Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Lären = OK

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Lären = OK
Autor Zpráva
Laren
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Lären = OK Citovat
Váš nick: Lären

Věk, odkud jste a co děláte: Jsem Gabriel a je mi 25 let, jsem od Brna (ne z Brna, protože bydlím v mestečku poblíž, ale Brno zná každý , pracuji jako produkční manažer, starám se o výrobu a realizaci marketingových prvků pro obchody albert v celé ČR, takže bývám hodně na cestám a občas i na noc)

Link na Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-blade/lären
(https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/cärtôn)

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): Guardian a balance (obojí 920 ilvl, ale gear je primárně sbírán na guardiana)

Jak dlouho hrajete za svoji classu: No, pár měsíců, vysvětlím níže

Uveďte vaše aktivní alty: Paladin retri/prot Cärtôn (byl to můj main od první chvíle na ofiku)

Zkušenosti s raidy: Jsem z freečka (twinstar), tam jsem si odchodil celý WotLK (RF za ToGC25), guilda The Fire Clan (jedna z topek, vím že na free to nic neznamená ), pak jsem začal hrát na pandách v době ToT, ale přestal a začal opět na Draenoru v době HFC, tam jsem se snažil zapojit do probíhajícího progressu v guildě Fantasy (Thunderhorn), napřed mě brali na zaplnění místa v HC/myth, pak i aktivně na myth. Pak s příchodem Legionu jsem transfrernul na DT, progress HC/myth EN v guildě Paradox, pak jsem přerušil hraní, protože mě štvalo low dps retriny. Navrátil jem se až v době NH a šel do Stones a začal hrát druida za tanka, protože mě štvalo jak random lidé tankují, do guildy mě protáhl kámoš (Angrykitten-main tank) mě vzal na frienda a tahali mě raidama. S příchodem ToS jsem si zabil HC a normal.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Stones - je to topková guilda, jejich zaměření je na myth se splity (aktivní 1-2 alti na raidy), to mě nevyhovuje a asi bych měl šanci se i dostat do main grupy, kdybych chtěl, ale nemám čas u toho sedět x dnů na raidech, farmit m+ s několika postavama atd.. chci to hrát pro zábavu

Co očekáváte od naší gildy: Aktivní přístup k raidům a dungům a dalším výzvám, ale ne, že se to bude hrotit na top pozice na realmu. Ale hlavně i pohodovou partu, co už má nějaký rok a vědí co je to rozum Smile

Znáte někoho v naší gildě: Bohužel asi nikoho, ale hlásit se bude se mnou mage Bloodyspark

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Mám TS, discort, sluchátka s mikrofonem

Jste na PC nějak omezení: Ano, pokud nejsem doma, nejsem online Jediné omezení je přítelkyně, která má tendence po mě chtít pomoct v kuchyni, s pračkou, se vším možným v ty nejhorší okamžiky s argumentem "tak si to pauzni" a po mojí následné odpovedi přijde argument "tak oni na tebe počkají"

Chtěl bych zde napsat pár slov - dlouhá léta (wotlk) jsem hrával holy palu, bavilo mě to, ale jak ho v dalších expanzích změnili, tak už jsem si k healu cestu nenašel, ale pokračoval jsem hrát palu, protože jsem ho hral velmi dlouho. Vždy se mi líbil druid, kvůli jeho univerzálnosti a vlastnostem. Ale nehrál jsem ho, protože ho hrával kámoš Angry a nechtěl jsem hrát to stejný co on až do nedávna. Začal jsem tankovat, protože feral dmg neumím točit (nikdy jsem nepochopil, jak to ti lidi dělají, že zvládají držet vše potřebné a u toho i dělat dmg ), heal jsem asi ani pořádně nezkusil a tak jsem tankoval, protože mi to kámoš vysvětloval a bralo mě to. Celkem mě baví i Balance, jen ho nemám tolik osahaného a zajetého, že bych rotoval i ve spaní. Hledám guildu, kde bych se mohl aktivně účastnit primárně HC raidů, protože nemám gear úplně na myth a ani balance nemám tak moc zažitého. Ale kdybych se zalíbil na HC, neodmítnu chodit i myth. Co se týká raidů, tak vždy chodím na čas, připraven jak flasky, potky, jídlo tak i taktiky (to se týká hlavně nových raidů a progressů). U taktik si zkouknu video a pročtu něco, ale nejvíc pochopím až v praxi Smile
Snad to o mě něco poví a pokud vás zajímá něco jiného, ptejte se klidně Smile
Kdo dočetl až sem a neusnul vyhrává zlatého bludišťáka Děkuji za pozornost a ať vaše meče zůstavají ostré (ti co nemají meč ať si ho rychle seženou )
09.listopad 2017, 9:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerra
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Re: Lären drood Citovat
Laren napsal:
jsem od Brna (ne z Brna, protože bydlím v mestečku poblíž

Kuřim? Yar good
Tak snad se ti u nas bude libit

09.listopad 2017, 10:38 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Za mňa v pohode, ale na meč ti prdím ja ako Guardian druid

Ďalší tank sa hodí, do zálohy, keďže Blood nám chodí až po 9
09.listopad 2017, 10:53 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laren
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Re: Lären drood Citovat
Jerra napsal:
Laren napsal:
jsem od Brna (ne z Brna, protože bydlím v mestečku poblíž

Kuřim? Yar good
Tak snad se ti u nas bude libit

Opačným směrem, je to na konci dálnice
09.listopad 2017, 11:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
druidic
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Źádný logy po 7.3 a před tím to vypadá spíš na podprůměr, takže těžko říct. Je to ale druid
09.listopad 2017, 11:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítej. nejsi to ty kdo my včera psal? Jsem akorát odešel od kompu a pak jsem šel za klukama do OW a šeptání neřešil Smile

Jinak se hlásím o toho zlatého blutišťáka. Potřebuji ještě cca 700.000,- géček na pavouka Smile

09.listopad 2017, 11:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laren
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
druidic napsal:
Źádný logy po 7.3 a před tím to vypadá spíš na podprůměr, takže těžko říct. Je to ale druid

Na to bych raději moc nekoukal Jak jsem psal, byl jsem spíš tahán, takže jsem si moc nestihl ani škrtnout a to mě moc nebere.

Když už tak lépe to u mě vypadá v NH, kterej jsem měl víc zajetej HC/norm
https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/24863420/11/#partition=3
09.listopad 2017, 12:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laren
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Vítej. nejsi to ty kdo my včera psal? Jsem akorát odešel od kompu a pak jsem šel za klukama do OW a šeptání neřešil Smile

Jinak se hlásím o toho zlatého blutišťáka. Potřebuji ještě cca 700.000,- géček na pavouka Smile

Psal a ty jsi odešel Sad No skoro mám celou tuhle částku, ale až bude repka tak kupuju Lightforged Warframe
09.listopad 2017, 12:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
lidi potrebujem ... to ze bude novej raid a zase bude kotel lidi je jedno, bo pak zase nebudou ...

classa je jedno, ale spis pocitej s tim ze ten tank spis jako zaloha. takze dps

jinak za me jo

09.listopad 2017, 14:20 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ahoj a vítej.
A pokud s námi vydržíš do příštího datáče, tak tam bys moh i plnohodnotně tankovat. Jelikož nám jeden stávající tank otupelovatěl.

09.listopad 2017, 16:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Pokial nehráš Pandu tak za mňa ok Smile

Ale ako dr00d tank sa musíš vedieť správne "enrejdžnúť"---info Ruchura.

Vitaj!

P.S.-

Jerra napsal:

Kuřim?

Také neisté, ale verím v pozitívnu odpoved Smile
P.S. - Nemala byť ta rečnícka otázka spisovne "Kouřím"?

09.listopad 2017, 20:26 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: