Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Hraní přes Wi-fi

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Hraní přes Wi-fi
Autor Zpráva
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Hraní přes Wi-fi Citovat
Máte někdo zkušenosti s hraním přes wi-fi poskytovatele? Díky stěhování přijdu o připojení přes kabelovku a v nové lokalitě mám možnost Wi-fi poskytovatele internetu.

Ale vůbec netuším jak je to se stabilitou při hraní přes wi-fi, abychom nebyli jak Corwinus s latencí Sad

10.září 2015, 11:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Re: Hraní přes Wi-fi Citovat
Bloodthirst napsal:
Máte někdo zkušenosti s hraním přes wi-fi poskytovatele? Díky stěhování přijdu o připojení přes kabelovku a v nové lokalitě mám možnost Wi-fi poskytovatele internetu.

Ale vůbec netuším jak je to se stabilitou při hraní přes wi-fi, abychom nebyli jak Corwinus s latencí Sad

Budeš úplně bez modemu doma? Já jel přes wi-fi vždy (modem někde v bytě a do něj píchnutý router) a nebyl se stabilitou problém. Jestli ovšem budeš chytat signál přímo od poskytovatele, tak bych si asi obešel budoucí sousedy a zeptal se...

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
10.září 2015, 11:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Je to nově postavený barák s anténou na střeše pro všechny vlastníky bytových jednotek takže tam budu jako jeden z prvních, se nemám koho zeptat Smile

Po baráku a bytě to je rozvedené přes kabely, jediná wi-fi je ta na střeše.

Přechod z kabelovky na vzduch mě trošku děsí Smile

10.září 2015, 11:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Přesně tak to mám teď já - anténa na střeše a rozvody po baráku. Nemůžu si stěžovat.. ale záleží na konkrétním providerovi.. jaké bude mít ty aktivní prvky, konektivitu, sharování pásma a pod..
10.září 2015, 11:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Xindy napsal:
Přesně tak to mám teď já - anténa na střeše a rozvody po baráku. Nemůžu si stěžovat.. ale záleží na konkrétním providerovi.. jaké bude mít ty aktivní prvky, konektivitu, sharování pásma a pod..

ok snad to bude tedy v pohodě, otestuji na pondělním alt runu Smile

10.září 2015, 12:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ja som teraz tiež na Wifi a nemám s tým problém, určite to však nemám cez anténu na streche Mne robí problém iba môj noťas
10.září 2015, 15:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Bloode, můžeš být vklidu, nikdo nemá internet vedený čistě po kabelu z Big Benu, leda tak britský parlament. Smile

Ale jinak, celý naše sídliště je připojený přes wifi z jinýho sídliště, tady je to pak tahaný kabelem ze střechy na střechu jednotlivých domů, ve kterých se to přes vnitřní skříňky dále rozvádí do bytů.

Jak napsali kluci, záleží na poskytovateli, jak to má nastavený. Nemusíš se teoreticky ptat sousedů, koukni na jejich stránky, jestli mají fórum a co tam jejich klienti píšou.

Tripartita Rules 'em All ...
11.září 2015, 3:46 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Valadria
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Doma mam mikrovlnny internet chytam signal na antenu s protilahleho kopca a potom este ficim na routri cez wifi . Pokial nie je konkretne problem u providera ze nieco robi alebo sa mu pokazilo tak to ide bez problemov.

Takisto na intrakoch sme mali wifinu a tam nebol tiez ziadny problem . Neobaval by som sa toho Smile
11.září 2015, 9:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: