Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
WITCHER 3

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
WITCHER 3
Autor Zpráva
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek WITCHER 3 Citovat
Nechal se někdo zlákat? Jaké jsou vaše dojmy a postřehy?

Za sebe můžu říct, že v podstatě převažují jen ty kladné dojmy. Graficky paráda, svět i příběh jsou super. Soubojový systém, hledání slabin nepřítele.... Krása.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
02.červen 2015, 13:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Dá se to hrát i pro ty co nehráli předchozí díly, ale kdysi dávno četli knížky? Byl jsem věrný mass effectu a dragon age serii Smile)

02.červen 2015, 14:37 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
hrať sa do dá podľa mňa, ale samozrejme že to príbehovo nadväzuje. Za mňa určite si skús 1 aj 2, mňa to bavilo . Na trojku nemám bohužiaľ pc požiadavky tak snáď niekedy příšte.
02.červen 2015, 18:47 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
já nehrál ani 1, ani 2, ani nečetl knížky a trojka mě chytla, ale bohužel na to nemám moc času Sad
02.červen 2015, 19:46 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Imho je důležitější znát obsah knížek - páč ti to může pokazit celý závěr série, jako se to stalo kamarádovi Smile. Jedničku jsem nehrál, dvojku asi do poloviny na xboxu. Příběh si užívám i tak.

Náročné na výkon počítače to je, ale podle mě výsledek stojí za to. Třeba včera jsem asi hodinu a půl jen tak jezdil po krajině a kochal se. To už se mi dlouho nestalo Very Happy.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
03.červen 2015, 13:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Včera na steamu sleva na všechny zaklínače Smile Koupeno, přes noc staženo a přeji si hezké vánoční svátky, kéž by MiniBlood a Witchka budou mít asi jiný názor Very Happy

23.prosinec 2015, 10:17 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Jiné hry (MMO, RPG, TBS, RTS, FPS, ...) Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: