Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nacelnikova prulet a zavet

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Tripartita - Mystiq.org Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nacelnikova prulet a zavet
Autor Zpráva
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Nacelnikova prulet a zavet Citovat
Bylo nebylo , Adam (Levi) s Martinem (Mirandimem) se zacali bavit o nejake hre, tak jsem se o prestavce, kdyz jsem sedel za nimi sam, pridal k rozhovoru o co vlastne jde. Tak jsem se po dalsich par rozhovorech dostal k instalaci wowka. Silene 4 cedecka + tisice patchu , v te dobe jeste nake clienty a co ja vim vsechno .. prepsat realm list huaaa .. jsem tam !! Dwarf paladin .. temer kazda prestavka debata o wowku , nadhera Smile 24lvl WIP ... JEZIS, to jsou magori !! Dalsi postava Elfka priestka, 20lvl WIP, svine !! 2* lvl WIP chjo.. doba wowka na urcitou dobu skoncila ... a pak to zaclo Smile Mystiq ! Emu ... Paladin human, zacal jsem se seznamovat vice se hrou, dostaval se do tahu sveta .. ted zaclo tema guilda, kam co , zkusil jsem to i za hordu, ale to me nebavilo, takjsem sli vsichni za ali ... prisla zminka o Tripartite, ze to je jedna z nejlepsich guild na serveru, rikam, no tam se dostat, tak bych byl moc rad ! Napsal jsem nekomu z guilda, odkazal me na Meriho .. po dnu, dvou jsem dostal nabidku do preguildy Light Bringers ( tusim) , ktera byla pro trialisty do 3P .. joooo, snad me tam vemou .. se mnou byl tusim Hety a Darken , mozna jeste Wolfin, nevim jiste na trialu .. hral jsem hral , snazil jsem se ukazat v dobrem svetle .. po par dnech se slo nekam do Barrens , a zabili me 2 60tky , mel jsme 4*lvl , kempili ..napsal jsem o pomoc ... ted prisel okamzik na ktery nezapomenu ... na pomoc nabehlo asi 8 Tripartitaku v plne zbroji s epikama a rozmatilo Cross , nezbylo zive duse .. Radost strasne velka .. mozna jeste ted den me bylo nabidnuto clenstvi ... Tak jsem se dostal do Tripartity .... Ted to zkratim pac to je uz sakra dlouhe a asi nikomu se to nechce cist, ale par jedincu se najde, kde se vlastne BlackAngel vzal Smile

3P clen, poznal jsem cleny jako Faidra , Cleopatra, Meri, Jerra, Zorro, Millans a dalsi, to byly me nejhezci zacatky ! Par byl WIP, lidi to prestalo nejak bavit , online bylo par z nas , celkem me to mrzelo ... BUCH ho MANGOS !! a Ted Rozpad Tripartity .. smutny to cas .. Chce to nekdo vest ? (zkracene) Nekteri lidi zustali, jini odesli, ti co zustali , jako Faidra, tak v te dobe prestali hrat.. tak tam fakt nebyl uz nikdo ... Tak jsem se nabidnul, ze to zkusim a ze dam Tripartitu do kupy i kdyby nevim co by !

Tripartitu jsem vedl v duchu v jakem jsem poznal vudce Meriho .. Takze takova rodina, zadny skilly co jedou za equipem, ale lidi co si pokecaji a pomuzou , hlavni je ten clovek ... Guilda nezanikla, nabor stale novych clenu, lidi kteri me obcas podrzeli a pomohli, nektere okamziky, ktere nejdou zapomenou , ruzne zivotni pribehy, skvela atmosfera ...

Delal jsem GMko Tripartity rad a s laskou .. Dekuju vsem, kteri me brali, i s mou obcasnou naladou, respekt Merimu a dalsim, kteri tuto guildu zalozili , forko a stranky, kde muzu napsat co bych rad ... Kde bohuzel neni vse co bych vam vsem chtel rict, pac by ste to vsechno opravdu asi necetli .. nekdo na to bude cumet, ale to jsem proste ja Smile Vsak me uz znate Smile

Triparitu mam v srdci a nikdy na ni nezapomenu ! Smile Mozna je to jen pitoma hra, ale pro me hlavne o lidech ...

Dekuju cele Tripartite za krasne chvile /kiss & /salute

BlackAngel

20.září 2007, 23:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jestli to má být loučení, tak jedině až po pikniku. Smile

Ale doufám, že to loučení není a budeme se minimálně tady vídat dál a možná ... však víš co sem říkal na srázku. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
21.září 2007, 2:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
/respect

21.září 2007, 7:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Louceni to neni, ale mam ted zivot hodne tezky, z vas co tady jsou , do toho nikoho nebudu zasvedcovat, protoze to nikoho nezajima ..

21.září 2007, 21:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woozie
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
já si spíš myslim, že by třeba zajímalo, ale nikdo ti nechce rejpat do života, když to neřekneš sám a mě osobně by to hlavně přišlo trochu trapný se ptát

21.září 2007, 22:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Reknu, pokud budu vedet, ze ten clovek to chce slyset a pokud na to rekne aspon buuu ... Nekdy ani sam autor nechape podstatu proc to napsal, jestli chce slyset neco , ac se toho nedocka, hold zivot je zivot ...

21.září 2007, 22:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Není třeba nic hrotit, nic lámat přes koleno, všechno nějak dopadne, nějak se to vyvrbí.

Ale příště ... příště s tím ani nezačínej, protože my jsme, i když to nedáváme najevo, zvědaví (není to úplně to pravý slovo) a nebyli bysme k tvýmu problému lhostejní, si myslím.

23.září 2007, 1:03 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jaris
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
krasne sepsane ... /salute

23.září 2007, 12:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
/applaud
25.září 2007, 11:17 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BlackAngel
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Oteviram vlastni diskuzi, obcas tady neco napisu, kdyz ze sebe budu neco chtit dostat ... na vas nezalezi, treba nekdo poradi, nekdo kyvne rukou, nekdo rekne hnupe ... Omlouvam se vsem pritomnym, ale vite aspon vy z mystiqu jaky ja jsem a ze ventiluju veci, ktere jsou ve me , at uz dobre nebo spatne a resim realny zivot .... (a na reseni toho je sakra hodne)

03.listopad 2007, 21:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leviathan
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
blacku je mi lito ze se zrovna nedari...ale bude lip,-)
toho ze ses zmenil sem si taky vsiml... i kdyz se posledni dobou vidame jen ve wowku... clovek se obcas zacne divat na veci z jineho uhlu... neco noveho pochopi, neco mu dojde, obcas neco ujde.... ja to vidim i na sobe:) proste starnem no:) .... vim ze zrovna ode me ti to je houby platne, ale stejne - nemyslim ze ti ta zmena uskodila - prave naopak
kdybys mel nekdy chut a cas - dojed do brna:D ... kartn urcite rad zajde na skopek ,-)
03.listopad 2007, 23:56 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
newermore
Veterán fóra
Veterán fóra

Příspěvek Citovat
obcas neni zivot takovy jak chceme aby byl, jaky si ho predstavujeme ... v anglii mi rikali jednu vetu kterou si zapamatuju asi do smrti: "Life is shit!" a je to asi pravda ... clovek doufa v lepsi a zase se neco pos*re. ale i presto vsechno musis verit ze se to zlepsi a nelamat nad vsim hul ...

jo btw. kdyz vyrazis na jih, za nama do statlu ... ozvi se Smile taky s Vama rad posedim, pokecam ... dlouho sem Vas nevidel ...

Vojtabee - Drak'Thul

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter MY realm? You are not prepared..." Illidan Stormrage
04.listopad 2007, 4:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Nápodobně, nemusíme se vídat jenom na oficiálních stretkách.

Hlavu vzhůru, z tvýho života odešel jenom jeden blízký člověk (ikdyž nejspíš zrovna ten nejbližší), ostatní zůstávají a podpoří tě.

Za týden, čtrnáct dní až budeš v klubu (nebo v případě PC maniaků na chatu/icq) balit novou babu, tak si na tuhle starou životní epizodku už ani nevzpomeneš. Smile

04.listopad 2007, 5:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hugo
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jako todle bych od ni fakt necekaal ze by neco takovyho rekla, sice sem ji zas az tak moc neznal ale zdala se mi uplne v poho, ale nevim no .... me se ted stalo neco trosku podobnyho ale trosku jinyho a tak trosku vim o co de... ale blacku to za nakej cas bude vsechno ok a zivot pujde dal a dal Smile chvili hur chvili lip Smile
06.listopad 2007, 11:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Tripartita - Mystiq.org Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: