Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Zajímavé hlášky z filmů a knížek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Zajímavé hlášky z filmů a knížek
Autor Zpráva
Cinky
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal

Příspěvek Citovat
Pulp fiction:
-Jak se citis?
-Desne rozmrdanej...

06.červenec 2008, 20:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Wall
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
The Big Lebowsky:
kde sou prachy Lebowsky, chci ty prachy Lebowsk
jezisi.....asi v tom hajzlu, jeste se tam podivam.

07.červenec 2008, 14:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
"My se vůbec neznáme, viď, Stando?"

"Mám ti vyřídit, že medvěd je připraven." - "Aha ... dobře ... děkuju" ..... "Můžeš mi říct, co to znamená?" - "Mno ... medvěd je připraven vlastně znamená, že ... medvěd ... je připraven."

Jedna ruka netleská Smile

15.září 2008, 22:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meloun
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
RIMMER: Asi bych si s ním měl promluvit. Možná že potřebuje radu.
LISTER: Od tebe?
RIMMER: Dělal jsem na Lince důvěry.
LISTER: Já vim. Jedno dopoledne.
RIMMER: Déle jsem to nevydržel.
LISTER: Nedivím se ti. Volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák splet` číslo! Volal si o výsledky kriketu.

17.září 2008, 13:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
To není z filmu ani ze hry, ale z dnaší dnešní přednášky matematiky ...

blablabla řádku nenulovým číslem N ... Pane profesore ?? Nenulová čísla jsou všechna čísla kromě nuly že jo ? .... (smích) .. do té doby i zamračený profesor se začal smát a řekl : Omlouvám se vám, že se vám směji

asi po 2 minutách ... Prof : Se bojím napsat nenulových řádků .... (smích) ....

By ste museli vidět, slyšet, celá posluchárna se bavila Smile

18.září 2008, 18:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
koukám , že i FMMI má svý chvíle

cvičení z úvodu do programování - Java: borec převáděl na tabuli čísla do dvojkový soustavy a vyšlo mu 110221 učitel, potlačující smích: "si si jistej, že to máš dobře?" - borec: "no ... jo" - "jaký čísla používá dvojková soustava?" - "no ... dvojku a jedničku" - "hmm ... a proč si tam teda dal nuly?" - "jo ... aha ... tak to je špatně" nedohrabal se ktomu že tam sou navíc ne nuly, ale dvojky ...

nebo přednáška z algebry. přednášející píše v obrovskym sále na tabuli uplně malinký písmenka. když začíná druhou tabuli, ozve se zezadu: "prosim vás, můžete to psát trochu větší?" načež se profesor vymluví že má blbý křídy že ho to svádí psát malý. napíše dvě věty o něco větším a znovu sklouzne k blechám, načež se ozve stejnej hlas: "no, to sme si zase pomohli ..." o chvíli pozdějc vytáhne někdo jinej foťák, že si tu tabuli vyfotí, má takový docela dělo, dlouhej objektiv. chvíli si hraje a pak poměrně nahlas: "tyvole, maximální zoom a stejně to nepřečtu ..."

18.září 2008, 20:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tak kdyz uz vytahujete tu skolu tak nekdy v osmi tride sem mel otazku v testu: jak se dostali puvodni obyvatele do severni ameriky ... a ja napsal: prijeli z afriky na rakosovych lodickach
18.září 2008, 22:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no testy ani nemluv
Q: S kým bojovali féničané a jaké měli úspěchy?
A: bojovali s nepřítelem, úspěchy střídavé
po opravení 3 body ze 3. nevim, jestli ta učitelka byla sjetá nebo co, každopádně sem se řezal eště dost dlouho

19.září 2008, 9:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Woozie napsal:
...

Tak ted jsi mě hodně pobavil

Dneska cvika z Matiky zasraný, říkal .. tak z 07 už u tabule byli, tak zkusíme někoho z 08 aaa Mlčůch ... Tak jsem se zvedl a šel něco spočítat (matice o 4 neznámých ) co jsem věděl ze včerejška akorát Luxus .. Po nepřehození znaménka v rovnici prej .. Mi říkejte, že ste maturoval z matematiky ? Právě že nematuroval D . Aha, tak počítejte dál .. no zvládl jsem to naštěstí Smile

A včera skoro 10 minut na projektoru jedna stránka s 3mi větami a profa, už to můžu posunout ??? Joo , klik ... Naka buchta : já to ještě nemám ... a buchta předmnou : Ježííííííš , nauč se psáááááát

Jsem nemoh

19.září 2008, 11:29 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frankie
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Re: Citovat
Odysseus bojoval ve válce ve Vietnamu
20.květen 2011, 10:17 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: