondělí budu věnovat čas tomuto áčku a pomůžu s ním, ale zase na úkor jiných težších v tomto raidu ostatní bosse bych bral šmahem.

02.únor 2016, 17:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Lahvac napsal:
......

Ono je to těžké když jsme většina lidí pracujících a s rodinou a dvě ženy co jsou na dovolené Wink Většina lidí logne na raidy a mimo ně jenom občas kvůli garisnu nebo věci kterou si chtějí zrovna udělat protože toho času na hraní nemají tolik.

Je nás pár co chceme dodělat stará áčka a vyhradili jsem si na to pondělí a připadá v úvahu ještě neděle večer když se nejde progress mythicu. Jak psal Ruchura na pondělní byli přihlášení lidé co byli i v neděli tak se rozhodlo jít v neděli a pondělí SOO.

Sice jsme minulé pondělí řekli že některá áčka nebudeme dělat ten večer ale že je vypíšeme na jindy a toho Duruma nebo jak se jmenuje, prostě oko, je achi na delší dobu. Díky tem blbečkům co se musí zabíjet stále dokola ten raid ještě párkrát půjdeme a není problém jeden večer vyhradit tomuto áčku ale je zbytečné a zdržovací ho dělat pokaždé. Lepší je varianta ho udělat jednou za čas pro více lidí než pokaždé pro jednoho člověka. Klidně příští pondělí budu věnovat čas tomuto áčku a pomůžu s ním, ale zase na úkor jiných težších v tomto raidu ostatní bosse bych bral šmahem.

tak, díky že jsi mě ušetřil nutnosti něco takového psát Smile
03.únor 2016, 11:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Na dnes na večer, Soo ten rescue achievment začína to 7:07

https://www.youtube.com/watch?v=axNTbB2zNFU

sme to robili úplne zle
15.únor 2016, 14:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ruchura napsal:
Na dnes na večer, Soo ten rescue achievment začína to 7:07

https://www.youtube.com/watch?v=axNTbB2zNFU

sme to robili úplne zle

dnes jsem koukal na stejné video Smile

15.únor 2016, 20:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: