Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Výzkum MMORPG

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Výzkum MMORPG
Autor Zpráva
Jedi_Knight
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Výzkum MMORPG Citovat
Zdravím.
Někteří mě možná znáte - jsem dlouholetým hráčem nejrůznějších MMORPG her, ať už pod přezdívkami Jedi_Knight, Ianek či Janek. Začínal jsem kdysi v UO na DP, poté přešel na placené servery, konkrétně SWG, abych po rozpadu české alianční gildy CzA zakotvil ve WoW. V současné době jsem členem a bohužel/bohudík (podle úhlu pohledu) také jedním z RL gildy Motion na serveru Burning Blade, a to sice od léta páně 2007, když se ještě zabíjel Illidan. Toliko k mému hernímu představení.

V životě mimo světy kouzel a techniky se jmenuji taky Janek a jsem studentem Masarykovy Univerzity v Brně, kde na Fakultě sociálních studií píši bakalářku na téma MMORPG (resp. jsem součástí týmu o 3 členech, zabývajících se ve svých pracích tímto tématem).

Za celý náš tým bych Vás rád požádal o účast v tomto výzkumu, a to sice vyplněním následujícího dotazníku: http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=68. Všem těm, kteří 20 minut svého času věnují jeho vyplnění, budeme neskonale vděční. Dotazník je zcela anonymní. Při vyplňování můžete úvest jméno gildy, v níž hrajete – v případě zájmu můžeme poté dodat některé zajímavé statistiky o takovéto skupině.

Jakékoliv dotazy či komentáře mohu zodpovědět přímo já na ICQ 94827372, či někdo z týmu na mailu 2011.mmorpg@gmail.com.

S díky, Janek Gabriel
02.duben 2011, 20:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Angee
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Teda Janku, na tvuj spam na FB jsem neklikla, ale kdyz pises i sem, tak ti to snad i vyplnim
04.duben 2011, 19:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Off Topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: