Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Mount Hyjal and Illidan's Gift

 
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Knihovna Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Mount Hyjal and Illidan's Gift
Autor Zpráva
Mirandim
Zasloužilý kecal
Zasloužilý kecal


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 126
Bydliště: Fulnek

Příspěvek Mount Hyjal and Illidan's Gift Citovat
Hrstka nočních elfů, kteří přežili hrůzostrašnou explozi se shromáždila na vorech vyrobených z trosek a pomalu se vydali na cestu k jediné pevnině v dohledu. Jen přízní Elune Malfurion, Tyrande a Cenarion přežili Rozdělení světa. Vyčerpaní hrdinové souhlasili, že povedou své druhy a založí pro svůj lid nový domov. Jak v tichosti cestovali, prohledávali trosky svého světa a uvědomili si, co jejich vášeň všechno způsobila. Ačkoliv Sargeras s jeho Legie byli ze Světa vypuzeni výbuchem Studny, Malfurion a jeho společníci si uvědomovali strašlivou cenu tohoto vítězství.

Rovněž mnoho Urozených přežilo strašlivou potopu nezraněno. Dostali se na pobřeží nového světa společně s ostatními nočními elfy. Ačkoliv Malfurion nedůvěřoval záměrům Urozených, byl spokojen, že bez energie Studny nemohou způsobit žádnou skutečnou újmu.

Když vyčerpaní noční elfové dorazili na pobřeží nové země, zjistili, že svatá hora Hyjal katastrofu přežila. Při hledání místa kde se usadit, Malfurion a noční elfové slezli svahy hory Hyjal a dosáhli jejího větry ošlehaného vrcholu. Když dosáhli zalesněného údolí usazeného mezi obřími vrcholky, nalezli tam malé poklidné jezero. Ke svému zděšení zjistili, že vody jezera byly poskvrněny magií.

Illidan, který rovněž Rozdělení přežil, dosáhl vrcholku dlouho před příchodem Malfuriona a nočních elfů. Ve své šílené touze po zachovaní prodění magie ve světě, Illidan vylil své lahvičky, které obsahovaly drahocennou vody z Studny Věčnosti do horského jezera. Mocné síly Studny se rychle spojily a vytvořily novou Studnu Věčnosti. Šťastný Illidan věřící, že studna je dar budoucím generacím, byl překvapen, když ho Malfurion dostihnul. Malfurion svému bratru vysvětlil, že magie je přirozeně chaotická a že její užívání nevyhnutelně povede k šíření sporů a zkaženosti. Přesto, Illidan odmítl vzdát se svých magické moci.

Malfurion dobře věděl, kam by mohly Illidanovy bezohledné plány vést a proto se rozhodnul vypořádat se se svým, po moci toužícím, bratrem jednou provždy. S Cenariovou pomocí Malfurion uzavřel Illidana v obrovské podzemní kobce, kde měl zůstat svázán a bezmocný do konce věků. Aby zajistil bratrovu kontrolu, Malfurion zplnomocnil mladou strážkyni Maiev Shadowsong na Illidanova osobního žalářníka.

Noční elfové si uvědomovali, že zničení nové Studny by mohlo přinést ještě vetší katastrofu a proto se rozhodli nechat ji být. Avšak Malfurion prohlásil, že již nikdy nebudou praktikovat umění magie. Pod Cenariovým bdělým dohledem začali studovat starobylé umění druidismu, které by jim umožnilo uzdravit zpustošenou zemi a obnovit jejich milované lesy na úpatí hory Hyjal.

_________________

Nehrající člen, forum čtu pravidelně.
25.říjen 2007, 17:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Knihovna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Copyright © 2005-2018 www.tripartita-wow.com  |  Vytvořilo studio Cossi Design

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru www.tripartita-wow.com
a jeho přidruženého fóra jsou bez souhlasu provozovatelů stránek zakázány.
Pro bližší informace nás kontaktujte na info@tripartita-wow.com.