Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Muraxor = Leave

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Muraxor = Leave
Autor Zpráva
Muroxer
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Muraxor = Leave Citovat
Čau, zdravím všechny Smile Byl Cartonem vznesen dotaz, že než mě přijmete do Guildy, tak ať o sobě napíšu pár slov. (tak snad si to přečte, když se tu zveřejním) Smile

Je mi necelých 27 a pocházím kousek od Brna, ale momentálně zde žiji. Jako každý chodím denně do práce, pracující jako nákupčí a večery trávím buď tady, nebo občas u piva a s pár přáteli. Takže takový typický Brňák Smile

Kromě her mám rád i sport, takže mě potkáte občas i někde v posilovně a nebo umírajícího při běhání Smile.

Herně začínám na ofiku, takže hledám guildu, kde budu moci přispět pár slov do smysluplné debaty, nasávat od vás zajímavé informace a storky a časem chodit raidy atd.. Smile Od wotlku se herní mech. trochu liší, ale tak snad se s tím dobře zžiji.

To je takový ten základ, co bych o sobě mohl říci a co je tak trochu zajímavé Smile..

Budu potěšen, když mě přijmete k vám a třeba se potkáme i někdy osobně, četl jsem si, že máte občas i nějaký ten sraz Smile.

Budu se těšit případně ve hře,
Muraxer

09.únor 2018, 19:09 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laren
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
No já myslel tím říct nám o sobě něco málo si podat přihlášku

09.únor 2018, 19:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
A tak můžeme to brat jako přihlášku si myslím

Druidicek , Medabeda , Werny.
09.únor 2018, 21:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muroxer
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
tak to jsem Larene trochu na špatném místě tak to tam jdu zkopírovat, ať si toho všimne více lidí

09.únor 2018, 21:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak já ten původní příspěvek přesunul a ten novej smazal.

Představil ses pěkně, teďka bych to ještě bral trošku herně: jméno, classa, specka, level /ilvl a takový ty drobnosti okolo a nebo link na armorku, kde to včechno je, můžeš se podívat do jiných přihlášek jak je pojali ostatní. Smile

Tripartita Rules 'em All ...
11.únor 2018, 5:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Muroxer
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
Děkuji za přesun Smile a to jsem nedával schválně, protože jsem si nebyl jist, co boostnu, ale už to mohu zveřejnit..boostnul jsem fury warra na 100, ted mám 101lvl a jestli mi nevypnou elektřinu, tak doufám, že za cca 2 týdny budu 110 jinak expim locka a jen spíše pro srandu. Co se týče zkušeností, tak jsem hrál dlouho warra, feral/resto druida a locka na wotlku, ale je to již 6 roků. Takže si připadám jak totální nováček Smile

Aktuálně mě najdete expit zmíněného warra s nickem Muraxor , budu se těšit na invite a rád pokecám na TS, či discordu. Kromě zaměstnání nemám jiné omezení a jsem zde tedy docela často, respektive každý večer Smile

Snad jsem zmínil vše podstatné Smile

11.únor 2018, 16:22 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak si napíš o invite buď Ruchura, Meriadoc. Prípadne sa nechaj nasmerovať niekym z guildy na iných oficirov.
11.únor 2018, 16:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: