Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Detoxa

Zaslat odpověď    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Detoxa
Autor Zpráva
Detoxa
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Detoxa Citovat
Olá všem, hledám své místo ve světe wow, kde bych si mohl v klidu zahrát, pokecat a případně se zůčastnit společné akce.

Našel jsem Vás skrz google po zapsání "guilda wow pro starší hráče"

Váš nick: Detoxa

Věk, odkud jste a co děláte: Kristova léta jsem oslavil před 3 roky

Link na Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-blade/detoxa

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): Affliction

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Týden!

Uveďte vaše aktivní alty: Aktivní nemám, na lvl 100 mám priest, hunter, DK, roguna (ta je na jiném serveru) a monka na 110 ale toho jsem vyexpil přes nová datadisk, vůbec nevím jak se to ovladá Smile

Zkušenosti s raidy: Hrál jsem od konce vanilla, BC jsem raidoval docela dost, Wrath of the Lich King taky sem tam něco, Cataclysm jenom jsem vyexpil, Mists of Pandaria jenom jsem vyexpil, Warlords of Draenor jenom jsem vyexpil.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Hral jsem na serveru Exetucus datadisk BC, guilda se rozpadla s příchodem Wrath of the Lich King a většina se přesunula na DK.

Co očekáváte od naší gildy: Zázemí, kde bych si mohl pokecat, případně sem tam skočit do dungeonu. Nemám velké ambice, jde mi spíš o společnost Smile , teď jsem v nějaké guildě, co nabírá hromadně.

Znáte někoho v naší gildě: Neznám, ale rád poznám.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Ano

Jste na PC nějak omezení: Ano, jsem omezený svou ženou

hraju když mi to dovolí, někdy mě zmlátí a to mám pak třeba vykloubenou ruku a nemůžu nějakou dobu hrát. Pak taky musím venčit psa.

Jak jsem psal nahoře, nemám ambice být v každém raidu, jde mi spíš o tu společnost, ale to neznamená, že budu jen nějaký nick v guildě Smile
05.únor 2018, 10:28 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítej, ještě že jsi nedal vyhledat starší a rozumné hráče. To by jsi nás asi nenašel.

Já jsem pro, aspoň budeme moc ochutnat jiné lentilky než od Lapyduse, když teď Wichka nemůže raidovat.

05.únor 2018, 10:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Vítej, ještě že jsi nedal vyhledat starší a rozumné hráče. To by jsi nás asi nenašel.

Já jsem pro, aspoň budeme moc ochutnat jiné lentilky než od Lapyduse, když teď Wichka nemůže raidovat.

to by naslo jen nektere hrace z tripartity - treba nahodne ... me, fia ... tebe bloode asi ne

no kolega musi nejdriv dolevelit a pak uvidite, jak moc se zapoji
ale proc ne

05.únor 2018, 10:55 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ááá, kolega vařič. Jsem pro každého "špatného" warlocka v guildě.
To Blood : Nezapomeň, že moje lentilky chutnají pokaždé jinak a nikdy za život neochutnáš dvě stejné.

05.únor 2018, 11:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ony mají chuť?
Já to polknu když moje vitalita klesla pod snesitelnou úroveň a bolestí se mi podlamují kolena a žádné léčivé kouzlo není v dohlednu, protože kolem mě je v podobném stavu většina mých spolubojovníků.

Krev stříká všude kolem, pot teče do očí. Zelený sliz se lepí na kopyta. Meč my v ruce klouže jak je smáčený směsí mé krve a démonické esence mých nepřátel. Zrak se my pomalu zamlžuje ztrátou krve a svaly už téměř necítím únavou.

A ty po mě chceš abych v tomto stavu ještě zkoumal jakou mají chuť lentilky? Polknu a doufám že mě to udrží o pár chvil déle ve stavu bělosti, než dorazí od zálohy tolik vytoužené posilovací kouzlo, které jak zázrakem zacelí mé rány a vlije novou sílu do svalů. Guy with axe

05.únor 2018, 11:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laren
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Rozhodně pro minimálně za to, že nás našel přes google Ambice tu u nás skoro nikdo nemá, kdo měl odešel jinam

Bloodthirst napsal:
Polknu a doufám že mě to udrží o pár chvil déle ve stavu bělosti, než dorazí od zálohy tolik vytoužené posilovací kouzlo, které jak zázrakem zacelí mé rány a vlije novou sílu do svalů. Guy with axe

A bohužel zjistíš, že všichni léčitelé leží na zemi v bezvědomí nebo nemají manu

05.únor 2018, 11:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
.. Zelený sliz se lepí na kopyta...

Se divíš, když pořád stojíš ve sra*kách?

05.únor 2018, 11:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Se z těch lentilek jednou přiotrávíte

Druidicek , Medabeda , Werny.
05.únor 2018, 15:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Werny napsal:
Se z těch lentilek jednou přiotrávíte

Presne tak, verte healu........počkať?!

05.únor 2018, 15:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Tak zaspamovali jste mu to tady dobře teda.

Invite na trial bych poslal, takže až budeš ve hře, tak si napiš někomu z vedení a oni tě naberou.

Tripartita Rules 'em All ...
08.únor 2018, 16:01 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Detoxa
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
O.K. napíšu a díky za přijetí
08.únor 2018, 16:07 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Ten itemlevel tam sice ještě není (770+), ale hnedka jak se k nám přiblížíš aspoň na úroveň LFR, tak si napiš o pozvánky na raidy:

http://forum.tripartita-wow.com/viewtopic.php?t=11595

Tripartita Rules 'em All ...
11.únor 2018, 4:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: