Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Video - Kaldorei - Mystiq.org

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » 3P Movies & Tales Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Video - Kaldorei - Mystiq.org
Autor Zpráva
chimeera
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Video - Kaldorei - Mystiq.org Citovat
zdravím,

jedno krásné slunečné ráno jsem si zase sedl k počítači a řekl si že je na čase ... "hrát"
jako každý jiný den, jsem zase seděl dlouho u PC a úplně náhodou jsme u toho náhodně zapínal fraps....

Což samozřejmě není pravda Smile Po návratu na mystiq.org jsem se přidal do nově vzniklé guildy Kaldorei, která vznikla spojením dvou guild, Tripartita a Real Friends. Guilda je to dobrá raidujeme a dá se říci, že aj ten guild chat a ventrilo stojí za to být v této guildě a proto jsem se z nudy pokusil zase o video. Bohužel je stále jen v WMM.

snažím se s tím vegasem ale jde to pomalu. doufám, že až zvládnu pořádně ten vegas budou ty moje movie lepší a lepší.

http://www.youtube.com/watch?v=OWiMW4Szsw8

a proč vám to sem vlastně cpu pač na to naše Kaldorei Fórko skoro nikdo nechodí. A já se tak rád chlubím

Velika: City of Wheels: Among the mortal races, the humans were the only one that never built cities or great empires; a curse laid upon them by their creator, Gidd, forced them to wander as nomads for twenty centuries...
04.květen 2009, 21:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
paradni videjko, chvalim

btw: na kaldorei forko nechodim pac mi prijde uplne nahovno ... navic je to tam takovi jiny nez na to mnasem, zadnej spam nic
04.květen 2009, 23:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanzel
Malý šéf
Malý šéf

Příspěvek Citovat
Naprosto dokonalé... bez řečí Smile smekám Smile

05.květen 2009, 5:32 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Morfe
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
fakt super videjko a ta hudba k tomu fakt luxus...
05.květen 2009, 16:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » 3P Movies & Tales Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: