Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Mini-srázek Brno 1 (Mystiq)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Mini-srázek Brno 1 (Mystiq)
Autor Zpráva
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
pletes ja doted nedelal nic pac tu nic neni.... pripojeni k netu mel delat scorpion, nebo dela, ja nwm xD
02.březen 2010, 10:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lywenn
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jestli se teda bude neco konat, tak bych se taky rada pripojila
04.březen 2010, 12:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Lywenn napsal:
Jestli se teda bude neco konat, tak bych se taky rada pripojila

To víš, že ano. Čas je v info topicu, místo klasicky PUB. Myslím, že místa bude dost, podle přihlášeného počtu lidí, to nebude akce a la loňský offi sraz...
Takže pokud ti nebude vadit společnost zejména freečkařů z Mystiqu, tak jsi určitě vítána Smile

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
04.březen 2010, 14:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
je to v **** lidi Sad ... nedostanu vcas vejplatu, takze se bohuzel to vypada ze nejspis nedorazim Sad....moc me to mrzi
05.březen 2010, 17:34 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tak si od nekoho puc ne ,-)
06.březen 2010, 1:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Leviathan napsal:
tak si od nekoho puc ne ,-)

sak sem schanel celej den xD a nakonec kdyz uz se zdalo vse v **** tak mi pujcil sef xD

takze Huggo nakonec jede ... jen doufam abych rano nezaspal, pac sem uplne hotovej z prace
06.březen 2010, 3:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
tak myslim ze se nam srazek naramne poved .) jen lituju blackovo zaludku xD ta zelena s chili fakt smrdela az za roh xD ... a mongolska tequila taky parada .... jen skoda ze nas bylo jen sest
07.březen 2010, 14:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Jn, bylo to fajn, akorát jsem teda nevydržel až do rána...
Spal jsem do dvanácti a vstával natřikrát..musím začít trénovat - osm pivek a šest panáků mi dalo docela zabrat

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
07.březen 2010, 19:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
bylo to uplne strasne, vubec jsem se nebavil a uz vas nechci nikdy videt

to jen tak, aby ty prispevky nebyly vsechny tak stejne Smile
07.březen 2010, 19:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tu chilli se zelenou a tím co jste tam ještě dali mi nepřípomínat Nic horšího jsem snad nepil a už jsem myslel, že to tam hodím zpátky, ale hecnul jsem se , fuuuuj ...

Ale bomba, paráda, masakr, děkuje všem přítomným, všichni nepřítomní přišli o hodně a značně jsme je pomluvili, hlavně ofikáře

Už ted se těším na další kus Smile

07.březen 2010, 23:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
ta zelená s chilli musela bejt hrozná páka na žaludek
jinak srázek supr ... až na zpáteční cestu která byla v mym případě trošku ukrutná a na to, že mám doteď nateklej prst na kterym se mi udělala tvrdá boule která svinsky bolí a nechce pryč, aneb digu eště jednou mi při fotbálku hrábneš na madla a neznám se ale jinak super sraz ale příště to chce dřívější vlak, to jak sme seděli od čtyř do půl sedmý v tý kavárně to byla fakt seance nemrtvejch

08.březen 2010, 18:55 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tjn, já nesnáším střízlivění, když ještě akce nekončí a můj rozpočet se solidně ztratil někde v zelených opět Takže ta seane nemrtvých , to je fakt přesné vyjádření A o jízdě vlakem, no Woo, chudáku

09.březen 2010, 19:14 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
btw: k tomu uziveni na mystiqu, jeste mi dejte chvili cas, furt nemam to wow
10.březen 2010, 23:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Hugo ale omluv můj drzý dotaz ale za co ty chceš hrát když si tu 70ku vtipně vyměnil na Dakarii?

11.březen 2010, 10:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
ryba
16.březen 2010, 2:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Hugo napsal:
ryba

huga nam unesli mimozemstani a zmenili ho v rybu! a ted se snazi volat o pmoc! (vysvetleni se kterym by jiste souhlasil A.J. Rimmer)
16.březen 2010, 10:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
uz vidim jak ryba pise na klavesnici Smile jako tema piskama ci ploutvickama? ale zas nadruhou stranu to klidne muze byt i nejaky mutant
17.březen 2010, 23:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
MURLOK!!!

mmch jsou nekde fotky ze srazu?
18.březen 2010, 13:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sete
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
tjn hodili by se
19.březen 2010, 20:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Ohlédnutí za srazy a jiná oznámení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: