Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Lasergame 2

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Lasergame 2
Autor Zpráva
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Lasergame 2 Citovat
Akce započla v sobotu 22.3.2014 v 15h45 na recepci Sport Balkán. Neriskoval jsem tentokrát extempóre se skříňkou a vydal se do šatny první.

Po příchodu nahoru do arény jsme zjistili, že mají pořadatelé menší skluz. Měli jsme tak dost času si vybrat hudbu a hlasy do našich bitev. Někteří se jali občerstvovat již před první bitvou. Bylo tam šílené horko. Týmy jsem rozdělil již předem a nutno dodat, že tabulkové předpoklady se nepotvrdily a týmy nebyly z nejvyrovnanějších.

Modří: Meri, Jerra, Levi, Flejm
Červení: Krigli, Esi, Drak, Alin
Žlutí: Calidore, Johanka, Digdag, Malki

První bitvu s tématem "hudební speciál" a hlasem "unreal" vyhráli s přehledem červení. Modří se evidentně zaposlouchali do remixu Tří oříšků pro Popelku, Lásky nebeské a dalších filmových pecek. Výsledky první bitvy

Druhou bitvu s hudbou "western" a hlasem "holy" vyhráli opět červení. Výsledky druhé bitvy

Třetí bitvu s doprovodem "star wars" a hlasem "quake" vyhráli žlutí. Výsledky třetí bitvy

Čtvrtá hra, deathmatch, byla věnovaná Esi, vybrala si muziku "terminator" a hlas "unreal". Řežba všech proti všem začla. Pro všechny to již byla 3 hra. Vesty byly mokré, jako by je vytáhli z bazénu. Žádná slast. Za zmínku stojí, že Krigli vytvořil rekord v počtu bodů jednotlivce. Výsledky čtvrté bitvy

Pátá hra "alien" + "devil" byla určena pro ty, kteří mají rádi ponurejší prostředí a nechali jsme si zapnout mód "opravdu hodně mlhy". Jinak teda ve vestách už by se dalo regulérně koupat, na to pěnové polstrování už by se někteří slabčáci štítili za normálních okolností sáhnout. Ale adrenalin byl všudy přítomný a tak jsme nehleděli na osobní pohodlí a vřítili se do víru akce. No, někteří říkali, že to bylo brutál, jiní zase, že té mlhy mohlo být víc, ať tak či tak, bylo to něco jiného. A určitě jsme si to nedali naposled. Výsledky páté bitvy

Sanitky ani pohřební vozy nebyly potřeba ani tentokrát. Žádný infarkt se nekonal, jediné zranění utrpěly Calidorovy kalhoty a koleno. Jinak ten beton prý pekelně klouzal a málem upadl snad každý, jen na koberci to bylo dobrý ... u mě naopak a tak jsem do bunkrů moc nelezl.

Na závěr nám pořadatelé udělali společnou fotku. Uživatelé facebooku mohou použít tento přímý link se jmenovkami, pro ostatní tu mám lokální kopii týmové fotečky.

Při placení vznikl menší chaos, slečna nepobrala náš systém rezervací (navíc jí někdo podal špatnou informaci, že platím 1 hru za každého), a tak jsem si k ní musel stoupnout a postupně vyvolávat všechny jedenoho po druhém, až se vše zaplatilo a všichni byli spokojení.

Přesun do lokálu U Dřeváka na ulici Dřevařská proběhl hladce. Rezervaci jsme tam měli od 19h30, hodinu a půl od předpokládaného konce lasergame, což se na první pohled zdálo jako zbytečně moc. Dig vzal holky autem, zbytek pánů to vzal MHD. V 19h25 jsme byli všichni na místech. Opět se prokázalo moje skvělé plánování a štěstí s velkým zdržením v tron aréně.

K samotné hospodě, prostředí pohodové, bytelný stoly i lavice, žádný velký hluk, nekuřácká. Porce žeber údajně malá a kvalita průměrná. Můj více propečený pfeffersteak se šťouchanýma brambůrkama byl na druhou stranu vynikající. Velké mínus ovšem přišlo, když v 21h00 zahlásili, že došlo hovězí. Navíc měl Mori incident s kvasnicovým pivem, takže zase vyskakoval jak čert z krabičky (nenajedl se a jen poslední pivo mělo správný kal). A když jsme si chtěli dát nějaký rumík na závěr, tak jsme zjistili, že mají dost předražené vzorky a nedali si nic. V 23h30 byl konec a jeli jsme domů.

Buď jak buď, akce byla vydařená, akorát ten konec mohl být lepší. Příště snad U Fidela nebude speciální Večer s Flamencem a budeme moci jít opět tam.

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 08.prosinec 2014, 2:11, celkově upraveno 2 krát.
24.březen 2014, 1:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jak to vidíte vy?

V případě zájmu dám anketu, jestli si dáme v červnu další osvědčený lasergame, indoor střelnici nebo spíš nějaký venkovní paintball / motokáry.

26.březen 2014, 15:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Za mě velmi povedené. Laser game byla parádní, ačkoliv se mi tentokrát toliko nedařilo. Příště určitě opět aspoň jedno kolo s mlhou. A byl bych pro vyzkoušet hru více týmů proti sobě najednou - mohla by to být solidní řežba Smile

Hospoda byla rozhodně horší než ta vaše prověřená v Líšni. Trošku zmatek v objednávkách, jídlo bylo přesto velice dobré. Ale atmosféra taková slabší. Takže jsem pro příště pro tu vaši ozkoušenou Smile

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
27.březen 2014, 11:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jo a zapomněl jsem zmínit pár věcí, který mi vytanuly na mysli v průběhu týdne:

- ty vaše krvavý bifteky, no hrůza, šel mi z toho mráz po zádech a vnoci měl noční můry
- mezi bolístkama jsem neuvedl, že některé (dámy) měly modráky na rukách (od vesty)

Při troše štěstí se v neděli dostanu k přepočítání statistik a určení celkových titulů.

29.březen 2014, 0:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:
Jo a zapomněl jsem zmínit pár věcí, který mi vytanuly na mysli v průběhu týdne:

- ty vaše krvavý bifteky, no hrůza, šel mi z toho mráz po zádech a vnoci měl noční můry
- mezi bolístkama jsem neuvedl, že některé (dámy) měly modráky na rukách (od vesty)

Při troše štěstí se v neděli dostanu k přepočítání statistik a určení celkových titulů.

Krvavý steaky jsou právě to nejlepší jídlo na světě. Parádní je, když ti z masa hezky vyteče ta krev a ty si ji smícháš s brambůrkama... Smile

Modráka od vesty jsem měl taky

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
29.březen 2014, 16:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Meriadoc napsal:

nojo, kdyz ty vesty jsou moc siroke pro nase utla telicka

30.březen 2014, 10:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drakenux
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak musíš posilovat abys měla pořádný ramena

30.březen 2014, 20:11 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Drakenux napsal:
Tak musíš posilovat abys měla pořádný ramena

nee, zaprve je to moc namahave, zadruhe bych vypadala jak chlap - a nebo jeste hur jak kulturistky

30.březen 2014, 20:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak jsem se k tomu konečně dostal a tady jsou kompletní statistiky z druhýho lasergamu.

Absolutní vítěz: Drak
Hráč s nejlepší muškou: Krigli
Tronpod drtič: Digdag
Krvežíznivý zabiják: Drak
Odstřelovač: Meri
Fakt se moc snažil: Alin
Nejvíce zásahů vedle: Alin
Největší bránochodec: Meri
Největší smolař: Meri
Objekt největšího zájmu: Flejm
Hráč s nejlepším krytím: Esi

Podle počtu titulů jsem tentokrát vyhrál já. Gratuluju. Smile

26.duben 2014, 0:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Alin
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Jerra napsal:
Meriadoc napsal:

prdlas siroky, uzky jsou, dycky mam otlaceny brisko Smile
26.duben 2014, 14:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Alin napsal:
Jerra napsal:
Meriadoc napsal:

prdlas siroky, uzky jsou, dycky mam otlaceny brisko Smile

chuďátko maličké Yar good

27.duben 2014, 11:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: