Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nové stránky

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Tripartita - Thunderhorn-EU Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nové stránky
Autor Zpráva
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Nové stránky Citovat
www.tripartita.eu

V průběhu nejbližší budoucnosti PRAVDĚPODOBNĚ přejdeme pokud nedojde k výrazné změně na nové stránky.

Poprosim vás tedy o jejich korekturu, že tam nejsou chyby které se týkají obsahu a pravopisu.
(případné nově pojaté propagační texty vítány)

Důvody pro přechod:

1. stávající stránky jsou neaktualizované (nikdo se o ně nestará) - jako prezentace gildy pro nově příchozí to nevypovídá dobře.

2. stávající stránky se dlouhodobě nepoužívají (ani nevim kdo je vlastně čte, poslední příspěvky a jejich úroveň nemá smysl moc řešit) - informace jsou dostupné jinde

3. stávající stránky jsou finančně náročné - nekteří z hráčů co na jejich provoz Merimu přispěli (a že se dali spočítat na jedné ruce) už v gildě nejsou. Nové vychází díky absence databazí a zvoleném poskytovateli na 80 CZK ročně, což je cena předplatného za doménu.

4. nové stránky jsou udělány maximálně bezúdržbově - jediné podstatné změny budou u jmen pro nábor (budou tam vždy všichni hrající officíři) a případné externí linky.
(pokud to někomu připadá ˇjednoduché a prosté ať zváží kolik energie údržba webu dlouhodobě stojí času)

5. další argumenty by se asi našli ale není důvod

/CRY škoda že tu není Essí aby nám to vtipně textově dala dohromady

TO DO LIST:

- pridat kontakty na vsechny officiry
- pridat odkaz na wow progress a raid logs
- ke vsem odkazum pridat popis kam odkazuji

Naposledy upravil Yss dne 07.duben 2013, 18:27, celkově upraveno 1 krát.
06.duben 2013, 12:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Takahay
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tož zvykl jsem si na tyto stránky, to se musím přiznat, ale je pravda, že návštěvníků by se dalo na prstech jedné ruky spočítat tudíž i ty nové (nová 1) budou plnit stejnou funkci. Škoda jen, že tyto končí
07.duben 2013, 14:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
oni hned ted nekonci .o)

Meri je myslim uhradil do konce roku, jen uz ted asi nema smysl odkazovat na stare a neaktualizovane veci.

Kazdy z nas ma dostatek casu aby si zazalohoval sve prispevky nebo obrazky (fotky) a kontqkty.

A uvidime, treba se kluci na neofiku slozi a stranky pobezi dal .o))

07.duben 2013, 18:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lahvac
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Hmm je to smutné,ale ani nevím po jak dlouhé době je toto první příspěvek.

10.duben 2013, 23:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
smonkey
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Zdravím,
jako informačně založené stránky (stránka?) pěkné, líbí se mi odlehčenost. Když si opravdu rýpnu, tak snad jen...

V pradávné historii hry World of Warcraft byla Tripartita založena Merim, Jerrou a 8 zapomenutými. Řadí se tak po bok nejstarších aliančních gild, které aktuálně působí, na serveru EU-Thunderhorn.

Zabírá to více času, než přináší užitku.

Nic takového u nás nevedeme. Použij svůj BattleTag a kontaktuj nás přímo ve hře.

http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.tripartita.eu%2F

Pro rejpaly jako já: neberte mne vážně, napsal jsem jen svůj názor

12.duben 2013, 16:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
smonkey napsal:
Zdravím,
jako informačně založené stránky (stránka?) pěkné, líbí se mi odlehčenost. Když si opravdu rýpnu, tak snad jen...

V pradávné historii hry World of Warcraft byla Tripartita založena Merim, Jerrou a 8 zapomenutými. Řadí se tak po bok nejstarších aliančních gild, které aktuálně působí, na serveru EU-Thunderhorn.

Nic takového u nás nevedeme. Použij svůj BattleTag a kontaktuj nás přímo ve hře.

v pohode, proto to tu bylo aby na to prisli nazory - diky moc

- gramatika podle tebe opravena
- stranky validni (jen me to stalo cervene <3, ktere dopnim pozdej)

a vyrob prosim tatovi BattleTag pls at ho tam muzeme pridat - me a Sargovi je tam smutno.

15.duben 2013, 13:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
smonkey
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
On ho má, zjistím, pošlu, popřípadě vyřídím. Mimochodem, ta "trojka" by mohla být takto:

kód:

.red {color: red;}

<i class="normal">&lt;</i><i class="red">3</i><i class="normal">P&gt;</i>

edit: typo.

15.duben 2013, 15:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elerdiel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat

Já si vždy myslel, že 3P založili - Meri,Jerra a Hanzel a možná i Johanka.Ale to se dá teoreticky poznat když kouknete na forko do členů a doby jejich registrace na foru.
Druhá varianta je se zeptat Meriho
defakto to založili - 2x mág a 2x paladin .
Ale, to se taky můžu mýlit.
25.duben 2013, 0:10 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tripartia byla založena mnohokrát, budu o tom psát v jednom svým chystaným článečku na stránky. Ale když zůstaneme čistě u WoWka, tak "jen" třikrát. Smile

Mystiq 2005: já (mág), Jerra (priest), Johanka (palík)
Dentarg 2006: já a dalších 9 tripartiťáků, kteří zmigrovali z Mystiqu
Thunderhorn 2007: já (shamik), Jerra (mág), Pyro (war), Millans (shaman), přidala se Deann (priest) a navíc s altama podepsali i Eld a Ildelme z MM, kteří s námi pak chodili do prvních Karazhanů

Tripartita Rules 'em All ...

Naposledy upravil Meriadoc dne 05.prosinec 2013, 2:19, celkově upraveno 2 krát.
13.listopad 2013, 0:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Yss napsal:
smonkey napsal:
Zdravím,

v pohode, proto to tu bylo aby na to prisli nazory - diky moc

- gramatika podle tebe opravena
- stranky validni (jen me to stalo cervene <3, ktere dopnim pozdej)

a vyrob prosim tatovi BattleTag pls at ho tam muzeme pridat - me a Sargovi je tam smutno.

A furt tam máte chyby Razz

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
13.listopad 2013, 14:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Digdagu tak to prosim zkorekturuj cely a ukaz mi kde .o)) ja jsem desnej nouma co se tyka ceskyho jazyka.

13.listopad 2013, 14:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Yss napsal:
Digdagu tak to prosim zkorekturuj cely a ukaz mi kde .o)) ja jsem desnej nouma co se tyka ceskyho jazyka.

Pane, já neumím ty hezky barevný čárky, tečky a písmenka, tak ti celý text vkládám do PM. Buď si to srovnej s variantou na webu a poopravuj, nebo to tam překopíruj celé. V každém odstavečku stejně bylo něco.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
13.listopad 2013, 16:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yss
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
dekuji moc .o))

13.listopad 2013, 16:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Novinář se nezapře, všude vidí hrubky. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
13.listopad 2013, 20:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Tripartita - Thunderhorn-EU Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: