Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Gilotinaa = Kick

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Gilotinaa = Kick
Autor Zpráva
Filman
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Gilotinaa = Kick Citovat
Jmeno: Filip Vybíral

Věk: 18, muž

Bydlište: Brno město

Jména postav: Gilotinaa, Datelwoody

Server/Frakce: Drak'thul, Horda

Něco o mně: Jsem student v Německém gymnáziu v Brně. WOW hraji od dob kdy skončilo TBC, takže dejme tomu až LK. S wod sice zatím moc zkušeností nemám, ale učím se rychle. Chtěl bych to s nějakou guildou dotáhnout co nejdál klidně i přez nekolik datadisků. Anglicky umím podle mého názoru dobře, protože i sleduji seriály a filmy v Aj (ty český dabingy jsou hrůzy, až na simpsonovi) a mám ve škole skoro 1. Ale i tak se mám ještě hodně co učit. A Němčinu "bohužel" přímo nenávidím, protože se mi to zdá, jako celkem nepotřebný jazyk a když se to učím, tak ty pravidla nedávají moc smysl a je vše moc složité.

Zájmy: Dřív jsem hrával závodně tenis za klub v Bosonohách. Teď už nikoliv, po nějaké době mě to úplně přestalo bavit=> přesel jsem na golf. Golf mě baví víc a snad u toho už zůstanu, ikdyž jsem jen "začátečník". Na golf chodím jen o víkendech, takže většinou nehrozí to, že bych na raid nepřišel, při nejhorším bych napsal přes armory, že se zpozdím.

Můj RL pet: Mám doma 3 malé psy, to vypovída asi o všem
17.červen 2015, 16:49 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak vítej. Smile

V téhle diskuzi se přihlaš na raidy ať ti chodí pozvánky na raidy.

Přístup do soukromé sekce se pak řeší zde.

Tripartita Rules 'em All ...
17.červen 2015, 16:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: