Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Whistlerius + Radioherrio = OK

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Whistlerius + Radioherrio = OK
Autor Zpráva
Whistlerer
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Whistlerius + Radioherrio = OK Citovat
Zdravíme členy Tripartity.

Váš nick:

Moje hlavní postava má nick Whistlerius, fury warrior ze serveru Drak’Thul.

Věk, odkud jste a co děláte:

Je mi 24 let, pocházím z Olomouce, kde momentálně dokončuji magistra na právnické fakultě a s trochou štěstí se snad brzo stanu exekutorským koncipientem.

Link na Armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Whistlerius/advanced

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear):

V současné chvíli hraji jako main spec fury warriora s tím, že sbírám taktéž gear do protection specu, který ale užívám pouze k tomu, abych nemusel tak dlouho čekat v group finderu, kombinace healer + tank je velice pohodlná oproti dřívějším trápením s pure dps.

Jak dlouho hrajete za svoji classu:

Svého warriora hraji od 3. ledna 2006, kdy jsem poprvé přešel z neplacených serverů na servery oficiální. Celé TBC a velkou část WOTLK jsem hrál čistě protection spec a tankoval v různých guildách, od ICC ovšem hraji téměř výhradně dps specy, tedy arms nebo fury. V MoP jsem chvíli hrál krom warriora i warlocka a mága, ve WoD se však opět vrátil k warriorovi, který byl v té době otřesný, proto v Legionu jsem začal s MM hunterem, jehož změny v 7.1.5. snížili můj požitek z hraní, mno a pár týdnů zpátky mě Radioherrio přesvědčil, ať se vrátím ke své původní postavě, kterou už nejspíš budu hrát navždy, mám na ní rozdělanou spoustu achievementů, jejichž sběr je pro mě jednou z nejoblíbenějších činností ve hře a navíc, tráva je vždy zelenější na sousedově zahrádce… Smile

Uveďte vaše aktivní alty:

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Whistlerera/simple
Tady je odkaz na mého 110 BM/MM huntera, kterého jsem hrál prvních pár měsíců Legionu, ale momentálně spíš neaktivně stojí v Class Hall a věnuji se svému mainovi.

Zkušenosti s raidy:
Od počátku TBC jsem každý raid a každého bosse alespoň na normální obtížnost zabil ať již jsem raidoval jakou součást guildy nebo jsem pouze chodil s pugy. Aktivněji jsem raidoval pouze v TBC a WOTLK, kde jsem s pár výjimkami zabil všechno na všechny obtížnosti, pár raidu jsem si odchodil v rámci guildy i v Cataclysmu a Warlords of Draenor.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli:

Od půlky Warlords of Draenor jsem měl postavy v různých guildách, kam jsem byl invitnut jako friend of guild na základě známostí z dřívějšího raidování, jmenovitě Ready Check, Blood Shadows a jako poslední byl v Impiks, kteří se bohužel před Nightholdem opět rozpadli. V této guildě jsem měl své postavy od konce TBC a jsou jediná guilda s kterou jsem od té doby raidoval.

Co očekáváte od naší gildy:

Očekávám klidnou a přátelskou atmosféru raidovací casual guildy a příležitost zabít Guldana HC, popřípadě nakouknout do Mythicu, ačkoliv v současné době je mým cílem spíš pravidelně zabíjet heroicy.

Znáte někoho v naší gildě:

Znám Druidicituse s kterým jsem byl dlouhá léta v Impiks. Možná někoho dalšího, ale nevím o tom Těch hráčů jsem poznal za 11 let tolik…

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon:

Ano / Repráky / Ano

Jste na PC nějak omezení:

Hraji na PC, které WoW v pohodě utáhne, v městech a přírodě mám 130 FPS, v raidech okolo 60, internetové připojení stabilní, už si ani nepamatuji, že bych dostal DC. PC je mé vlastní, s nikým ho nesdílím, bydlím sám. V současné době jsem částečně omezen časově, v středu mám seminář až do 19:45, tudíž než se dostanu z fakulty domů a vše pozapínám, tak to obvykle nějakou chvíli trvá, takže bych asi nebyl schopen dorazit přesně na začátek středečního raidu, ale až s určitým zpožděním (20:15-20:20 cca), toto omezení by snad mělo odpadnout začátkem května s koncem standardního semestru. V neděli bych to měl bezproblémově stíhat.

Váš nick:

Moje postava se jmenuje Radioherrio, Tauren Restoration Druid ze serveru Drak‘thul.

Věk, odkud jste a co děláte:

Je mi 24 let, bydlím v Brně a pracuji jako řidič autobusu.

Link na Armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Radioherrio/simple

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear):

Restoraion

Jak dlouho hrajete za svoji classu:

Jako Restoration Druid jsem hrál už v roce 2009. Po skončení WotLKu jsem přestal aktivně hrát a nějakou dobu před začátkem Legionu jsem se k hraní vrátil, s tím, že aktivně jsem se do hry vrátil až nyní, se začátkem roku 2017.

Uveďte vaše aktivní alty:

Nemám

Zkušenosti s raidy:

Za dobu mého návratu do WoW jsem už raidy několikrát byl, taktiky jsem se naučil, a nemám s nimi problém.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli:

Byl jsem v guildě SWAT CLAN. Odešel jsem z ní, protože jsem chtěl jít do guildy se svým kamarádem, se kterým hraju a který si chce dát příhlášku do této guildy.

Co očekáváte od naší gildy:

Očekávám pohodovou partu a rozum při raidování, klidnou domluvu.

Znáte někoho v naší gildě:

Neznám.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon:

Ano.

Jste na PC nějak omezení:

Nejsem.
20.březen 2017, 23:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
takze valecnik .... bloode dalsi ovecka na armory v tanku, ale ten gear na dps bude v podstate stejnej ze? meleecek je vseobecne sice dost, ale prozatim na hc to neni takovej problem

druid healer - to by se aj hodilo, at muze moonrin zase dpskovat ... akorat zkusenosti se legion raidy nula. to budes muset dohnat ...

jinak Nighthold normal se u nas uz nechodi a chodit se nebude, takze at uz v ramci ladeni gearu/pripadne nakoukani taktik doporucuju si to odchodit

a samozrejme pro ... vyzkousime/te a uvidime

21.březen 2017, 14:15 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Whistlerer
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak jsem to switchnul zpět do fury...jsem si zatankoval rychlý mythic před spaním Meleeček není nikdy dost... Na heroicu si můžeme aspoň efektivněji měnit gear a na mythicu nemám absolutně žádný problém se střídáním, když bude v daném raidu k dispozici lépe gearnutý roster meleeček, tak si zkrátka otevřu otázky ke státnicím nebo půjdu dělat achievy...určitě se nějak zabavím :d Jinak NH už na normál zabité mám celé jednou s warem a jednou hunterem, ale v obou případech šlo spíš o takový urputný zerg raidu s 900+ ilvlem, kde bossové padali pomalu dřív než použili první abilitu Radio to má zatím zabité jen na LFR, ale oba jsme si prošli taktiky a během pár pokusů to určitě dostanem do krve Smile
21.březen 2017, 14:59 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
jupíííí další warrior Guy with axe ještě jednoho a můžeme mít vlastní grupu v raidu.

Druid heal dobrý, těch není nikdy dost jak bohužel víme a nutíme healovat i dpska v offspecu.

21.březen 2017, 16:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nick
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
no je fakt že melee máme opravdu dost ale hunter nám nějak chybí za mě teda špíš toho Huntarda
21.březen 2017, 17:40 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Takhle přihláška je moc profesionální. Jak se opovažuješ psát gramaticky korektně a úhledně. Pudeš na hranici.
21.březen 2017, 18:25 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Whistlerer
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Chtěl jsem, ať to hezky vypadá Bohužel, MM hunter je pro mě absolutně nehratelný a BM dělá spíš takovou úsměvnou dmg :d
21.březen 2017, 19:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Etchemin napsal:
Takhle přihláška je moc profesionální. Jak se opovažuješ psát gramaticky korektně a úhledně. Pudeš na hranici.

Když ti vykopíruju hrubku, uleví se ti Smile

Jinak ahoj a vítej.

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
21.březen 2017, 19:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sunjay
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Radia znám, tedy pokud je to Radio z GoA?

Huntera budu hrát já
21.březen 2017, 21:46 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Whistlerer
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ano, je to ten Radio z GoA :d
22.březen 2017, 0:28 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Kazdopadne vitejte

Napiste si nekomu z officiru ingame o invite do guildy.

A v tomto topicu si napiste o pozvánky na raidy do ingame kalendáře: http://forum.tripartita-wow.com/viewtopic.php?t=11595

22.březen 2017, 14:39 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Musím zdůraznit, že nepoměr počtu melee a range je opravdu markantní. Je potřeba s tím počítat.

Jinak přihlášky máte pěkné.
Sice dvě v jedné diskuzi, ale to je vpoho, nicméně jste dva nezávislí lidi, takže jestli to myslíte vážně, tak sjednat dva účty na fórku, ať se tu s Radioherriem nebavíme přes prostředníka, prosím.

Vítejte, zkusíte, uvidíte.

Tripartita Rules 'em All ...
22.březen 2017, 19:52 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Whistlerer
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Byl jsem si toho vědom už když jsem rerolloval, Blizzard to nedomyslel, když odebíral hunterům ranged spec a dokola přidával další a další melee classy, ale holt to musím zkousnout, prostřídat se, abych mohl hrát to, co mě baví, snad další datadisk Blizzard vrátí mobilitu casterům a zas je někdo bude chtít hrát Přihláška byla myšlena jako společná, chtěli jsme někde raidovat dohromady, když už po letech mám zas příležitost hrát s někým blíž než 100 kilometrů Smile Ale jinak už pochopitelně má Radio svůj účet, jen ať si tu mluví sám za sebe Díky za uvítání
23.březen 2017, 1:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Oba dva jste byli přijati.

Pro přístup do soukromé sekce si napište sem: http://forum.tripartita-wow.com/viewtopic.php?t=11528 .

Tripartita Rules 'em All ...
23.červen 2017, 18:20 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: